برگذاری اولین کلاس رسمی داوری اکاهو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

امید زمانی

Active member
چرا همش از جواب دادن فرار میکنید.با 18 تا اسب میشه کلاس به اون مهمی برگذار کرد
شما خیلی خوبی که هنوز داری ادامه میدی!!! مرسی اعتماد به نفس!! کسی که مسابقه برگزار میکنه که 300 تا اسب میارن 40 تا اسب جور کردن واسش کاری نداره . شاید الان بهترین کاری که می تونین انجام بدین عذر خواهی از عوامل برگزار کننده است . من از آقای کرباسی هم تشکر می کنم که همه چیز رو شفاف توضیح دادن و از گفتن واقعیت تفره نرفتند .

moji

Member
چرا همش از جواب دادن فرار میکنید.با 18 تا اسب میشه کلاس به اون مهمی برگذار کرد
سهیل صنعتی بهتره سرتو از زیر برف بیرون بیاری کسی جوابتو نمیده تا شاید خودت بفهمی
خودت بهتر میدونی برای کلاس بیش از چند تا اسب اونم بیش از انگشتان دو دست نیاز نیست
اون که 200 تا اسب یزد را می خواهد مسابقه شو است
بهتره بدونی اگر هادی کرباسی بخواهد اسب جور کنه خود من و بقیه دوستان یزدی و میبدی اقلا 50 تا اسب داریم براش بدون هیچ گونه چشم داشتی، فقط برای کمک به امر ورزش و بالا رفتن سطح کلاس به این خوبی
از رفسنجان آقایان بالود - مسلمیان- هاشمی(نوق) - مجد
از کرمان آقایان ملایی و عسکری - جعفر یزدی و ... هم اعلام آمادگی فرستادن بی قید و شرط اسبهاشون را برای این رخداد بزرگ ملی هستند
اون وقت شما نشستی و داری دست و پا میزنی که کار این همه آدم را زیر پا بگذاری؟
بابا انصافت کجاست ؟ یعنی این همه خرابکاری درسته؟ فکر نکردی خدایی هم اون بالا هست و ناظر بر اعمال همه است ؟ گیرم که با نفوذ و رابطه سر خلق خدا رو شیره مالیدی فکر نکردی خدا رو نمیشه پیچوند؟

موجی جان من یک چیزی را عرض کردم خدمتتون شما ادب را میشه رعایت کنید در ضمن میشه بدونم فامیل شما را چون فکر میکنم یزدی نباشید و از دوستان اصفهانیمون هستید باز هم ممنوم که ادب را رعایت کنید و انشالله کلاس بر گزار کنید و موفق و پیروز باشید ....

شما از هیچ کدوم از این موارد خبر نداری و فقط چشم بسته نطق میکنی

خوبه که سهیل صنعتی جیره خورهایی مثل شما ها رو داره که ازش حمایت کنند

البته حق دارید ! وقتی در مسابقه زیبایی یزد از شماو چند نفر باتجربه به عنوان سرکلانتر و ... استفاده میکنه معلومه که همه چیز به جای ضابطه میشه رابطه
همه امسال سطح مسابقه یزد را از نزدیک دیدند و سالهای قبل اصفهان را هم به یاد دارند و خودشان قضاوت میکنند امروزه دیگه کمیت مهم نیست بلکه کیفیت کار مهمه که بهتر بودن را مشخص میکنه

من به شما هم توصیه میکنم دست از این حمایت های کورکورانه برداشته و به صنعت اسب استان یزد لطمه نزنید و این را بدونید بیداد گری و تقلید کورکورانه باعث میشه کم کم از چشم همه بیفتید همان طور که اقای صنعتی دارند به این مهم نایل میشوند
خوب ببین موجی جان من نه به شما توهین کردم و نه از شما راهنمایی خواستم در ضمن مطمئن هم هستم شما از اصفهان هستی و سعی کن به کسی توهین نکنی و به کاری که مربوط به شما نیست دخالت نکنی سر کلانتر یا هر چیزی دیگر هم مربوط به برگزار کننده هست و فکر نمیکنم به افراد دیگری بستگی داشته باشد امید وارم شما روزی با دوستانت همکاری کنی و مسابقه زیبایی برگزار کنی پس الان باید از تجربه دیگران استفاده کنی ممنون میشم ...

moji

Member
موجی جان من یک چیزی را عرض کردم خدمتتون شما ادب را میشه رعایت کنید در ضمن میشه بدونم فامیل شما را چون فکر میکنم یزدی نباشید و از دوستان اصفهانیمون هستید باز هم ممنوم که ادب را رعایت کنید و انشالله کلاس بر گزار کنید و موفق و پیروز باشید ....
متاسفانه من یزد هستم و آدرسم هم بلوار جهاد بلوار پاسداران هست
شما هم اگر دوست داری میتونی با دوستانتون بیایی در خدمتتون باشیم
فقط یه شماره تماس بده

سینا

Member
ببخشید*آیابهترنیست بجای کل کل آقایون یاخانمایی که ظاهران هدفشون خدمت به صنعت اسب ایرانه بفکر مقدمات برگزاریش باشن؟ اگر اقعا کلاسی درکار باشه !زمان برگزاریش چه تاریخیه؟آیا مدرک معتبری هم ارائه میشه؟

Soheil Sanati

Active member
جالب تر از همه اینه که خانم سالار تاش که از مخالفان اکاهو بودن حالا کاسه داغ تر از اش شدن و سنگ اکاهو رو به سینه میزنن

Soheil Sanati

Active member
رای کمیته جشنواره اسب عرب در باره سمینار اصفهان

کمیته جشنواره اسب عرب فدراسیون با دادن رای نهایی تکلیف را برای همه روشن کرد.1-کلاس داوری اصفهان یک سمینار بیش نیست و هیچ مدرکی در ان سمینار ارائه نخواهد شد.2-از این به بعد هر شخص یا تشکلی خواست جشنواره اسب عرب در ایران برگذار کند با زیر نظر این کمیته باشد

فربود

Active member
کمیته جشنواره اسب عرب فدراسیون با دادن رای نهایی تکلیف را برای همه روشن کرد.1-کلاس داوری اصفهان یک سمینار بیش نیست و هیچ مدرکی در ان سمینار ارائه نخواهد شد.2-از این به بعد هر شخص یا تشکلی خواست جشنواره اسب عرب در ایران برگذار کند با زیر نظر این کمیته باشد
لطفا در خصوص این کمیته بیشتر توضیح بدید و اعضای آن را نام ببرید .
ممنون

Soheil Sanati

Active member
تاكي اين نفوذ بازيها بايد ادامه داشته باشن آيا اين كار ديكتاتوري محض نيس ؟؟؟؟؟؟؟چرا باير زحمات يك استانو بخاطر يك خودخواهي ناديده گرفت ؟جناب صنعتي اين كار در شان كسي كه خودشو يك كارشناس ميدونه نيست لطفابا ديد باز به قضيه نگاه كنيد نه به صورت خودخواهانه .

joojooعزیز واسه من خیلی جالبه که یه استان که اندازه 20 تا اسب عرب داره و برگذار کننده که اصلا اسب عرب نداره شدن کاسه داغ تر از اش.خانم سالار تاش که با اکاهو مخالفه چطور داره سنگ اکاهو رو به سینه میزنه

جناب صنعتی یعنی کلاس اصفهان مدرک نمیدن دیگه؟؟؟؟خوب پس برای چی سمینار گذاشتن مگه پارسال سمینار نبود؟؟؟پس اون sms چی بود؟؟؟حالا یعنی مدرک نمیدن؟؟

gorg

Member
این خیلی خوبه که جلوی افرادی رو که اسب رو از دیگر چارپایان تشخیص نمیدن بگیرین . یه منبع درآمدی شده بودا خداییش

gorg

Member
تاكي اين نفوذ بازيها بايد ادامه داشته باشن آيا اين كار ديكتاتوري محض نيس ؟؟؟؟؟؟؟چرا باير زحمات يك استانو بخاطر يك خودخواهي ناديده گرفت ؟جناب صنعتي اين كار در شان كسي كه خودشو يك كارشناس ميدونه نيست لطفابا ديد باز به قضيه نگاه كنيد نه به صورت خودخواهانه .
واقعا عجب کلاسیم بوده ها از هتل دارو فک و فامیل بگیر تا.........
کلا منبع در آمد خوبیه دیگه سمینارو و کلاس و غیره حساب کنین تو هر کدومش 150 نفرم بیان هر کدومم 200000 تومان پول بدن چه در آمدی میشه واسه برگزار کننده
یه پیشنهاد به هیئت ها سمت مسئولیت کمیته آموزش رو به مزایده بگذارن دیگه واسه برگزاری مسابقات اسپانسر نمی خوان

همه كه مثل يزديا دست و دل باز نيستن كه مدرك خيرات كنن به هر كي كه از راه ميرسه:dodgy::biggrin:
به نظرتون اهداف سمينار فقط اهداء مدرك براي قاب كردن و پز دادن هست؟

...خیلی جالبه که یه استان که اندازه 20 تا اسب عرب داره و برگذار کننده که اصلا اسب عرب نداره شدن کاسه داغ تر از اش ...

... چرا همش از جواب دادن فرار میکنید.با 18 تا اسب میشه کلاس به اون مهمی برگذار کرد ...

... این کلاس باید جایی باشه که 4 تا اسب خوب باشن

... شماها 20 تا اسب دارین که میخواهین کلاس اکاهو بگذارین.قطب اسب عرب یزد و خوزستانه اونوقت شما ها ...

آیا جایی که 200 شاید هم بیشتر اسب عرب در خود جای داده است

... اصفهان چنتا اسب خوب واسه این کلاس داره ...

... ما میگیم کلاس رو در شهری برگذار کنید که بشه 50 تا اسب خوب توش نشون داد.اقای کرباسی چون داره پول این کلاس رو از دست میده ناراحته .تازه ما تو یزد ...

... 18 تا اسب جور کردن تازه میخواستن 20 تا اسب هم از یزد بگیرن که بهشون ندادن.ایا با 18 تا اسب که احتمالا نصفشون هم 2خون هستند ...

... نزدیک به 800 تا اسب عرب کم نیست که ما یزدیها داریم ...

دوست عزیز شما میگید که هر کسی اسب عرب نداره یا حتی کم داره نمیتونه سمینار یا جشنواره برگزار کنه و اگر هم برگزار میکنه باید زیر نظر شما باشه:

...کمیته جشنواره اسب عرب فدراسیون با دادن رای نهایی تکلیف را برای همه روشن کرد ... از این به بعد هر شخص یا تشکلی خواست جشنواره اسب عرب در ایران برگذار کند با زیر نظر این کمیته باشد ...

- آخه کجای دنیا یه سری آدم رو که عاشق اسب هستن محدود میکنند و بهشون میگن که شما حق گردهمایی رو ندارید چون اسب ندارید یا حتی چون کم دارید.
- اگر قرار بود شما به مواردی مانند نظارت فنی بهداشتی اسبها و محل برگزاری ، شرایط حمل و نقل اسبها و یا حتی ترافیک محل ، مزاحمت ایجاد نکردن برای همسایگان احتمالی محل برگزاری ، مختلط نبودن دختر و پسر ، آلودگی محیط و ... نظارت کنید ، در صورتی که کمیته شما یک کمیته تخصصی مدرک دار و تایید شده جهت امر نظارت بود آنموقع میتونستید فقط به مواردی که بالا ذکر شد بود گیر بدید و دیگر هیچ. ولی نمیتونید اجازه هیچ گردهمایی رو از اسبدوستان بگیرید. شاید اونها دوست داشته باشن اصلا قاطر توی جشنوارشون بیارن. اینجا دقیقا داره برعکس اتفاق میوفته جاهایی که نظارت باید یک امر حاکمیتی باشه بیخیالش شدن ولی مواردی که افراد آزادن رو دارن جلوش رو میگیرن
- مگر اسب داشتن تنها هنر است. مهم حفظ آنها و مهمتر از آن فرهنگ اسب داشتن و مهمتر از آن علم و یادگیری سوارکاری و پرورش اسب است وگرنه هر فرد پولداری میتونه بره چند تا اسب خوب بخره! :mellowsmiley: پس میتونه فرداش ادعا کنه که چون اسبهای خوبی داره بقیه باید هر چی اون گفت گوش بدن و حق هیچ عملی را ندارند!! این حرف شما مانند این است که به یک دامپزشک بگوییم چون تو اسب و گاو و گوسفند نداری حق هیچ اظهار نظر و ایجاد همایشی نداری ولی چوپانها حق آب و گل دارن و رشته تخصصیشونه :eek:hno-smiley02:

- اگر هم قرار به پیشکسوتی باشه که مهد پرورش اسب عرب و اصیل خوزستانه

Soheil Sanati

Active member
امیر جان ما میگیم با ما هماهنگ باشن که این مدرس اکاهو که میاد نگه ایرانم با این اسباش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا