بازی های آنلاین اسبی

stay the distance

در این بازی آنلاین پس از مسابقه می توانید امتیاز خود را ثبت کنید و در قسمت high score ببینید که نفر چندم جهان هستید. نفر اول با 1295 امتیاز از آمریکاست. ببینید میتونید اسم خودتون را از ایران به عنوان نفر اول ثبت کنید!

Study the field, pick a horse and see if you can stay the distance.

staythedistancesmallicon.jpg

Stay the Distance - Sports Games at Miniclip.com - Play Free Games

show jumping

این بازی هم فوق العاده هست فقط یه خورده حجمش بالاست. پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید. ضمنا برای این بازیها باید یه سری پلاگینها مثل فلش پلیر و جاوا و شوک ویو پلیر روی بروزر نصب داشته باشید که اگر هم ندارید لینکش واسه دانلود توی همین سایت هست.

Select your horse and rider and compete over 4 challenging levels in this amazing 3D show jumping game!

showjumpingsmallicon.jpg

Show Jumping - Sports Games at Miniclip.com - Play Free Games

در این سایت شما به صورت آنلاین صاحب یک اسب مجازی با رنگ و نژاد دلخواه می شوید که این کره اسب موقع ثبت نام شما به دنیا می آید و به تدریج بزرگ می شود :rolleyessmileyanim: مانند یک اسب واقعی باید او را مراقبت و بزرگ کرده، آموزش دهید و در مسابقات شرکت کنید، اصطبل بسازید، مربی بگیرید، اسبهای بیشتر پرورش دهید و به اصلاح نژاد بپردازید!! و مرکز پرورش اسبتان را معروف کنید و...

پیوست ها

• illustration.png
    illustration.png
    55.6 کیلوبایت · بازدیدها: 76
در این سایت شما به صورت آنلاین صاحب یک اسب مجازی با رنگ و نژاد دلخواه می شوید که این کره اسب موقع ثبت نام شما به دنیا می آید و به تدریج بزرگ می شود :rolleyessmileyanim: مانند یک اسب واقعی باید او را مراقبت و بزرگ کرده، آموزش دهید و در مسابقات شرکت کنید، اصطبل بسازید، مربی بگیرید، اسبهای بیشتر پرورش دهید و به اصلاح نژاد بپردازید!! و مرکز پرورش اسبتان را معروف کنید و...

میشه بگید چطور باید وارد بازی بشیم:winksmiley02: من هر کاری کردم نتونستم:blinksmiley:

mahsa

Member

howrse

این بازی عالیه:rolleyessmileyanim:​

بالا