بررسي سيلمي سمند

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
Wild Stallion گفت:
خوب حالا اصلاً اين دوتا رو شما چرا با هم مقايسه ميکنيد ???

عکس اين اهو سعيد رو داری بزار ببينيمش

سمند خودش خوبی های زيادی داره
با اين همه توليد هم خودش رو خوب نشان داده هم پرش هم کورس هم زيبايی
محبوبيت هم که داره
اينجا مشکل پيش ميآمد که اگر با اين همه توليد کره خوب زياد نداده بود که کاملاً بر عکس هست و کر های خوبی داره
سمند مثل مبارک تو عربهاست
خون خارجی
یموت رو که خالص ایرانیه تغییر داده

احسان

Active member
خوب اين چه ربطی داره به خوب يا بد بودن سمند
اونم مشکل از ماديان داره و مالک ماديان ها

البته بازار هم نقش داره

مردم ايران هميشه ميرند دنبال چيز های آماده دوست ندارند چيز های که خودشون دارند رو به درجه بهتری تبديل کنند با سعی و تلاش

arsalan

Member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
البته بنظر من کسانی میتوانند نظر بدهند در این نظرخواهی که بهیچ وجه ذینفع نباشند
به هر حال نمیشه گفت تاثیر نداره کسی که مالکش باشه و کره داشته باشه ازش نظرش فرق نکنه با کسی که نداره و با اینکار خودش رو نفع بکنه و منافعش را
و از روی کاراییها قضاوت داشته باشه
اولاً به عرض جنابعالی برسونم که نظر من در مورد سمند یا آهو سعید و یا ... نبود و تعصبی هم روی هیچکدوم ندارم. فقط در بخش علمی قضیه که مربوط به مباحث ریاضی میشد نظر دادم و فقط برای اینکه اشتباه ذهنی شما رو اصلاح کنم. و فکر نمی کنم محتوا حرفهایم طرفداری از سمند باشه ولی خوب با اصلاح نظر اشتباه شما در مورد مبحث میانگین و میزان خطا در میانگین گیری منطقاً مطلب به نفع سمند میشه.
دوماً اینکه کی نظر بده و کی نده کاملاً مبحثی بدور از دموکراسی است. البته کجا ...؟

arsalan

Member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
آهان میخواستم همینو بگم
در تعداد کم احتمال اینکه نتایج مثل 13.5 و 5 که خیلی بالاتر از نرمال هستند اتفاق بیفتد بیشتره
و از بین کره ها احتمال اسطوره دادن خیلی بیشتر
البته دقت نکردید اون 5 نیست 5/0 (نیم)
و بقیه خیلی خیلی دور تر از میانگین.!!!

امید زمانی

Active member
اين آمار رو هم ميذارم تو انجمن گفتم شايد ديدنش خالي از لطف نباشه !‌
از آهو سعيد كلا 11 كره در كورس دويده که بیشتر از 5 استارت دارن و در بين 30 اسب پر امتياز اول تركمن در كورس 5 اسب كره آهو سعيدند كه خوب ميانگين امتياز بالايي دارند و ميانگين آهو سعيد رو هم خيلي بالا بردند . جالبه واسه دوستاني كه اسبها رو ميشناسند نيازي نيست شجره مادرها شون رو باز كنم اگه لازم بود بگم كه چه خوني دارند!!!!!!
آث راميان 50 امتياز
گوگ نژاد 76 امتياز
سيما 86 امتياز
فاير هورس 40 امتياز
فايتر هورس 34 امتياز

جالبه كه يكي از اين اسبها اصلا كره آهو سعيد نيست و دوخون 50 درصده !‌
بقيه اسبها رو هم دوستان اهل فن ميشناسن كه چين و چه قدر خون تركمن دارند !!!!!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
داریم از ترکمن خالص صحبت میکنیم, هر چند که آخالهای تولید روسیه هم چیزهایی دیگری قاطیشون شده

امید زمانی

Active member
اين آمار رو هم ميذارم تو انجمن گفتم شايد ديدنش خالي از لطف نباشه !‌
از آهو سعيد كلا 11 كره در كورس دويده که بیشتر از 5 استارت دارن و در بين 30 اسب پر امتياز اول تركمن در كورس 5 اسب كره آهو سعيدند كه خوب ميانگين امتياز بالايي دارند و ميانگين آهو سعيد رو هم خيلي بالا بردند . جالبه واسه دوستاني كه اسبها رو ميشناسند نيازي نيست شجره مادرها شون رو باز كنم اگه لازم بود بگم كه چه خوني دارند!!!!!!
آث راميان 50 امتياز
گوگ نژاد 76 امتياز
سيما 86 امتياز
فاير هورس 40 امتياز
فايتر هورس 34 امتياز

جالبه كه يكي از اين اسبها اصلا كره آهو سعيد نيست و دوخون 50 درصده !‌
آث رامیان هم که رفت کلا تو کورس دوخون ها!

اين آمار رو هم ميذارم تو انجمن گفتم شايد ديدنش خالي از لطف نباشه !
آث راميان 50 امتياز
گوگ نژاد 76 امتياز
سيما 86 امتياز
فاير هورس 40 امتياز
فايتر هورس 34 امتياز

جالبه كه يكي از اين اسبها اصلا كره آهو سعيد نيست و دوخون 50 درصده !

فایتر و فایر هردو خالص هستند با نمونه گیری جدید که قرار بزودی گرفته بشه برای سیلمیهای ترکمن معلوم میشه

کوروش

Member
اگر تست ژنومیک و برسیهای مجدد فدراسیون و کمیته تبار نامه این دفعه درست انجام بشه امسال سمند دیگه باید خداحافظی کنند به دلیل مشکل دست
وهمچنین فایتر هورس
و .....

بالا