ایا میدانید

• شروع کننده موضوع JJ20
  • تاریخ شروع

امید زمانی

Active member
JJ20 گفت:
از نظر من که هم گودرز و خنجر رو دیدم دماوند کوچولو که تو یزد و تهران می دوه از همه اینا بلند تره

اینم دماوند کوچولو ! از گودرز بلند تر نیست .

پیوست ها

• k6-3.jpg
    k6-3.jpg
    52.9 کیلوبایت · بازدیدها: 123
  • k6-3.jpg
    k6-3.jpg
    52.9 کیلوبایت · بازدیدها: 121
J

JJ20

Guest
پسر خوبیه و حرکات دست وپای بی نظیری داره وای که چه دمی میگیره وای چه کله ی قشنگی داره فکر نکنم کسی اسبی رو بشناسه که کلش از کله ی اون قشنگ تر باشه حتی اسبای وارداتی. حیف که زیبایی نمی یارنش وگرنه اول می شد :eek:

J

JJ20

Guest
من هرچی اسب تو ایران هستو دیدم و قد شون رو اندازه گرفتم ولی به پای این نمی رسند :p

احسان

Active member
پاسخ : ایا میدانید

اليويرا جون ما هم خوب قد اسب از سم تا جدوگاه ديگه ميگيريم ديگه ;D

اميد اين عکس که گزاشتی کدوام اسبه گودرز يا دماوند کوچولو ??? ;D

آقای معيين که يک دماوند کوچولو ديگه معرفی کرده بود که کهر بود تو يزد????

JJ20شما کدام اسب رو ميگی که نميارندش زيبای و خوشگل هست و زيبا دست بر ميداره ;D

ایمان

Active member
((سزار))ازهمشون بلندتره چون بارهاوبارهادرکناردیگراسبها دیدمش

ایا کتاب یا این چنین چیزی وجودداره که قداسبهای عرب رو توش ثبت کنند؟

narges گفت:
عجب خصلتی هست که بعضی از دوستان عزیز انجمن دچارش شدن و فقط شما هم نیستین JJ20 . اگر قراره یک مطلبی گفته بشه یا ایک اسب معرفی بشه که معرفی کنید اگر نه این کارها چه معنی داره نمی گم ا خودتون بگید اگه می دونسیتم خودمون که دیگه چرا شما مطرح کردید .
شما ناراحت نشید ,میخواد هیجانش زیاد بشه.!

J

JJ20

Guest
راستی این سزار هم دش حتی از گو درزم کوتاهتره چه برسه به اون اسب ;D

sezar1972

Member
JJ20 گفت:
باز هم حریف می طلبد کسی نبود . اگه میشه اسم چندتا اسب خوب بیارین نه مثل سزاری که از حمیدیه اهواز 500000 تو مان خریدنش به این که نمیگن اسب تازه دستای سزار نیاز به صافکاری داره از بس که کجه ;D
قاطر رو میشناسی ؟
برو قاطر چرانی شما رو چه به اسب و سوارکاری
از طرز جمله بندی شما کاملا مشخص میشود شخصیت شما ;D ;D ;D ;D ;D

امید زمانی

Active member
JJ20 گفت:
باز هم حریف می طلبد کسی نبود . اگه میشه اسم چندتا اسب خوب بیارین نه مثل سزاری که از حمیدیه اهواز 500000 تو مان خریدنش به این که نمیگن اسب تازه دستای سزار نیاز به صافکاری داره از بس که کجه ;D
همین که ارزش یه اسب رو به قیمت خریدش می بینید متوجه شدیم چه قدر از اسب می فهمید . حریف هم نطلبید . اگر اسب عربی میشناسید که از تروبرد ها درشت تر است من پیشنهاد می کنم به یه چشم پزشک مراجعه کنید

J

JJ20

Guest
همه اسبایی که شما تو انجمن ازشون اسم می برید هم نقطه ضعف داره هم نقطه قدرت ولی این یه چیز دیگس

APADANA

Member
میگی راحتمون کنی! :( بابا تو کتاب گینس بی خیال، بگو این اسب بدون عیب و ایرا د رو که از اسبا ی تروبرد هم بلند تره؟؟؟؟؟؟؟ ??? ::)

sohrab

Active member
"سیمین رخ" بلندترین بود.
الان خواهرش "ماهرخ" فکر میکنم بلندترین مادیان عرب باشه.