باشگاه سوارکاری فرمان آرا

mahsa

Member
قبلا" در مورد باشگاه شکی توضیح دادم الان فرمان ارا سواری میکنم و به نظرم باشگاه خوبیه مربیاشم خوبن ولی کار خیلی حرفه ی و به نظر من به هیچ عنوان به درد مبتدی نمیخوره خوبیش اینه که همیشه یه کارگر هست که کاراتون انجام بده البته در این صورت هیچ وقت کار زمینی یاد نمیگیرین مربیای خوبی داره فقط بعضیاشون البته نه همه خیلی عصبین و اگر خواستین باهاشون کار کنید باید مراقب باشید که کتک نخورید ولی مشکل اصلی فرمان ارا سر پوشیده نبودنشه تو زمستان تقریبا"باید سواری کنار بذاری

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
نام مربیان رو هم ببرید و معرفیشون بکنید
عکسم اگر دارید اضافه کنید
البته اگر تو تاپیک اعضا خودتونم معرفی کنید که کجاها سواری کردید با کدام مربیان عالی میشه

ممنون

mahsa

Member
من با اقای یزدی کار میکنم اطلاع زیادی در مورد بقیه مربیای فرمان ارا ندارم

mahsa

Member
اینم یه تعداد عکس

پیوست ها

• 18102011119.jpg
    18102011119.jpg
    119.1 کیلوبایت · بازدیدها: 87
  • 18102011118.jpg
    18102011118.jpg
    26.9 کیلوبایت · بازدیدها: 69
  • 18102011121.jpg
    18102011121.jpg
    33.4 کیلوبایت · بازدیدها: 86

mahsa

Member
شما از من بیشتر میدونید من به اسم این اصطبل هیچ وقت توجه نمیکردم ولی فکر کنم اسمش درست گفتین

علی واحدی

Active member
نام مربیان رو هم ببرید و معرفیشون بکنید
عکسم اگر دارید اضافه کنید
البته اگر تو تاپیک اعضا خودتونم معرفی کنید که کجاها سواری کردید با کدام مربیان عالی میشه

ممنون

بغیر از آقای یزدی برادران مکاری نژاد هم اونجا هستن.

maryam m

New member
سلام
باشگاه فرمان آرا باشگاه خوبیه اما به درد کسی می خوره که بخواد به صورت حرفه ای و برای مسابقه کار کنه. تنها مشکل باشگاه فرمان آرا اینه که محیط خشکی داره:sadsmiley:

mahsa

Member
سلام
باشگاه فرمان آرا باشگاه خوبیه اما به درد کسی می خوره که بخواد به صورت حرفه ای و برای مسابقه کار کنه. تنها مشکل باشگاه فرمان آرا اینه که محیط خشکی داره:sadsmiley:

خوبیش به محیط خشکشه
بخاطر همین به درد سواری میخوره:smilingsmiley:

mahsa

Member
خشک یعنی چجوری دقیقا؟

یعنی باید کار کرد البته محیط انقدر هم خشک نیست بستگی به کار مربی و شاگرد داره مثلا" من تا حالا لبخند مربیم تو مانز ندیدم ولی تا دلتون بخواد صدای داد و .....:dodgy: و اینکه کم پیش میاد کلاسها شلوغ باشه برای افرادی که از باشگاههای کوچک و با محیطی صمیمی وارد اینجور باشگاهها میشن یکم محیط براشون خشک جلوه میکنه

مهدیه

New member
سلام دوستان. در مورد این باشگاه یه سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید
یکی اینکه این باشگاه، سوارکاری آزاد داره؟ که اسب رو بدن به خودمون برای سوارکاری تفریحی؟

یکی دیگه این هم که میخواستم در مورد هزینه کلاس های آموزشی معمولی بدونم (غیر پرش و درساژ..) (مبتدی نیستم)

ممنون :smilingsmiley:

علی اصفهانی

Active member
این شیشه پنجره ها که در ارتفاع دسترس اسب هستند خیلی خطرناکند .
امسال در یک باشگاه کرمان تلفات بریدگی دست (ناحیه نزدیک تاندون دست اسب) را داشتیم.

جالب اینجاست که در باشگاه جدید الماس کویر کرمان این شیشه ها را در یک پروسه صنعتی نشکن کردند !

بالا