باشگاه امپراتور

باشگاه امپراتور

باشگاه سواركاري امپراتور يكي از باشگاه هاي شهر كوچك من گراشه.
اين باشگاه در دو رشته كورس و پرش و دو قسمت آقايان و بانوان فعاليت مي كنه.
اين باشگاه در يكي از خشك ترين و گرمترين و دورترين شهرهاي ايرانه كه از هر گونه امكانات معمولي دوره. تا جايي كه ما حتي يه زمين استاندارد و يا حتي يه مانع استاندارد نداريم. با اين حال ماه قبل يكي از سوار كارها به نام آقاي علي صالحي كه فقط دو ماه سواركاري رو شروع كرده بودن تونستن قهرماني استان رو به دست بيارن.
عكسهاي اين باشگاه رو اينجا مي تونيد ببينيد:
http://picasaweb.google.com/amin.noubahar/Vgwmk#

پانوشت:
1. از روي عكسها هم ميشه به وضعيت بد سواركاري اين منطقه پي برد.
2. چرا نمي شه تو بخش باشگاهها موضوع جديد شروع كرد؟...!

پیوست ها

• savarkari.JPG
    savarkari.JPG
    180.2 کیلوبایت · بازدیدها: 28
پاسخ : عكس باشگاه امپراتور

با امید به اینکه هر چه زودتر شهرتون از امکانات مناسب و کافی برخوردار بشه برای سوارکاری،تبریک می گم به همه شما به خاطر پشتکار و تلاشی که دارین.

شما هیات سوارکاری مطمئنا دارین. چه اقدامهایی کردن واسه پیشرفت این سوارکاری ؟ بازم بیشتر بگین از وضعیت اسب و سوارکاری در گراش.

پاسخ : عكس باشگاه امپراتور

saharrrnaaaz گفت:
با امید به اینکه هر چه زودتر شهرتون از امکانات مناسب و کافی برخوردار بشه برای سوارکاری،تبریک می گم به همه شما به خاطر پشتکار و تلاشی که دارین.

شما هیات سوارکاری مطمئنا دارین. چه اقدامهایی کردن واسه پیشرفت این سوارکاری ؟ بازم بیشتر بگین از وضعیت اسب و سوارکاری در گراش.
هيئت سواركاري وجود داره، ولي وقتي اونها هم پولي ندارن چطور مي خوان كمكمون كنن؟
كاري نمي تونن بكنن جز كارهاي ساده و كوچك...!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
پاسخ : باشگاه امپراتور

عکسهارو داخل پیکاسا نریزید
مستقیم همین جا پیوست کنید

جای بسیار امیدواریه که توی یک شهر کوچک علاقمند وجود دارد و مهمتر اینه پشتکار و علاقه وجود داره

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

این دوستانی که توی عکس هستند و بقول كسي كه پريدن بلد نيست خوب مجبور است عكس عشقولانه بگيره
رو معرفی کنید لطفا

«اوني كه عكس عشقولانه گرفته خودمم!»
عكسها رو اينجا ببينيد بعد اسامي رو بخونيد:
http://picasaweb.google.com/amin.noubahar/Vgwmk#
عكسها از بالا سمت چپ:
اولي بعضي از اعضا
دومي مربي باشگاه آقاي صادقيان
سومي قهرمان استان آقاي صالحي
چهارمي خودم
پنجمي ؟؟؟
ششمي آقاي مهدي حسيني
هفتمي باز قهرمان استان آقاي صالحي
هشتمي و نهمي خانم آذرمينا
دهمي خودم
و يازدهمي برادرم اميرحسين نوبهار

اين عكس مربوط به بعضي از آقايون عضو باشگاهه كه يه ماه پيش گرفته شده:
از چپ: خانعلي صادقيان(مربي)، محسن حسن زاده(مربي)، محسن جنگجو، آريا(اسب)، نميشناسم، رامين نوروزي، عبداله آذرمينا(سوار بر اسب)، ساغر(اسب)، خودم، مهدي حسيني، اميرحسين نوبهار(سوار بر اسب)، اورانوس(اسب)، اميرحسين سعادت، مرتضي حسيني(سوار بر اسب)، مارال(اسب)، محمد علي صادقيان، محمد نوروزي(سوار بر اسب)، طناز(اسب)، نمي شناسم.
عكاس: علي صالحي

پیوست ها

• Picture 964.jpg
    Picture 964.jpg
    155.7 کیلوبایت · بازدیدها: 35

Dr_Ghaffari

Active member

گراش یکی از شهر های شهرستان لار است که علاقه مندان بسیاری به اسب دارد و می تواند گفت از هر 5 خانه در یکی اسب نگهداری می شود .و انواع نژادهای اسب را نگهداری می کنند بیشتر به کورس و پرش علاقه دارند یا بهتر بگویم زمینه آن در این شهر فراهم است . موقعیت مناسبی دارند برای نگهداری اسبهای اصیل و پرورش آنها برای کورسهای اختصاصی و یا زیبایی . امیدوارم آقایانی نظیر حسن زاده ها بیشتر باشند و بیشتر یاری برسانند !

Dr_Ghaffari گفت:
گراش یکی از شهر های شهرستان لار است که علاقه مندان بسیاری به اسب دارد و می تواند گفت از هر 5 خانه در یکی اسب نگهداری می شود .و انواع نژادهای اسب را نگهداری می کنند بیشتر به کورس و پرش علاقه دارند یا بهتر بگویم زمینه آن در این شهر فراهم است . موقعیت مناسبی دارند برای نگهداری اسبهای اصیل و پرورش آنها برای کورسهای اختصاصی و یا زیبایی . امیدوارم آقایانی نظیر حسن زاده ها بیشتر باشند و بیشتر یاری برسانند !
بنده كه در گراش هستم يكي از آرزوهايم اين است كه چنين مكاني تا شعاع 100 كيلومتري از گراش وجود داشته باشد.
اما حيف كه اين گفته ها در حد يك حرف است اينجا همه به سوي مدرنيت و مدگرايي مب روند حالا در هر 100 خانه يك اسب وجود ندارد. تا جايي كه من تا چند ماه پيش كه يعني زماني كه هنوز وارد اين باشگاه نشده بودم با اسب آشنايي نداشتم و اسب را فقط در مراسمات و مسابقات و... مي ديدم.
با اين حال شمع سواركاري در اين منطقه هنوز روشن است...!

Dr_Ghaffari

Active member

مارال خان زیاد هم آیه یاس نخوانید ! درست است که دیگر از گله های 100 راسی اسب مالکینی چون زادان خان مقتدری و ... خبری نیست اما همین که به قول شما شمع سوارکاری هنوز روشن است خدا را صد هزار مرتبه شکر ! وقتی در یک شهری چون گراش مسابقه اسبدوانی برگزار می شود و نزدیک 40 راس اسب شرکت می کند هنوز جای شکر دارد . وقتی سوارکاران گراشی از آنچه خود پیش خود آموخته اند در مسابقات استان مقام می آورند آن هم با دو ماه تمرین خوب جای شکر دارد . وقتی هنوز اسبهایی چون ساغر در گراش نفس می کشند جای شکر دارد و الحمدلله رب العالمین !
در هیچ شهری مثل گراش به نسبت جمعیت در ایران سوارکاری فعال نیست حتی یزد و خوزستان و اصفهان و و حتی گنبد ! البته گراش در دو چیز دیگر نیز پیشتاز است لطفا شما بگویید !

Dr_Ghaffari گفت:
مارال خان زیاد هم آیه یاس نخوانید ! درست است که دیگر از گله های 100 راسی اسب مالکینی چون زادان خان مقتدری و ... خبری نیست اما همین که به قول شما شمع سوارکاری هنوز روشن است خدا را صد هزار مرتبه شکر ! وقتی در یک شهری چون گراش مسابقه اسبدوانی برگزار می شود و نزدیک 40 راس اسب شرکت می کند هنوز جای شکر دارد . وقتی سوارکاران گراشی از آنچه خود پیش خود آموخته اند در مسابقات استان مقام می آورند آن هم با دو ماه تمرین خوب جای شکر دارد . وقتی هنوز اسبهایی چون ساغر در گراش نفس می کشند جای شکر دارد و الحمدلله رب العالمین !
در هیچ شهری مثل گراش به نسبت جمعیت در ایران سوارکاری فعال نیست حتی یزد و خوزستان و اصفهان و و حتی گنبد ! البته گراش در دو چیز دیگر نیز پیشتاز است لطفا شما بگویید !

چه جالبى انگار شما يه پا گراشي هستيدا!
خيلي خوشحال شدم كه شما از زادان خان و خانعلي و ساغر(اسبي كه من چهارنعل را با او ياد گرفتم!)ي سخن مي گوييد كهمن فكر مي كردم فقط من مي دانم. وافعا زيبا گفته بوديد.
ممنون

آخرين عكسهاي باشگاه ما.

پیوست ها

• DSC07557.JPG
    DSC07557.JPG
    64.2 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • DSC07316.JPG
    DSC07316.JPG
    77.9 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • DSC07429.JPG
    DSC07429.JPG
    104.2 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • DSC07514.JPG
    DSC07514.JPG
    105.4 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • DSC07518.JPG
    DSC07518.JPG
    100.6 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • DSC07555.JPG
    DSC07555.JPG
    80.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10

Dr_Ghaffari

Active member

مارال جان من هم در مانژ خصوصی ام از لاستیک برای ساخت انواع مانع استفاده کرده ام اما روش چیدمان لاستیکها که در عکس ارسال کرده اید خطرناک است و ممکن است خدای ناکرده باعٍث اسیب دیدن اسب و سوار بشود .ضمنا در این روش تعداد بی شماری لاستیک برای ساخت یک مانع نیاز می شود اما اگر لاستیکها را عمودی قرار دهید با 3-4 حلقه لاستیک و یک تیر یک مانع آماده می شود . اگر فرصت شد تعدادی عکس ارسال می کنم .

قبلا اين مانع به صورت 8 حلقه عمودي بود كه كنا هم چيده شده بودند اما براي اينكه ارتفاع زياد شود اين كار رو كرديم.
لطفا عكسها رو بزاريد.

مرضیه

Member

در اولین ارسالتون هم عکسی هست که مانع به نظر خطرناک چیده شده.
با این وجود تلاشتون قابل تقدیره.
موفق باشید.

بالا