برفین (مبارک * جم) ن

هر دو سیلمی کامل و تولیدات بسیار عالی و خوبی داشتند و دارند و خط خونی های متفاوتی و خوبی دارند که میشه با جرات گفت بهترین سیلمی های تولید داخل در حال حاضر هستند.
خط خونی یابر کاملا بی نقص و عالی هستش و تولیدی مثل طغیان داشته که فکر نمیکنم به این زودی ها تکرار بشه.

آرتا

Member
سلام دوستان شنیدم میگن جدیدا" 7-8 تا مادیون ها که از برفین کشیدن پر نشدن کسی اطلاع دقیقی داره چه مشکلی برا برفین پیش اومده؟

بچه بوده در این عکس

از آقای پورمانیان درباره کورس برفین بپرس
از قول آقای پورمانیان مینویسم....
برفین اصولا کورسی نبود.اگر هم دوید به خاطر مبارکش نبود به خاطر ایجن رز بود.... 18-20 امتیاز کورس گرفت...(از نظر ایشون مبارک یه اسب استقامتی بود نه کورسی) بعد از من هم تاندون زد... برفین بعلت اینکه یزدیها سیلمی خون وارداتی نداشتن تو یزد هم زود سیلمی شد هم زیاد ازش کشیدن.... دختر و پسر های برفین هم کورسی نبودن.چون تعداد کره های برفین زیاد هست خوب معلومه 4 تاشونم تو کورس میان... برفین تو سال 40-50 تا کره ازش میاد پایین که 4-5 تاشون میاد کورس.... به این که سیلمی کورسی نمیگن.... به خالدین سیلمی کورسی میگن که جمعا 10 تا کره نداشت ولی همه کره هاش گروه 1 بودن....

سردار

Member
quote_icon.png
نوشته اصلی توسط sajad
برفین به عنوان بهترین سیلمی جهان سال 2011با تولید 450کره ی ثبت شده از طرف سازمان واهو انتخاب شد و جامش رو هم به سید ضیا وکیل السادات دادند(درسته یانه؟)

تو زیبایی یزد اعلام و جایزه بهش دادند من خودم اونجا بودم و دیدم
بازم میتونید از آقای صنعتی و دوستانی که بودن سوال کنی

سردار

Member
امتیاز برفین تا جایی که من یادمه از 50 هم گذشت .

در ضمن به آقای پورمانیان از قول من سلام برسونید .

آقای اصفهانی تا جایی که من خبر دارم برفین یه دوره مسابقات کورس شرکت کرده و در تون یه دوره دو اولی و یک دومی یا سومی آورده و بعد از اون دیگه در مسابقات شرکت نکرده و قاعدتا" 16 یا 18 امتیاز کورس داره

علی اصفهانی

Active member
آقای اصفهانی تا جایی که من خبر دارم برفین یه دوره مسابقات کورس شرکت کرده و در تون یه دوره دو اولی و یک دومی یا سومی آورده و بعد از اون دیگه در مسابقات شرکت نکرده و قاعدتا" 16 یا 18 امتیاز کورس داره

شاید هم من دارم اشتباه میکنم . در هر صورت اردشیر که مربی و چابکسوار آقای وکیل السادات هم بوده حتما" اطلاعاتش از من دقیقتره .

دانلود کلیپ ==>: دیدن کلیپ ==>:

[h=1]برفین[/h]

برای دانلود و یا دیدن کلیپ روی عکس ها کلیک کنید.

زمان :1.15
حجم : MB 1.46
پسوند فایل : MP4

quote_icon.png
نوشته اصلی توسط sajad
برفین به عنوان بهترین سیلمی جهان سال 2011با تولید 450کره ی ثبت شده از طرف سازمان واهو انتخاب شد و جامش رو هم به سید ضیا وکیل السادات دادند(درسته یانه؟)

تو زیبایی یزد اعلام و جایزه بهش دادند من خودم اونجا بودم و دیدم
بازم میتونید از آقای صنعتی و دوستانی که بودن سوال کنی

بله . برفين به عنوان سيلمي برتر سال در منطقه (از نظر تعداد كره توليد شده) انتخاب شد
يافته هم در خوزستان سيلمي برتر شد
و همچنين مبارك
وگرنه بهتريم سيلمي جهان اوني ميشه كه بيشترين كره هاش مقام قهرماني جهاني دارند كه مسلما توي ايران نداريم

در عین ناباوری و در میان هاله ای از خاطره و افتخار،
یکی از برترین و زیباترین اسبهای تاریخ ایران ، پدر قهرمانان و صاحب نامان اسب عرب ، سیلمی برتر سال 2011 ایران از نظر ایکاهو ، کاروان سالار اسبهای تولیدی ایران، پدر بیش از پانصد کره در ایران با عناوین متعدد در تمامی عرصه های اسب عرب ، سلطان ایران زمین
"برفین اسطوره ای "
به بهشت اسبها رفت ...
تسلیت به جناب وکیل السادات و آقای هاشمیان

بالا