برگزاری مسابقه کورس به مناسبت هفته غدیر

فربود

Active member
به مناسبت هفته غدیر یک سری مسابقه کورس استانی در مورخه 13/9/88 در شهرستان دشتی برگزار خواهد شد .
به گزارش خبرنگار انجمن اسب ایران : این مسابقه در مسافت 1000 متر و با اسب های بومی استان بوشهر و به میزبانی شهرستان دشتی برگزار خواهد شد .
در ضمن این مراسم با همکاری انجمن اسب ایران و هیات سوارکاری شهرستان دشتی اجرا میگردد .
لازم به یادآوری است که شهرستان دشتی در 80 کیلومتری شهر بوشهر واقع شده است .

البته دوستان : میزبان خودم هستما . دعا کنید که بتونم سربلند از این مسابقه بیرون بیام (انشاالله ):p

فربود

Active member
دکتر غفاری عزیز هم به عنوان دامپزشک مسابقه حضور دارند

پیوست ها

• asb02.jpg
    asb02.jpg
    145.8 کیلوبایت · بازدیدها: 11
انشاالله که مسابقه را با شکوه هر چه تمام تر برگزار میکنید.براتون آرزوی موفقیت چشمگیر دارم:p
و خوش بحال کسانی که آنجا حضور دارند،ما که دوریم ....:confused:

فربود

Active member
انشاالله که مسابقه را با شکوه هر چه تمام تر برگزار میکنید.براتون آرزوی موفقیت چشمگیر دارم:p
و خوش بحال کسانی که آنجا حضور دارند،ما که دوریم ....:confused:
خوشحال میشم اگه بچه های انجمن هم بیان
تو این فصل هوای بوشهر بسیار عالی هستش

فربود

Active member
اولین سری مسابقات کورس سوارکاری استان بوشهر به مناسبت هفته غدیر در خورموج برگزار می شود.

اسماعیل فربود دبیر برگزاری این مسابقات در گفتگو با خبرنگار مند نیوز گفت: این مسابقات با حضور 12 چابک سوار از شهرستان های بوشهر، دشتی، دشتستان ، تنگستان و کازرون در روز جمعه 13 آذر ماه ساعت 14:30 در مسیله شهر خورموج برگزار می گردد.

وی در ادامه افزود: هدف از برگزاری این مسابقات با توجه به تاکید پیامبر اسلام(ص) به فراگیری این ورزش ، جذب جوانان و نوجوانان و گرامیداشت هفته غدیر می باشد.

فربود تصریح کرد: این مسابقات با همکاری سپاه ، تربیت بدنی و هیئت سوارکاری شهرستان دشتی و انجمن اسب ایران برگزار می شود.

وی در پایان اظهار داشت: تا کنون حمایت مالی از سوی فرمانداری ، تربیت بدنی و ستاد غدیر شهرستان دشتی صورت نگرفته است اما قول مساعد همکاری را داده اند.

فربود

Active member
بچه ها شکر خدا مسابقه رو به خوبی و خوشی برگزار کردم
گزارش و عکس رو میفرستم .
ولی از امیر حسین گلایه دارم ، قرار بود که بیاد اما نیومد ...

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بچه ها شکر خدا مسابقه رو به خوبی و خوشی برگزار کردم
گزارش و عکس رو میفرستم .
ولی از امیر حسین گلایه دارم ، قرار بود که بیاد اما نیومد ...
شرمنده
واقعا

بین اعضا رخش خزان خیلی با معرفته
همیشه تو خجالتش میمونم

فربود

Active member
در مسيل هاي شهر خورموج برگزار شد. به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر اين مسابقات که با حضور 7 تن از سوارکاران از شهرستانهاي بوشهر ،دشتستان،تنگستان ودشتي برگزار شد .حجت الاسلام عبدالحسين مصلح امام جمعه خورموج، معاون فرماندار دشتي، روساي سازمان تبليغات اسلامي و تربيت بدني دشتي و خيل عظمي از مردوزن شهرستان دشتي حضور داشتند. که در پايان سيد حسن جعفري از برازجان ،عباس صداقت وامين اخلاقي هر دو از اهرم تنگستان مقامهاي اول تا سوم را کسب کردند. رئيس هيئت سوار کاري استان بوشهر در گفتگو با خبر نگار فارس اظهار داشت: تنها تيمي که در شهرستانها فعاليت مي کند در شهرستان دشتي است و مي بايست اين تيم پشتيباني مالي شود. فريبا گيلاني قلعه بين افزود: در سال گذشته مسابقات استقامت قهرماني كشور را برگزار کرديم واستان بوشهر در ششم بهمن ماه امسال ميزبان قهرماني کشوري است . وي افزود در سال جاري در قسمت استقامت در استان فارس مقام دوم را کسب نموديم و مسابقات کشوري مقام سوم را بدست آورديم رئيس هيئت سوارکاري استان بوشهر با اشاره به تماشاگران اين مسابقه گفت : براي اولين بار است که ما شاهد اين همه تماشاگر از زن ها گرفته تا آقايان هستيم و مرا شگفت زده کرد و من از تک تک اين مردم تشکر مي کنم .وي ادامه داد اين مردم سرمايه هاي عظمي براي همه ما هستند .گيلاني ضمن تقدير از استانداري ، مسئولين نيروگاه اتمي بوشهر؛ نماينده محترم بوشهر آقاي ميگلي ن‍‍‍ژاد که با اين هيئت همکاري داشته اند از مسئولين نفت و گاز استان تقاضا ميكنيم كه حمايت و پشتيباني خود را از اين رشته دريغ نفرمايند .

فربود

Active member
یک سطر اون جا موند :p
به مناسبت عید بزرگ ولایت مسابقات کورس سوارکاری استانی بعد از ظهر جمعه 13/9/88 در مسیل های شهر خورموج ......
منبع : فارس نیوز

فربود

Active member
این هم عکس

پیوست ها

• _MG_0348.jpg
    _MG_0348.jpg
    28.3 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • _MG_0378.jpg
    _MG_0378.jpg
    23.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • _MG_0379.jpg
    _MG_0379.jpg
    25.7 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • _MG_0387.jpg
    _MG_0387.jpg
    33.9 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • IMG_4822.jpg
    IMG_4822.jpg
    32.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5

فربود

Active member
و

پیوست ها

• IMG_4827.jpg
    IMG_4827.jpg
    37.1 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • IMG_4833.jpg
    IMG_4833.jpg
    48.8 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • IMG_4835.jpg
    IMG_4835.jpg
    36.8 کیلوبایت · بازدیدها: 3

فربود

Active member
:p

پیوست ها

• IMG_4884.jpg
    IMG_4884.jpg
    38.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • IMG_4879.jpg
    IMG_4879.jpg
    42.3 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • IMG_4852.jpg
    IMG_4852.jpg
    41.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • IMG_4836.jpg
    IMG_4836.jpg
    31.8 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • _MG_0385.jpg
    _MG_0385.jpg
    39.7 کیلوبایت · بازدیدها: 6

فربود

Active member
همه دوستان جاشون خالی بود ...
خیلی برنامه خوبی از آب در اومد .البته بابت تجربیاتی بود که دوستان عزیزی چون دکتر غفاری و مهدی کاظمی به من ارائه دادند و البته کمک امیر حسین عزیز . که من ارادت خاصی دارم بهش
راستی امیر خان تندیس مسابقات رو حال میکنی ؟

فربود

Active member
اصلاح میکنم : نفر اول مسابقات سید حسن جعفری سوار بر اسبی از کازرون مقام اول رو کسب کرد .

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، پيش از ظهر امروز اين مسابقات با حضور هفت تيم از سواركاران شهرستان‌هاي بوشهر، کازرون ،دشتستان، تنگستان و دشتي برگزار شد.
در ششم بهمن ‌ماه نيز استان بوشهر ميزبان مسابقات قهرماني سواركاري كشور است.
رئيس هيئت سواركاري استان بوشهر در حاشيه اين مسابقه اظهار داشت: تنها تيمي كه در شهرستان‌ها فعاليت مي‌كند، شهرستان دشتي است و اين تيم بايد پشتيباني مالي شود.
فريبا گيلاني قلعه‌بين افزود: در سال گذشته مسابقات استقامت قهرماني كشوري را برگزار كرديم و استان بوشهر در ششم بهمن‌ ماه امسال نيز ميزبان قهرماني كشوري است.
وي تصريح كرد: در سال جاري در قسمت استقامت در استان فارس مقام دوم را كسب كرديم و در مسابقات كشوري نيز مقام سوم را به دست آورديم.
رئيس هيئت سواركاري استان بوشهر با اشاره به تماشاگران اين مسابقه گفت: براي نخستين ‌بار است كه ما شاهد اين همه تماشاگر از زن‌ها گرفته تا آقايان هستيم و مرا شگفت‌زده كرد و من از تك‌تك اين مردم تشكر مي‌كنم.
وي ادامه داد: اين مردم سرمايه‌هاي عظمي براي همه ما هستند.
گيلاني ضمن تقدير از استانداري، مسئولان نيروگاه اتمي بوشهر و نماينده مردم بوشهر در مجلس كه با اين هيئت همكاري داشته‌اند، عنوان داشت: از مسئولان نفت و گاز استان تقاضا مي‌كنيم اين مديران از اين سواركاران كه در رشته سواركاري تلاش مي‌كنند، پشتيباني نمايند.
در پايان سيدحسن جعفري از تیم کازرون ، عباس صداقت و امين اخلاقي هر دو از اهرم تنگستان مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
در حاشيه اين مسابقه حجت‌الاسلام عبدالحسين مصلح امام جمعه خورموج، معاون فرماندار دشتي، روساي سازمان تبليغات اسلامي و تربيت‌بدني دشتي نيز حضور داشتند.