ببرک بامیان (لهراسب * فریبا) ن

باسلام ببرک به سیرجان آمد بسیار بین عکسها و خود این اسب تفاوت است .ببرک زمانی که راه میره دمش رو بالا میکشه و زمانیکه زین روش میره دمش رو تا بالا میاره خلاصه معراج این اسب دیدنی اسب صورت بسیار زیبا در این حد که از خیلی اسب اسبهای که خون خارجی دارند و ازشون کشش میشه زیباتر است و چشمان درشت .خلاصه بگم خدا رو شکر که به استان کرمان آمد و بنده بتونم چندتا کره ازش توی این منطقه به یادگار تولید کنم

جناب کریمی سخت مشتاق عکسای بیشتر شدیم با این تعاریف البته به حقی که شما فرمودین

vahid_m63

Member
امین جان زحمت عکسها هم افتاد گردن شما ، ممنون
اگر امکانش هست با من تماس بگیر

سلام بله 100% خیلی از سیلمی هایی که داریم بیشتر برای استقامت مناسبند اما ببرک کره مادری بنام فریبا است که از زیبایی زبانزد بوده برادری بنام سرور داره که همه مقامهای زیبایی و قهرمانی هاشو به یاد دارند پسر ببرک فراری در خوزستان کرههایی داده که تولید کنندش خیلی راضی هست

vahid_m63

Member
گزارشی از کششها وحاملگیها ممکنه داده بشه ؟
جناب اصفهانی مادیان های یاقوت و گوینا ، پیک ، کرشمه ، صحرا ، کهربا و فدک(اگر اشتباه نکنم ،حضور ذهن ندارم) و البته یک مادیان کهر به مالکیت بهزاد خان و کره صحرا هم کشش شده اند که اسم این دو مادیان یادم نیست(متاسفانه)
قرار بر این بود که نینا بهزاد هم بعد از زایمان به سیرجان منتقل بشه که نمیدونم این اتفاق افتاده یا نه ، و البته بنده از نتیجه سونوی یاقوت و صحرا و مادیان کهر بهزاد خان مطلع هستم که خوشبختانه ابستن هستند ، مادیان کهربا تو کشش اول ابستن نشده بود و مجدد کشش شده که نتیجه سونو رو مطلع نیستم .
مهندس کریمی بهتر میتونند راهنمایی کنند.
آقای اصفهانی نمیدونم زحمت سفر به سیرجان رو کشیدید یا نه ، اگر افتخار دادید و ببرک رو از نزدیک دیدید خوشحال میشم نظرتون رو بدونم ، تو این عکسها به خاطر مسیر طولانی و تغییر شرایط لاغر شده

سامان حسینی

Active member
مالکای این مادیان ها که ذکرشد ساله دیگه جواب اعتمادشونو میگیرن خصوصا بهزادخان واقای کریمی.زیبایی ساله دیگه رده ی ایندگان قرارما...

جناب اصفهانی مادیان های یاقوت و گوینا ، پیک ، کرشمه ، صحرا ، کهربا و فدک(اگر اشتباه نکنم ،حضور ذهن ندارم) و البته یک مادیان کهر به مالکیت بهزاد خان و کره صحرا هم کشش شده اند که اسم این دو مادیان یادم نیست(متاسفانه)
قرار بر این بود که نینا بهزاد هم بعد از زایمان به سیرجان منتقل بشه که نمیدونم این اتفاق افتاده یا نه ، و البته بنده از نتیجه سونوی یاقوت و صحرا و مادیان کهر بهزاد خان مطلع هستم که خوشبختانه ابستن هستند ، مادیان کهربا تو کشش اول ابستن نشده بود و مجدد کشش شده که نتیجه سونو رو مطلع نیستم .
مهندس کریمی بهتر میتونند راهنمایی کنند.
آقای اصفهانی نمیدونم زحمت سفر به سیرجان رو کشیدید یا نه ، اگر افتخار دادید و ببرک رو از نزدیک دیدید خوشحال میشم نظرتون رو بدونم ، تو این عکسها به خاطر مسیر طولانی و تغییر شرایط لاغر شده
lمادیان های بهزاد خان یکی پیک هست بعدیش یادم نیست....

بالا