باشگاه سوارکاری محسن

سنا

Active member
باشگاه محسن تو شيراز در حال حاظر فعال ترين به حساب مياد چون هم سطح سواري خوبي داره هم مرتب مسابقه توش برگزار ميشه
امكانات خوبي هم در مقايسه با بقيه باشگاه هاي شيراز داره
اميدوارم موفق باشن و مديريتش هم كه جناب عباس محمدي هست خيلي فرد فعالي هستن كه جا داره ازشون تشكر كنم

علی واحدی

Active member
باشگاه محسن تو شيراز در حال حاظر فعال ترين به حساب مياد چون هم سطح سواري خوبي داره هم مرتب مسابقه توش برگزار ميشه
امكانات خوبي هم در مقايسه با بقيه باشگاه هاي شيراز داره
اميدوارم موفق باشن و مديريتش هم كه جناب عباس محمدي هست خيلي فرد فعالي هستن كه جا داره ازشون تشكر كنم
سنا جون داشتیم. توی باشگاه محسن فقط آقای محمدی فعالن:rolleyes: مربیا و سوارکاراش رو بیخیال شدی:confused: دستت درد نکنه خواهرم:p البته صرفا شوخی بود :p:cool::p

سنا

Active member
سنا جون داشتیم. توی باشگاه محسن فقط آقای محمدی فعالن:rolleyes: مربیا و سوارکاراش رو بیخیال شدی:confused: دستت درد نکنه خواهرم:p البته صرفا شوخی بود :p:cool::p
نه بابا اونا كه جاي خود داره 10000000000% !! :p
مربيا و س.اركارا كه عالين تو محسن مخصوصا شما! ;)
اما در كل در صورت مديريت قوي و خوب يه همچين جو صميمي و خوبي بوجود مياد و سواركارا فعال ميشن
ميدونيد تو باشگاه محسن همه ي عوامل دست به دست هم دادن واسه بهتر شدن و پيشرفت كردن

منم یک بار بیشتر نرفتم ولی همون یک بار خیلی خوب بود از اونجا یک اسب خریدم!:dodgy:اسمش ویکتور هست:dodgy:

SISINTAT

New member
ببخشید من میخوام برا تابستون برم کلاس سوارکاری و سوارکاری رو ادامه بدم!میخواستم ببینم کدوم باشگاه بهتر از بقیس و اگه میشه آدرسه باشگاه محسن رو هم بگید!

ناشناس

Active member
سلام. چند تا باشگاه داخل شیراز هست . باشگاه عقاب .باشگاه علوم پزشکی .باشگاه محسن. میتونید همش رو برید و خودتون تصمیم بگیرید .

ادرس باشگاه محسن.کیلومتر 25جاده شیراز مرودشت .قبل از پل شهدای صنعت نفت به سمت بارگیری پالایشگاه شیراز(به سمت راست) جنب پارک ملی بمو .

از پل هوایی رد نشید قبل از پل ار جاده فرعی سمت راست چسپیده به پل به سمت بارگیری پالایشگاه .بریدگی سوم بلوار .دور بزنید .اولین فرعی سمت راست حدود 3کیلومتر برید تا برسید به پارک ملی بمو .سمت چپ خودتون باشگاه سوارکاری محسن هست .عصرها ساعت18

SISINTAT

New member
سلام آقا/خانوم ناشناس!ممنون از راهنماییتون ما خونمون شهرک گلستانه و متاسفانه ماشین هم نداریم!قبلاً دوره مقدماتیمو تو باشگاه جنت گذروندم!با این تفاصیر میخواستم ببینم که به نظر شما هزینه کنم و تا باشگاه محسن برم یا برم باشگاه علوم پزشکی؟:blushsmiley:
بازم ممنون!:smilingsmiley:

liza

Member
باشگاه اشکان اول صدرا و باشگاه پارادایس توی کوچه کابل سازی (نزدیک شهرک گلستان) هم هست.ولی فکرکنم محسن از همه بهتر باشه!!

SISINTAT

New member
ممنون!ولی یه سوال دیگه:به نظرتون برای اینکه بتونم تو سطح قهرمانی موفق بشم و استعدادمم خوب باشه،چی لازم دارم و چقد زمان میبره؟
ممنون!

liza

Member
مربی خوب و دلسوز و همین طور که گفتن علاقه وپشتکار البته بنظرم داشتن اسب هم خیلی کمک میکنه

ناشناس

Active member
سلام آقا/خانوم ناشناس!ممنون از راهنماییتون ما خونمون شهرک گلستانه و متاسفانه ماشین هم نداریم!قبلاً دوره مقدماتیمو تو باشگاه جنت گذروندم!با این تفاصیر میخواستم ببینم که به نظر شما هزینه کنم و تا باشگاه محسن برم یا برم باشگاه علوم پزشکی؟:blushsmiley:
بازم ممنون!:smilingsmiley:
.

سلام.ببینید اگر بخواید واقعا حرفه ای کار کنید .حد اقل باید چند سالی سواری کنید .شما باید ببینید کدام باشگاه و مربی شاگرد موفق داشته .. اما میتونیدبه باشگاه جدیدی که در جاده صدرا تاسیس شده سری بزنید . اگر اشتباه نکنم باشگاه باید کنار دانشگاه ازاد صدرا باشه . برید و ببینید که چه کسی خوب کار میکنه .البته یه مربی قدیمی هم هست مربی خوبی هم هست به نام آقای واحدی نیا . قبلا هم باشگاه محسن بود . اما الان باشگاه صدرا هست . برید ببینید اگر از کارشون و نحوه اموزششون خوشتون امد (البته من هم تاییدش میکنم)کارش رو . باهاش صحبت کنید . اگر خواستید باهاش کلاس بگیرید . بگید که ناشناس (انجمن اسب)شما رو به من معرفی کرد . .البته مربی های دیگه ای هم اونجا هست / اما ایشان علمی تر
اموزش میدهند. . البته باز هم خودتون تصمیم گرنده هستید که با چه شخصی سواری کار کنید . من میتونم مربی خوب و موفق دیگه ای هم بهتون معرفی کنم اما در باشگاه محسن هست(خانم زارع .از مربی های موفق استان) که باتوجه به راه طولانی شاید براتون مشکل باشه.اگر هم خواستید برید باشگاه محسن وبا خانم زارع صحبت کنید به اون هم میتونید بگید که ناشناس شما رو معرفی کرده..

البته اگر واقعا طالب سواری هستید را طولانی نباید براتون مهم باشه.

ناشناس

Active member
البته اگر بتونید هزینه کنید . باشگاه محسن با مربی گری خانم زارع .ضرر نمیکنید چون یک شاگردش هم 12ساله هست .در مسابقه قبل .(سوار مبتدی) بدون خطا مسیر مسابقه رو طی کرد .قابل توجه(خانم زارع هم فقط با شاگرد های خانم کار میکنند.

SISINTAT

New member
ممنون ناشناس جان!با این که جنسیتت مشخص نیست ولی من پسرم و فک کنم از یه شیرازی بعید باشه که بخواد این همه راه بره!:biggrin:میخواستم شماره تلفن و آدرسه باشگاه صدرا رو لطف کنید!:rolleyessmileyanim:

Reza2kn

New member
سلام به همه دوستان عزیز.
من میخوام تجربه یه جلسه اسب سواری رو به یه نفر هدیه کنم ، میخواستم ببینم امکانش هست یا حتما باید تو یه دوره ثبت نام کرد؟
و اینکه میانگین هزینه دوره های اسب سواری چقدر هست؟
ممنون:cool:

بالا