باشگاه سوارکاری آزمون

1) نام باشگاه : باشگاه سوارکاری آزمون(خصوصی)

2) مدیریت باشگاه : سرکار خانم ملیکا غروی

3) محل جغرافیایی : استادیوم آزادی، درب شرقی

4) امکانات و تجهیزات باشگاه : به نظر بنده همه چیز از کیفیت بالایی برخوردار است.

5) محیط فرهنگی باشگاه : 95% شکل رفتاری وفرهنگی این باشگاه، در خصوص خانمها به رفتارشخص سوارکار و5% آن به مسائل غیرارادی و کاملا حاشیه ای مربوط می شود که به اعتقاد بنده اگر نیت ،ورزش محض باشد من به صراحت تضمین می کنم که 5% مذکور نیز محو خواهد شد،در خصوص آقایان نظری ندارم فقط احساسم بر این هست که متاسفانه هیچ کس با رضایت، شاهد موفقیت دیگری نیست.

6) شکل رفتاری پرسنل : کاملا معمولی

7) مهارت وتخصص مربیان در امر آموزش : آموزش بصورت تجربی و علمی است.

8 )شکل رفتاری مربیان : در این خصوص هم قبلا اشاره کردم، بنده از آموزش جناب آقای نقاش رضایت کامل داشته، وچون قبل از انتخاب هر مربی، برای من اخلاق او ارزشمند است، ایشون رو فرد با اخلاقی دیدم و همچنین زمان آموزش با صبرو حوصله فراوان چه بصورت تئوری وچه بصورت عملی راهنمایی های لازم را می کنند.لازم به ذکر است سرکار خانم شمس نیز فرد معتمد بنده بوده و روش آموزشی ایشان هم مورد قبول افراد زیادی ازجمله خود من میباشد.(ضمن عرض ارادت واحترام خدمت سایر مربیان)

9) کیفیت اسبهای آموزشی : اسب آموزشی متعلق به باشگاه وجود ندارد وحتما یا باید مالک باشید ویا هماهنگی های لازم رو با صلاحدید مربی خود انجام دهید.

آخرین ویرایش:
آزمون

(من ديروز با يكي از دوستان به باشگاه آزمون رفتم همه چيز عالي بود.مانژ سرپوشيده/ اصطبل ها/مانژ هاي ديگر از جمله مانژ بيضي و ... /برخورد كاركنان/مهتر ها همه و همه عالي بودند.يك مانژ سرپوشيده جديد هم قراره ساخته بشه. محيط باشگاه عالي بود و صد البته حرفه اي.)

علی واحدی

Active member
(من ديروز با يكي از دوستان به باشگاه آزمون رفتم همه چيز عالي بود.مانژ سرپوشيده/ اصطبل ها/مانژ هاي ديگر از جمله مانژ بيضي و ... /برخورد كاركنان/مهتر ها همه و همه عالي بودند.يك مانژ سرپوشيده جديد هم قراره ساخته بشه. محيط باشگاه عالي بود و صد البته حرفه اي.)

رضا جان از اینکه در مورد باشگاه آزمون تغییر عقیده دادی بسیار خوشحال شدم البته این امر متاسفانه در تمام باشگاههای دنیا وجود داره که تعدادی افراد وجود دارند که ممکنه از نظر شخصیت و ادب در حد محیط اطرافشان نباشند ولی نمیشه اینو به تمام اون محیط عمومیتش داد و محاسن و دیگر افراد باشخصیت و باخانواده و اصیل را نادیده گرفت و همه را به یک چوب راند. خیلی خوشحال شدم که خوشحال شدی از چیزهای عالی :smilingsmiley:

mahsa

Member
به نظر من هم کار خانم فرد و اقای نقاش تو این باشگاه خیلی خوبه در ضمن باشگاه انقدری که خیلیا میگن وحشتناک نیس:winksmiley02:

بالا