بحث، ارائه نظرات شخصی‌ و کل کل در این تاپیک آزاد است (با رعایت حفظ احترام)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
با سلام خدمت مدیران انجمن، تقاضا دارم پستهای غیر مرتبط با موضوع تاپیکها که کل کلی هستن حذف نشوند و به این تاپیک انتقال داده شوند تا ادعاها و نظرات هر کس بصورت ثبت شده و مکتوب باقی‌ بماند.(به جز پستهایی که به دیگران توهین شده و یا واقعا هیچ ارزشی ندارند)

به اين ميگن دموكراسي .هرچي ما مينويسيم مديريت پاك ميكنه

ببین مهندس تو چه تاپیک هایی که بحث خون مصری نمی‌شه.(البته این تاپیک منظورم نیست)خدايیش داشتیم زندگیمونو میکردیم یه ۲ ۳ ماهی‌ که اومدی توی انجمن همه چیز خون مصری شده:hmmsmiley02:،(البته خیلی‌ خیلی‌ خوش اومدی و خیلی‌ جاها استفاده می‌بریم هم تجربیات هم از داوری)میترسیم آخرش خودمونم اصالتمون رو از دست بدیم با این خون مصری!!:blinksmiley:! بابا خدايیش مدیر حق داره پستاتو یکی‌ در میون پاک کنه. ۲ ماه تعداد پستات از بچه های ۲ ۳ ساله که دارن فعالیت می‌کنن بیشتر شده... اكثر پستات ۵ تا کلمه اي هستن که ۴ تاش کل کل ۱‌ کلمشم مهندسه!!!:tonguesmiley:(مزاح:dodgy:)
مهندس حرف دل اکثر بچه هارو میگما. به دل نگیر...
ایشالا که انتقاد پذیری:cool:

اگر منظورتون ارسالهای من و شماست،غیر مرتبط بود با موضوع،و خوشحالم که پاک شد.

خب برادر من هر چیزی رو که نمیشه نوشت
من پاک کردم و قابل بازیابی هم هستند اگر چه اگر با ارزش بودند هرگز پاک نمیشدند .

کار مدیر نیست کار منه
پستهای بی مورد پاک و پستهای پشت سر هم ترکیب میشوند شما نگران نباش
این روال کار بوده و هست
حالا یک مدت من نبودم و هر کی هر چی نوشته ؛ از این به بعد هستم با تمام قوا و قبلی ها را هم را دارم چک میکنم
هر جا پست بی موردی از هر کسی میبینید ممنون میشم برای ارتقای سطح کیفی انجمن لینک بدین

هر كه طاووس خواهد جور هندوستان كشد.در ضمن اين هنر منه كه با 5 تا كلمه منظورمو ميرسونم.توي اين سايت بچه هاي حرفه اي كمتر از بقيه هستند. پس بايد نظرمو بگم.به نظر اكثر بچه ها هم احترام ميگذارم.

خوبه،با همین روحیه اگر همینطور مدام به خودتون تلقین کنید شاید خدا فرجی کرد و وضعیت روحیتون رو به بهبود رفت!

تمام مطالب غیر مرتبط با این پست پاک میشوند.
نمونه این موضوع ها که با موضوع تاپیک غیر مرتبط هستن زیادن لطفا این پستها از تاپیگهای که قبلان بود در صورت صلاحدید پاک شوند

بچه ها لطفا اين بحث ها رو تموم كنيد
در مورد سواركاري خانوما نظر بديد
نه اينكه جداگانه مورد بررسي قرار بديد
چون داره منحرف ميشه

آره منم موافقم
اگر همینطور پیش بریم موضوع سوارکاری تبدیل به موضوع جنگ میشه
راستی دهتر ها هم میتونن توی مسابفات کورس شرکت کنن؟

akh ke cheghad bazia .....
aman az dast in adama :blushsmiley: mage bavareshun mishe. shiadam khodeshuno zadan b un rah :biggrin: baba donia kheili vaghte daste khanumas:confused::confused::confused:

اینجا هرکسی ادعایی داره با ذکر منبع اعلام می‌کنه وبايد منبع صحبت مورد نظر ارائه بشه...
لطفا از زدن حرفایی که پایه علمی‌ ندارن جدا خودداری فرماييد...
(ستاد مبارزه با گسترش خیالات و خرافات!!!!:confused:):biggrin::biggrin:

اقايون اصلا نگران نباشيد ذخيره طلايي شما به ميدان امد:biggrin::dodgy:

این تاپیک واسه خانوماست،آقایون ابراز وجود نکنند(مخصوصا اونهایی که اعتماد به نفس کاذب دارن!)

نفس جان خوشم مياد كه اعتماد به نفست از منم بيشتره.خالص مصري كه مظلوم واقع شده رو درياب:winksmiley02:

باید مطابق با عنوان تاپیک حرف بزنم دیگه(دل و جرات خانمها)!
من در مورد خودم و آنچه هستم بزرگنمایی نمیکنم مثل بعضیها.
سعی کنید دیالوگهاتون رو عوض کنید،واقعا خسته شدیم از بس مصری و خارجی و ... شنیدیم
(اینجا ادامه ندید،با موضوع مرتبط نیست،پاسخ احتمالیتون رو تو پخ خواهم خوند)

چقدر تو حرفات به ما كنايه ميزني:wacsmiley:

چقدر تو حرفاتون به بنده توهین کردید...

من توهين كردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

خوشم میاد خیلی هم زود فراموش میکنید.
ندیده و نشناخته هر چه تو ذهنتون بود به زبون آوردید،یادتون رفته به معیت جناب دربهانیها...
(لطفا پس از اتمام بحث ارسالهای اضافی حذف شوند)

من هيچ توهيني نكردم

شما به ندیدن و فراموش کردن حرفهایی که نباید بزنید عادت کردید انگار.
برید از رفیقتون بپرسید که توهین کردید یا نکردید،حرف ایشون رو که حتما باور میکنید.اگر هم خودتون رو زدید به خواب که هیچ.
که البته دیوار حاشا هم بلنده

لطفا مارو وارد این مسائل نکنین
:hmmsmiley02:

ما يه سوال پرسيديم يه نفر جرات نكرد نام مورد نظرش رو بنويسه

بحث جرات نیست،مساله اینه که جواب سوالتون حتما نباید به فرد منتهی بشه.
لزوما نباید جانشینی(بصورت یک شخص و آنچه در تصور شماست) تعیین بشود.
شاید ایشان در اندیشه یک انقلاب همگانی بودند نه یک نهضت فردی...

پیشنهاد میکنم در ارسالهاتون کمی ثبات داشته باشید.
پس هدفتون از اینکه پرسیدید جانشین خانم گره قوزلو کیست؟چیه؟؟؟!!!!
البته این حرفی که زدید درسته اما با حرفای قبلیتون جور در نمیاد:blushsmiley:

اينو خوب امدی:dodgy:

احسان جان تو شاد شو ما هم شاديم

میشه لطف کنید به قول خودتون کمتر کل کل کنید باور بفرماید اینطوری به هیچ جا نمیرسید شما یه سول پرسیدین با منطق جواب بدید البته با پوزش فراوان قصد توهین ندارم ولی من به نوبه خودم اطلاعاتی زیادی پیدا نکردم
.

Soheil Sanati

Active member
تمام كساني كه كل كل ميكنن محاكمه ميشن و بايد جواب بدن.در ضمن قاضي دادگاه امين هست.منو دكتر احسان هم متهم رديف اوليم

بله اين كل كل با كسانيه كه منو دوست دارن:dodgy:

تمام كساني كه كل كل ميكنن محاكمه ميشن و بايد جواب بدن.در ضمن قاضي دادگاه امين هست.منو دكتر احسان هم متهم رديف اوليم

اینقد کل کل نکنین بابا موهامون ریخت!!!!:laughingsmiley:
آره واقعا همین طوره شما متهمان ردیف اول هستین....
گفتی‌ قاضی یاد یه جریانی افتادم،یه روز یکی‌ از بزرگان که اسمشم سهیل اتفاقا یه جریانی گفت از یه بنده خدایی:میگفت یکی‌ از داوران (که البته مجری و گزارشگره حالا کلاس داوری گذاشته:dodgy:(میدونم اصلا نشناختینش:dodgy:)) برای مسابقات می رفته که نیرو انتظامی جلوشو ‌ میگیره و میگه آقا شما چیکاره‌ هستی‌ میگه من قاضی هستم. بعد سربازه جا می خورئو کمیم حساب میبرئو تحویل میگیره خلاصه ، سربازه به مافوقش میگه ایشون قاضی هستن مافوقه میگه خیلی‌ خوشبختم میگه آقای قاضی شما تو کدوم دادگاه هستینو از این حرفا که آقای قاضی هم میگه البته من قاضی اسب هستم.......:laughingsmiley::dodgy:....خلاصه کلی سوژه بازار بوده:dodgy:
قبول ندارین بریم از خودش بپرسین!!!:winksmiley02::dodgy:

Soheil Sanati

Active member
اینقد کل کل نکنین بابا موهامون ریخت!!!!:laughingsmiley:
آره واقعا همین طوره شما متهمان ردیف اول هستین....
گفتی‌ قاضی یاد یه جریانی افتادم،یه روز یکی‌ از بزرگان که اسمشم سهیل اتفاقا یه جریانی گفت از یه بنده خدایی:میگفت یکی‌ از داوران (که البته مجری و گزارشگره حالا کلاس داوری گذاشته:dodgy:(میدونم اصلا نشناختینش:dodgy:)) برای مسابقات می رفته که نیرو انتظامی جلوشو ‌ میگیره و میگه آقا شما چیکاره‌ هستی‌ میگه من قاضی هستم. بعد سربازه جا می خورئو کمیم حساب میبرئو تحویل میگیره خلاصه ، سربازه به مافوقش میگه ایشون قاضی هستن مافوقه میگه خیلی‌ خوشبختم میگه آقای قاضی شما تو کدوم دادگاه هستینو از این حرفا که آقای قاضی هم میگه البته من قاضی اسب هستم.......:laughingsmiley::dodgy:....خلاصه کلی سوژه بازار بوده:dodgy:
قبول ندارین بریم از خودش بپرسین!!!:winksmiley02::dodgy:

راس الفخر اصيلات خوزستان.........king of the karoon حبيبنا و طبيبنا و مولانا شيخ علي.........

امین آقا،ارسالهای من که اینجا گذاشتید کل کل نیست.جهت تنبه گوشزد کردم(حالا بعضیها چون جواب منطقی ندارند بهش میگن کنایه) که موثر واقع نشد،و دیگه هیچ اصراری برادامه حرفم ندارم.و مدیریت مختاره واسه حذف همه ارسالهای از این دست بنده.

اگر به موارد فوق نگاه کلی بندازید میبینید که یک پای همه این ها خروش لرستان است
آقای سهیل .... شما فکر میکنید اگر بخواهیم به بحثهای نه چندان مفید شما پاسخ بدهیم نمیتوانیم؟
فکر میکنید کسی یارای پاسخ گویی به شما نیست؟ این جا کسایی هستند که در فصاحت و بلاغت بسیار از من و شما جلوتر هستد و به عنوان احترام به حقوق دیگران سکوت میکنند .
نه داداش من خیلی ها مثل شما بودند تو انجمن که با این روش سعی در گرفتن وقت دیگران داشتند و سرانجام یا مجبور به رفتن شدند و یا با رای قریب به اتفاق از انجمن اخراج شدند .

بهتر است مراعات بفرمایید , و اگر با کسی بحثی یا اظهار نظری دارید در پیام خصوصی بفرمایید

آخرین ویرایش:
امین آقا،ارسالهای من که اینجا گذاشتید کل کل نیست.جهت تنبه گوشزد کردم(حالا بعضیها چون جواب منطقی ندارند بهش میگن کنایه) که موثر واقع نشد،و دیگه هیچ اصراری برادامه حرفم ندارم.و مدیریت مختاره واسه حذف همه ارسالهای از این دست بنده.

اگه به عنوان تاپیک توجه کنیم فقط کل کل رو نمی‌بینیم نفس جان بلکه بحث و نظرات شخصی هم هست که البته من کنایه رو هم فراموش کردم بذارم. در هر صورت‌ به نظر من اگه کسی‌ بخواد پستش پاک بشه نباید اونو بذاره!! یعنی‌ باید با پخ باشه. مگر در مواقعی که پستایی که برای موضع گرفتن در برابر ادعاهای غلط و خودخواهانه یا دفاع کردن از خودمون یا انجمن یا اسب اصیل و یا...ناخواسته گذشته شده یا مجبور به گذاشتن پست میشویم به اینجا منتقل بشه تا اینکه بخواد حذف بشه، البته ذکر کردم توی عنوان تاپیک به جز پستهایی که به دیگران تهمت زده شده یا اهانت آمیز و یا بی‌ ارزسه هستن...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا