بازدید از استان ها و برگزاری کلاسهای آموزشی !

Dr_Ghaffari

Active member
امیر حسین جان پیرامون مذاکرات قبلی پیشنهاد می کنم تعدادی از اعضا فعال انجمن هر 15 روز یا هر یک ماه یک بار در یکی از استانها حضور یافته و با همکاری سایر اعضا در آن استان اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی در زمینه های مختلف نمایند . البته هزینه اندکی از شرکت کنندگان در کلاس گرفته شود تا هزینه ایاب و ذهاب دوستان فراهم گردد. کلاسهایی نظیر مدیریت اصطبل ، تغذیه اسب ، مراقبتهای دامپزشکی ، تشخیص سن اسب ، خواندن داغ های مختلف ، آموزش سوارکاری و ...
دوستانی که آمادگی همکاری دارند نظر خود را بیان نمایند .

احسان

Active member
دکتر جون يعنی به اين نتيجه رسيدی که ميتوانی يک چيزی به کسی ياد بدهی ::) پس قضيه سفرت چی شد
;)
اين کلاس ها را هم تو هر شهری که ميری برگزار کن ديگه ::)

Dr_Ghaffari

Active member
Persian Horse گفت:
دکتر جون يعنی به اين نتيجه رسيدی که ميتوانی يک چيزی به کسی ياد بدهی ::) پس قضيه سفرت چی شد
;)
اين کلاس ها را هم تو هر شهری که ميری برگزار کن ديگه ::)
اگر بتوانم یک چیزی هم به تو یاد بدهم خیلی خوشحال می شوم ...

فربود

Active member
از بوشهر تا اونجایی که من میدونم من و مونامور عضو سایت هستیم ولی اگه بخواین بیاین اینجا حتما استقبال کننده دارید مطمئن باشید امحتانش مجانیه

احسان

Active member
من خوشحال ميشوم که چيزی ياد بگيرم اما به شرط اينکه در مورد مثلاً اسب از سايت ها و اطلاعات انسانی نخوای مطلب بزاری چون خودتان که علامه هستيد ::) و مطالب تان زياد ::)

king

New member
ما از گراش جنوب استان فارس کاملآ امادگي حضور استادان هستيم.
منتظر...

مرضیه

Member
امیر حسین جان،یکی از سوالات من همین بود!
برنامه های آینده ی انجمن که قرار بود در موردش با اعضا صحبت کنید.
لطفا در مورد مذاکراتتون و نتایجش بیشتر بگید.
در نظر گرفتن یک تاپیک جداگانه چطوره؟!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
والا اصفهان که من فقط عکس گرفتم
جمعا 2 خط صحبت نکردم
اصلا وقت نشد

حالا چه پیشنهادهایی دارید؟

علی واحدی

Active member
Dr_Ghaffari گفت:
امیر حسین جان پیرامون مذاکرات قبلی پیشنهاد می کنم تعدادی از اعضا فعال انجمن هر 15 روز یا هر یک ماه یک بار در یکی از استانها حضور یافته و با همکاری سایر اعضا در آن استان اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی در زمینه های مختلف نمایند . البته هزینه اندکی از شرکت کنندگان در کلاس گرفته شود تا هزینه ایاب و ذهاب دوستان فراهم گردد. کلاسهایی نظیر مدیریت اصطبل ، تغذیه اسب ، مراقبتهای دامپزشکی ، تشخیص سن اسب ، خواندن داغ های مختلف ، آموزش سوارکاری و ...
دوستانی که آمادگی همکاری دارند نظر خود را بیان نمایند .
کاملا موافقم دکتر جان.

بالا