باشگاه سوار کاری محسن

ناشناس

Active member
این باشگاه در کیلومتر 25جاده شیراز تخت جمشید واقع شده .در نزدیکی پالایشگاه شیراز جاده محیط زیست

ما لکین این باشگاه آقایان حسن بهمنی وآقای محمدی میباشند.
باشگاه دارای مربیان حرفه ای ومجربی میباشد
تعدادی از سوار کاران این باشگاه دارای مقامهای قهرمان کشوری نیز میباشند
کار در این باشگاه به صورت کاملا حرفه ای وبا علم روز سواری انجام میپذیرد

این باشگاه دارای 30عدد باکس
2مانژ بزرگ یکی برای تمرینات ودیگری برای مسابقات.ابعاد مانژ (مانژتمرین 40در60- مانژ مسابقه 60در80 میباشد
این باشگاه حدود 9سال پیش تاسیس شد واز 7سال پیش کار حرفه ای در آن آغاز شد .
تاسیس این باشگاه باعث شدکه یک استارت اساسی داخل سوار کاری شیراز خورده بشه به صورتی که تمام سوار کاران حرفه ای وارد این باشگاه شدند .وتقویم مسابقات به صورتی بود که هر 21روز یک بار مسابقات پرش اسب در باشگاه برگذار میشد .زمستان وتابستان هم فرقی نمیکرد .حتی در برف هم مسابقات داخلی برگزار میشد .

اما این اواخر به خاطر عوض شدن رئیس هیئت .(گفته اند که به خاطر خصوصی بودن باشگاه .تربیت بدنی اجازه نمیدهد مسابقات در این باشگاه برگذار شود)
در حال حاضر این باشگاه اماده برگذاری مسابقات میباشد .

ناشناس

Active member
چند عکس از باشگاه سوارکاری محسن

پیوست ها

• DSC01790.JPG
    DSC01790.JPG
    68 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • DSC01787.JPG
    DSC01787.JPG
    105 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • DSC01789.JPG
    DSC01789.JPG
    110.1 کیلوبایت · بازدیدها: 26
  • DSC01786.JPG
    DSC01786.JPG
    85.7 کیلوبایت · بازدیدها: 21
  • DSC01788.JPG
    DSC01788.JPG
    94.8 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • DSC01785.JPG
    DSC01785.JPG
    97.2 کیلوبایت · بازدیدها: 18

طارق

Member
با سلام به نظر من سوارکاری شیراز در سه سال اخیر مدیون آقای حاج حسن بهمنی بود که ایشان نیزبه مانند مردان بزرگ روزگار در این جامعه امروزی و پوچ خودرا کنار کشیده است .

علی واحدی

Active member
طارق گفت:
با سلام به نظر من سوارکاری شیراز در سه سال اخیر مدیون آقای حاج حسن بهمنی بود که ایشان نیزبه مانند مردان بزرگ روزگار در این جامعه امروزی و پوچ خودرا کنار کشیده است .
طارق جان با نظرت راجع به فعالیتهای بسیار زیاد آقای بهمنی در سالهای اخیر کاملا موافقم. ولی برادر خوب من پشت آقای حسن بهمنی به آقایان عباس محمدی و بهنوش محمدی و اکبر محمدی(مالکان باشگاه محسن) و علی واحدی و قاسم ذنوبی و ... گرم بوده و هست و اگر کاری صورت گرفته از همکاری این جمع و دیگر دوستان مثل آقایان فرهاد نوروزی و رضا ابیوردی (تشکیل انجمن سوارکاران سال 1383) بوده است. از یک نفر هیچ کاری در هیچ زمینه ای بر نمی آید مگر کار گروهی و برنامه ریزی شده که سال 83 و 84 شاهد آن بودیم و همان هم باعث فروپاشی هیئت قبلی و تشکیل هیئت جدید بود که متاسفانه هیئت جیدید هم (اگر به بی راهه نرود) امیدواریم که راه هیئت قبلی را نرود.
و برادر خوب من مردان بزرگ در جامعه به قول شما امروزی و پوچ خود را کنار نمیکشند بلکه با پررنگ نمودن حضور خود باعث رشد بیشتر و بهتر در فضایی نامناسبتر میگردند. با کناره گیری و بیتواوتی که چیزی درست نمیشود. خوب است همه با هم و در کنار هم کاری کنند کارستان که آن هنر است. پیروز و موفق باشید. برادرتان.

بالا