بازگشت یابر به خوزستان

gorg

Member
یابر سیلمی فدراسیون که در حراج خریداری شده بود و سپس توسط آقای حیدری به شیراز انتقال یافته بود به دلیل سواستفاده و خیانت در امانت ایشان به ناچار مجبور به اقدام قضایی گرفتم و تا چند روز دیگر به خوزستان انتقال داده میشود

خیلی متاسفم که چنین افرادی که برای شخصیت خودشون احترام قائل نیستن با اسب مردم اینطور رفتار میکنن

s.parizimanesh

Active member
یابر سیلمی فدراسیون که در حراج خریداری شده بود و سپس توسط آقای حیدری به شیراز انتقال یافته بود به دلیل سواستفاده و خیانت در امانت ایشان به ناچار مجبور به اقدام قضایی گرفتم و تا چند روز دیگر به خوزستان انتقال داده میشود
میشه بیشتر توضیح بدید
چه خیانتی؟؟؟

طارق

Member
کشش

با سلام

تکلیف کششهای ناموفق با یابر که درانتظار کشش دوم هستند چه می شود ، ازجمله خود من که دو مادیان را برای کشش برده ام ؟

gorg

Member
هیچ کدام از کره های تولیدی در سال گذشته وارد کتاب تبار نامه نمیشن
نخیر نخریدن
یه کره مادیان به جاش فرستادن که اوتی هستش و الانم زیر بار نمیرن
ما هم اقدام قانونی کردیم و یابر رو بر میگردونیم اهواز
البته اونیم که این کار رو کرده قانون تنبیهش میکنه و مجازات سنگینی در انتظارش هست
بالاخره جرم خیانت در امانت سنگین

کشش های نا موفق گناهی ندارن اگر تونستم جاش رو ردیف کنم تو شیراز 1 ماه اونجا میگذارمش تا دوستان حقشون ضایع نشه

طارق

Member
محل نگهداری

با سلام من می توانم اصطبل در اختیار شما بگذارم در صورت تمایل شماره تلفن خود را خواهم گذاشت .

ایمان

Active member
اقا میشه یه توضیح درست درمورد خیانت و سواستفاده از یابر بگین ؟؟
ما که نفهمیدیم چی شد

Soheil Sanati

Active member
البته این حسین عزیز ما خیلی دیر از کوره در میره ولی خدا رحم کنه وقتی که از کوره ......

gorg

Member
ای یاور اگه میدونستن ما چه جوهایی رو آرد جو کردیم که انقدر اذیتمون نمیکردن

بالا