باشگاه امپراتور

Dr_Ghaffari

Active member
پاسخ : باشگاه امپراتور

چشم ! قرار است سهراب خان بیاید شیراز و دو سه روزی مهمان من باشد او را می برم تا عکس بگیرد و ارسال کند که حس و حال این کار را بیشتر از من دارد ..!
ضمنا وجه تسمیه باشگاه شما اسب دره شوری به نام امپراتور است که من آن را از آقای حسن زاده خریداری کردم .
کاش هر چه زودتر فکری به حال میدان اسب دوانی گراش شود که بیشتر به سنگلاخ و مسلخ دست و پای اسب شبیه شده است . 1800 متر کورس در چنین میدانی یک بار به عنوان مربی شرکت داشتم و چابک سوار من چهارم شد ولی دیگر از شرکت پشیمان شدم . کاش اهالی گراش خودشان همت کنند و سرمایه گذاری کنند .
راستی نگفتید تا خودم بگویم " گراش را به جرات می توان در داشتن مساجد بسیار زیاد و زیبا و نیز آب انبارهای (برکه) بزرگ و فراوان در کشور شهر اول دانست . کتابی دارم که زادان خان آن را نگاشته که یک جلد آن را نیز به من تقدیم نموده است درباره سیر تاریخی گراش خوب است آن را تهیه و مطالعه نمایید .ولی خواهش می کنم فعلا نامش را از من نخواهید که باید از میان آوار دوسه هزار جلد کتاب آن را پیدا کنم و نامش را برای شما بخوانم..!

مرضیه

Member

دکتر غفاری حالا که حرف عکس شد،خواستم یاداوری کنم که قرار بود از تمرینات قیقاج که در همون مانژ اختصاصیتون انجام میدید هم فیلم گرفته و در انجمن قرار بدید.
ما فراموش نکردیم !

Dr_Ghaffari

Active member

چشم سهراب خان زحمت فیلم برداری را بکشد من اجرا می کنم تا هم سهراب برنامه زنده ببیند و هم سایر دوستان فیلم و عکسش را .

Dr_Ghaffari گفت:
چشم ! قرار است سهراب خان بیاید شیراز و دو سه روزی مهمان من باشد او را می برم تا عکس بگیرد و ارسال کند که حس و حال این کار را بیشتر از من دارد ..!
ضمنا وجه تسمیه باشگاه شما اسب دره شوری به نام امپراتور است که من آن را از آقای حسن زاده خریداری کردم .
کاش هر چه زودتر فکری به حال میدان اسب دوانی گراش شود که بیشتر به سنگلاخ و مسلخ دست و پای اسب شبیه شده است . 1800 متر کورس در چنین میدانی یک بار به عنوان مربی شرکت داشتم و چابک سوار من چهارم شد ولی دیگر از شرکت پشیمان شدم . کاش اهالی گراش خودشان همت کنند و سرمایه گذاری کنند .
راستی نگفتید تا خودم بگویم " گراش را به جرات می توان در داشتن مساجد بسیار زیاد و زیبا و نیز آب انبارهای (برکه) بزرگ و فراوان در کشور شهر اول دانست . کتابی دارم که زادان خان آن را نگاشته که یک جلد آن را نیز به من تقدیم نموده است درباره سیر تاریخی گراش خوب است آن را تهیه و مطالعه نمایید .ولی خواهش می کنم فعلا نامش را از من نخواهید که باید از میان آوار دوسه هزار جلد کتاب آن را پیدا کنم و نامش را برای شما بخوانم..!
نمیشه از مردم انتظار کمک داشت ولی با این حال کمک هایی میشه...
خوشحال میشیم دوباره شما رو توی شهرمون زیارت کنیم.
ما گراشی ها به مهمان نوازی مشهوریما.
اگه تشریف بیارید هم ما از تجربیات شما استفاده می کنیم و هم چند روزی به شما خوش می گذره...
در ضمن جناب غفاری میشه بفرمایید مانژ خصوصی شما کجا قرار داره؟ ما هم می تونیم استفاده کنیم؟

Dr_Ghaffari

Active member

سلام مارال خان ! خانعلی از نزدیک جای مرا دیده است !

پیوست ها

• DSC00047.JPG
    DSC00047.JPG
    82 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • DSC00048.JPG
    DSC00048.JPG
    96.6 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • DSC00049.JPG
    DSC00049.JPG
    87.9 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • DSC00050.JPG
    DSC00050.JPG
    93.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • DSC00051.JPG
    DSC00051.JPG
    70.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • DSC00052.JPG
    DSC00052.JPG
    72.9 کیلوبایت · بازدیدها: 7

ممنون، استفاده كرديم.
ولي اين ستون هاي كنار مانع اگه با اسب يا سوار برخورد كنن آسيبي نمي رسونن؟

Dr_Ghaffari

Active member

مارال گفت:
ممنون، استفاده كرديم.
ولي اين ستون هاي كنار مانع اگه با اسب يا سوار برخورد كنن آسيبي نمي رسونن؟
بلوک ها آزادانه روی هم قرار گرفته اند و در صورت برخورد احتمالی به راحتی می ریزند و در نهایت می شکنند .

king

New member

اين همون رحيم خان معروفه؟

attachment.php

پیوست ها

• rahim khan1.JPG
    rahim khan1.JPG
    75 کیلوبایت · بازدیدها: 16

hjodati-tab

New member
با سلام و خسته نباشید
با تبریک برای مقامهای اول تا یازدهم.
من عضو جدید این سایت هستم .می خواستم بدونم این باشگاه در کدام شهر قرار دارد .
با تشکر

بالا