با شما

با سلام به همه شما دوستان و سروران گرامی

مدت زیادی در خدمت شما بودم و از اطلاعات همه شما استفاده کردم

خیلی وقتها هم بعضی هاتون هم سر موضوعاتی از من دلخور شده اید و بیشتر شما میدانید که نیت من فقط برای ارتقاء سطح کیفی انجمن بود و فقط انجام وظیفه ای بود برای شما خوبان.

با عین حال توی این روز آخر سالی از همه شما معذرت می خوام و حلالیت می طلبم و میخوام که من را ببخشید.

این را از این جهت گفتم که بنابر یک سری مسائل دیگه فکر نمیکنم بتونم انجمن بیام اگر کسی خدایی نکرده از من دلخور بود و نتونست حلالم کنه و یا فکر کردید کاری از دست من برمیاد که با کمال میل انجام میدم و یا قدم رنجه کردید و به رفسنجان تشریف آوردید با این ایمیل ها میتوانید با من در تماس باشید

mrezap2002@yahoo.com - mrezap2002@gmail.com

سال نو را به همه شما تبریک میگم و آرزوی سالی خوب و پر برکت برای همه شما دارم.

آخرین ویرایش:

فربود

Active member
محمد رضا قلب من ضعیفه ، این شوخی ها رو نکن . کجا میخوای بری ؟ تازه انجمن داره بهتر میشه حالا تو میخوای خدا حافظی کنی ؟ (بابا دمت گرم دیگه ) :sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

سنا

Active member
داداش محمد شوخي ميكني باهامون؟:eek:hno-smiley02:
آخه واسه چي ديگه نميتوني بياي؟
فكر نميكنم كسي از دست تو دلخور باشه هميشه به همه كمك كردي و خيلي خيلي تو اين انجمن موثر بودي:mellowsmiley:

parisa

Member
آقا محمد رضا ما گناه داریم ، این کار را با ما نکن
دلمون می شکنه ها . تازه انجمن داره جون می گیره .:sadsmiley:

سلام
اي بابا شما ديگه چرا؟؟؟
ما هرجا ميريم يكي ميخواد اونجارو ترك كنه اخه واسه چي؟
فكر كنم پاقدم من بده!!!
حالا نميشه يه كاريش بكنيد؟

علی واحدی

Active member
محمد رضا جان من توی این سایت با بچه های بسیار خوبی همچون شما افتخار آشنایی پیدا کردم و همیشه هم از موضوعات ارسالیتون لذت بردم. نمیتونم بهت بگم بمون یا برو و اصلا این اجازه رو ندارم(چون خودم هم ممکنه همین روزا رفع زحمت کنم). ولی دلمون برات تنگ میشه و حتما بهت سر میزنیم. شما هم در شیراز یک برادر دارید بنام علی واحدی که همیشه در خدمتتونه.:happysmiley:(اگر علامت ماچ خداحافظی باشه)

parisa

Member
به به گل بود به سبزه نیز آراسته شد
چه خبره اینجا؟
آقای واحدی شما هم ؟
آخه شما چرا؟
دوستان این کارو با ما :sadsmiley: نکنید

علی واحدی

Active member
چه خبره اینجا؟
آقای واحدی شما هم ؟
آخه شما چرا؟

پریسای عزیز فعلا که در خدمتم و ایشاالله که همیشه در خدمتگذاری هستم ولی کلا خدارو چه دیدی. امروز زنده ایم و سر حال فردا زیر انبوه خاک.:wacsmiley:
ولی من پوستم خیلی کلفته فکر کنم 120 سال دیگه در خدمت باشم:dodgy:

parisa

Member
پریسای عزیز فعلا که در خدمتم و ایشاالله که همیشه در خدمتگذاری هستم ولی کلا خدارو چه دیدی. امروز زنده ایم و سر حال فردا زیر انبوه خاک.:wacsmiley:
ولی من پوستم خیلی کلفته فکر کنم 120 سال دیگه در خدمت باشم:dodgy:
انشاالله هین طور هست و سایتون بالای سر سواری استان فارس باقی می مونه

SPIRIT

New member
محمد رضا جان من توی این سایت با بچه های بسیار خوبی همچون شما افتخار آشنایی پیدا کردم و همیشه هم از موضوعات ارسالیتون لذت بردم. نمیتونم بهت بگم بمون یا برو و اصلا این اجازه رو ندارم(چون خودم هم ممکنه همین روزا رفع زحمت کنم). ولی دلمون برات تنگ میشه و حتما بهت سر میزنیم. شما هم در شیراز یک برادر دارید بنام علی واحدی که همیشه در خدمتتونه.:happysmiley:(اگر علامت ماچ خداحافظی باشه)

آقای واحدی خدارو شکر که شوخی کردید و نمیخواین که ما رو تنها بزارین. این استان و این رشته به شما و امثال شما احتیاج داره. شما جزو افتخارات این استان هستید و خواهید بود فقط باید کمی حظورتون رو پررنگتر کنید تا دوباره پاداش و فایر رو در مقامهای اول ببینیم. همیشه.

علی واحدی

Active member
چه خبره اینجا؟
آقای واحدی شما هم ؟
آخه شما چرا؟

انشاالله هین طور هست و سایتون بالای سر سواری استان فارس باقی می مونه

آقای واحدی خدارو شکر که شوخی کردید و نمیخواین که ما رو تنها بزارین. این استان و این رشته به شما و امثال شما احتیاج داره. شما جزو افتخارات این استان هستید و خواهید بود فقط باید کمی حظورتون رو پررنگتر کنید تا دوباره پاداش و فایر رو در مقامهای اول ببینیم. همیشه.

از همگی بخاطر لطف بیکرانیکه بمن دارند بینهایت ممنونم. بخدا من لیاقت این همه تعریف رو ندارم. من یه شاگرد مبتدی سوارکاریم همین. که هنوز راه درازی رو جلوی روش داره. یکدفعه میبینید از طرف مدیریت از سایت اخراج شدما :ph34r-smiley::ph34r-smiley:

vatan

Member
با سلام به همه شما دوستان و سروران گرامی

مدت زیادی در خدمت شما بودم و از اطلاعات همه شما استفاده کردم

خیلی وقتها هم بعضی هاتون هم سر موضوعاتی از من دلخور شده اید و بیشتر شما میدانید که نیت من فقط برای ارتقاء سطح کیفی انجمن بود و فقط انجام وظیفه ای بود برای شما خوبان.

با عین حال توی این روز آخر سالی از همه شما معذرت می خوام و حلالیت می طلبم و میخوام که من را ببخشید.

این را از این جهت گفتم که بنابر یک سری مسائل دیگه فکر نمیکنم بتونم انجمن بیام اگر کسی خدایی نکرده از من دلخور بود و نتونست حلالم کنه و یا فکر کردید کاری از دست من برمیاد که با کمال میل انجام میدم و یا قدم رنجه کردید و به رفسنجان تشریف آوردید با این ایمیل ها میتوانید با من در تماس باشید

mrezap2002@yahoo.com - mrezap2002@gmail.com

سال نو را به همه شما تبریک میگم و آرزوی سالی خوب و پر برکت برای همه شما دارم.
آخه چرا ؟؟؟
يک سري مسائل چيست؟؟
يکيش را عنوان کن؟؟؟

محمد رضای عزیز.خیلی‌ خیلی‌ ناراحت شدم.فقط آرزو میکنم با تمام مسائل و کدورت های احتمالی‌ که وجود داره دوباره تو انجمن ببینیمت. ایشالا اکه می ببینیمت...

hakim

New member
واقعا ادم وقتی اینهمه ابراز احساسات میبینه امیدوارمیشه منم به نوبه خودم امیدوارم اقای محمدرضا در تصمیمشان تجدید نظر کنند البته من هیجان زده نشدم فقط خدا کنه اگه یه روزی منم خواستم قهر کنم چند نفری تحویلم بگیرن ...انشاالله

واقعا ادم وقتی اینهمه ابراز احساسات میبینه امیدوارمیشه منم به نوبه خودم امیدوارم اقای محمدرضا در تصمیمشان تجدید نظر کنند البته من هیجان زده نشدم فقط خدا کنه اگه یه روزی منم خواستم قهر کنم چند نفری تحویلم بگیرن ...انشاالله

سوء تفاهم نشه براتون،ایشون قهر نکردند.
و جای خالیشون کاملا تو انجمن احساس میشه.اگر مشکلاتشون حل بشه برمیگردند و همه اعضا رو خوشحال میکنند.

بالا