این اسب چه نژادی است؟

aman_tsr

Member
به نظر هم خون غری (خالص ایرانی) هم خون کرد و هم خون درهشور داره و اگه سنش بالا نباشه و از لحاظ جسمی و اخلاقی مشکل نداشته باشه و قدش هم 150 سانت باشه و سواریش هم قابل قبول باشه تا 10 الی 12 هم میارزه

zaremm

New member
ممنون جناب ایزدی آخه اونجا هم چک کردم خیلی از خصوصیاتش دره شوری بود
می خوام بدونم چقدر خالص هست این اسب.
چون گوشش خنجری هست سینه ی پهنی هم داره قدش دست و پای بلندی داره که توی عکس درست معلوم نیست به خاطر زاویه عکس
به نظر اساتید چه طور اسبی هست؟
نژاد محلی فارسه

اسب خوبی به نظر میاد عربش خیلی زیاده تو عکس شکم بزرگی داره نمی شه کامل گفت اما اگر سینش رو با کوتاهی نصبی دستاش و اتصال گردن به سینه یک جا قرار بدیم شاید بشه گفت ترکی داره کردهم راه داره کمی داشته باشه که داشته باشه اون کپلم بیشتر به عرب ایرانی می خوره کمی و دره شوری لنج و پوزش به دره شوری می خوره اما عربش زیاده زیاد

hooman2014

New member
یک عرب خوزستانی ممکنه باشه یا یک عرب ناخالص و یا یک دره شور قیمت هم چون گفتن اسب مردم نمی تونم بگم ولی این و بگم که این اسب یک مادیان تولیدی است...!

hooman2014

New member
خوب دوست عزیز در جواب این سوال تو می تونم به چند تا نکته اشاره کنم 1. دنده های اسب کاملا مشخص هسته و هرچقدر هم که بخوره چاق نمیشه 2. اسب همیشه گرسنه هست 3. در پهن اسب کرم هایی که همان انگل هست دیده می شه 4. موی دم اسب دقیقا ابتدای دم موهاش سیخ میشه

سنا

Active member
خوب دوست عزیز در جواب این سوال تو می تونم به چند تا نکته اشاره کنم 1. دنده های اسب کاملا مشخص هسته و هرچقدر هم که بخوره چاق نمیشه 2. اسب همیشه گرسنه هست 3. در پهن اسب کرم هایی که همان انگل هست دیده می شه 4. موی دم اسب دقیقا ابتدای دم موهاش سیخ میشه

دوست عزیز! باید عرض کنم در عکس های این اسب :
۱.دنده اسب اصلا مشخص نیست و بیرون نزده
۲.گرسنگی اسب از روی عکس مشخص نمیشه!
۳.پهن اسب در عکس وجود نداره!
۴.حالت غیر عادی در دمش در این عکس ها دیده نمیشه!

hooman2014

New member
دوست عزیز! باید عرض کنم در عکس های این اسب :
۱.دنده اسب اصلا مشخص نیست و بیرون نزده
۲.گرسنگی اسب از روی عکس مشخص نمیشه!
۳.پهن اسب در عکس وجود نداره!
۴.حالت غیر عادی در دمش در این عکس ها دیده نمیشه!

باید در جواب عرض کنم که اگه بخواید بفهمید اسب انگل داره یا نه از روی عکس نمی شه مشخص کرد

بالا