باشگاه سوارکاری "PMIR" کیش

با سلام خدمت تمام اسب دوستان عزیز
با توجه به اینکه بنده هنوز 6 ماه از خدمتم در جزیره زیبای کیش باقی مونده! :-X :'( تصمیم گرفتم به معرفی باشگاه "PMIR" که خودم نیز حدود یکساله در آنجا مشغول سوارکاری هستم بپردازم.
باشگاه سوارکاری کیش در کنار مجموعه المپیک کیش واقع شده و تحت نظر سازمان منطقه آزاد کیش و با سرمایه گذاری آقای اعرابی که از سرمایه گذاران ارجمند لبنانی جزیره می باشد فعالیت می کند. آقای مقصودی نیز که احتمالا معرف خیلی از دوستان می باشد در آنجا به عنوان مربی مشغول هستند.
در این باشگاه که به نظر من یکی از بهترین و مجهزترین باشگاههای ایران در زمینه سوارکاری است هر ساله مسابقات سوارکاری برگزار می گردد.
مشکل اصلی سوارکاری در جزیره کیش، هوای گرم منطقه است طوری که تابستان امسال 2 اسب تلف شدند و الان نیز حدود 3 ماه است که باشگاه تعطیله و احتمالا از اوایل آبان مجددا کلاسها برگزار می گردد. ولی زمستانها بهترین مکان جهت تمرینات می باشد.
انشاله اگر محدودیتهای خدمت اجازه داد :-X در آینده عکسهایی از باشگاه واستون میگذارم.

sohrab

Active member
قبل از معرفی باشگاه لطف کن بگو چطور میشه کیش خدمت کرد؟
من 18 ماه از خدمتم مونده :-\

سهراب عزيز اصلا فكر خدمت توى اينجا رو هم نكن. من با اينكه پزشك وظيفه بودم و مثلا كلى تحويلم مى گرفتند، مجبور شدم 7 ماه يه پشت بمونم تا اينكه بتونم برم مرخصى. تنها دلخوشى من اينجا گاهى دريا و بيشتر سواركاريه.
دادار عزيز، آقاى ذبيح الله مقصودى اينجا مربى هستند كه اگر اشتباه نكنم پدر حميد و مجيد هستند البته حق پدرى بر گردن بنده نيز دارند.‎

DADAR

Member
amircowboy گفت:
دادار عزيز، آقاى ذبيح الله مقصودى اينجا مربى هستند كه اگر اشتباه نكنم پدر حميد و مجيد هستند البته حق پدرى بر گردن بنده نيز دارند.‎

ممنون امیر جان :) :)

اینم چند تا عکس:

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    195.5 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • 3.JPG
    3.JPG
    195.7 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • 4.JPG
    4.JPG
    149.1 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • 5.JPG
    5.JPG
    142.7 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • 7.JPG
    7.JPG
    197.8 کیلوبایت · بازدیدها: 21
و

پیوست ها

• 8.JPG
    8.JPG
    192.7 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • 10.JPG
    10.JPG
    138.6 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • 13.JPG
    13.JPG
    48 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • 20.JPG
    20.JPG
    173.8 کیلوبایت · بازدیدها: 25
th.a4ce930add.jpg

th.748a8f19be.jpg

th.9d4f7b4c48.jpg

th.f87120980c.jpg

احسان

Active member
ايوووول سواری توی جزيره هم حال ميدها لبه دريا :p :p :p ;) ;)
اونجا دامپزشک نميخواند امير؟
:p

Wild Stallion گفت:
ايوووول سواری توی جزيره هم حال ميدها لبه دريا :p :p :p ;) ;)
اونجا دامپزشک نميخواند امير؟
:p
نه بابا ;D نمیذارن لب دریا سواری کنیم، فقط تو باشگاه، سواری آزاد اصلا ندارند هر چی هم اصرار کردیم مخالفت کردند :mad:
اتفاقا واسه دامپزشکی هم سوال کردم. سازمان منطقه آزاد کیش به دلیلی نامشخص اجازه تاسیس کلینیک دامپزشکی یا داروخانه دامپزشکی در جزیره زیبای کیش نمی دهد! ??? :eek:. من شخصا واسه کسی درخواست دادم و موافقت نشد. باشگاه هم که دامپزشک نمیخواهد. جاهای دیگه هم مثل بندرگاه و اداره ها درخواست دادم و پذیرفته نشد البته مسلما اگر بند پ قوی داشته باشید، شرایط فرق می کند و فرصت بسیار است. :'(

بالا