برخورد بسيار نامناسب مدير باشگاه ميلاد با ارباب رجوع

hashemlo

Member
با سلام خدمت دوستان سواركار وورزشكار امروز ساعت:30 10 پس از ورود به باشگاه ميلاد واقع در پارك چيتگر به مديريت آقاي (پور رضايي) پس از اينكه كلياتي علاف شديم تا بتونيم مدير باشگاه را ملاقات كنيم يكي از كارگران گفتند پسر ايشان درقسمت ديگري از باشگاه ميباشند كه پس از ورود به آنجا بنده خداي را ديديم وسوال كردي مدير باشگاه شما هستيد وايشان اظهار داشتند آقاي پور رضايي هستن در همين لحظه صداي پسر ايشان از دور بلند شد آقا .ورود افراد متفرقه ممنوع ميباشد با لحن بسار بد كه لياقت خودشان را دارد و تربيت او را ميرساند اما دوستان اگر برخورد اين باشگاه داران تازه به دوران رسيده اين باشد به نظر من هر شخصي كه اگر براي بار اولش باشد كه به باشگاه سواركاري مراجعه كرده باشد عطايش را به لقايش ميبخشد واصلا سراغ اين رشته نميرود از دوستان خواشمندم تا برخورد نامناسب اين افراد را به چالش بكشيداميدوارم اين برخوردها براي ديگران اتفاق نيفتد

hashemlo

Member
امدواريم اين نوشته ها به گوش اين مديران برسه تا شايد براي ديگران اين برخوردها انجام نشه ويااينكه ماهيتشان آشكار شود

امید زمانی

Active member
خیر باشگاه ما تشریف بیارید و برخورد پرسنل رو ببینید. همه جورش پیدا میشه تو این تهران هم

والا اميد جان بتده چند روزي تهران بودم و در يكي از اوقات فراغت از تمرين قصد باشگاه شما رو داشتم كه هر چه سعي كردم با يكي از دوستانم كه در باشگاه شما اسب داره تماس بگيرم ايشون جواب تلفنم رو نداد البته اين اتفاق در 3 روز پياپي افتاد ( اون يه نفر شما كه نبودي كه)

امید زمانی

Active member
آدرس باشگاه ما رو که دارین اگر بنده هم نبودم کسی پیدا میشد که از شما پذیرایی کنه مطمئن باشید .

mahsa

Member
منظورتون متوجه نمیشم باشگاه میلاد هیچ وقت همچین برخوردی نمیکنه و احتمالا جناب پوررضای درگیر بودن وگرنه اصلا اینطوری که شما گفتین نیست:hmmsmiley02:

mahsa

Member
برای تک تک افرادی که اینجا بدون تحقیق وفقط برای نشان دادن خودشون از بعضی از کلمات استفاده کردن واقعا متاسفم

hashemlo

Member
ما در طول روز ممكنه درگيريهاي مختلفي داشته باشيم ولي اين دليل نميشه برخورد نامناسب داشته باشيم فكر كنم شما عضو همان باشگاه باشيد

hashemlo

Member
من اولين بارم بود كه به باشگاه ميلاد ميرفتم وضمنا تهراني نيستم كه قصد تخريب داشته باشم و عقده ديدن اسب هم ندارم چون 40 سال كه از انواع مختلفش را ديدم ولي پسرم كه 10 سالشه همراهم بود اصرار بر ديدن اسبها داشت كه با برخورد بد پسر پور رضايي خيلي چيزها را ثابت كرد.

mahsa

Member
ما در طول روز ممكنه درگيريهاي مختلفي داشته باشيم ولي اين دليل نميشه برخورد نامناسب داشته باشيم فكر كنم شما عضو همان باشگاه باشيد
خیرعضواون باشگاه نیستم ولی جناب پوررضای میشناسم در هر صورت واقعا نمیدونم چرا برخورد بدی داشتن

hashemlo

Member
ممنون از اينكه اين موضوع را پيگيري نمودين فقط در صورت ارتباط با ايشان بفرماييد براي ديگران اينگونه رفتار نكنند تا كساني كه علاقه مند هستند ويا در شهرها ديگر مراجه ميكنند ازاسب زده نشن با تشكر

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
ممنون از اينكه اين موضوع را پيگيري نمودين فقط در صورت ارتباط با ايشان بفرماييد براي ديگران اينگونه رفتار نكنند تا كساني كه علاقه مند هستند ويا در شهرها ديگر مراجه ميكنند ازاسب زده نشن با تشكر

جناب هاشملو کسی که با این رفتارا میخواهد زده بشه. بهتره بشه
میدونی من چقدر از این چیزا دیدم ؟!!!

گاهی برای دیدن یا خریدن یک اسب باید خیلی دردسر کشید

بالا