اي من...i men ( طلاقوش GTS 10---ماهم جان ) م

عالیه
یک تولید ویژه و استثنایی از ترکیب خونی طلاقوش و لاچین.
امیدوارم فقط مسحور زیباییهایش نشوند از کورس و پرش محرومش نکنند.
کاش این تولیدات ادامه پیدا کنه.

متشكرم جناب سمند صحرا ، البته كه فقط زيبايي ملاك نيست حتما در اينده اين كره ماديان را در ميادين تركمن صحرا خواهيد ديد
انشاالله كه مقام هم بياره.

زيبايي اسب لطف خداست. رسالت آدمي در نگهداري ، تربيت و نحوه استفاده از اسب خلاصه مي شود

کره مادیان بسیار زیبایی هست.

ممنون از لطف شما جناب آقاي قاسمي

زحمات شما در اداره انجمن اسب ايران بر كسي پنهان نيست. ومايه دل گرمي دوستداران صنعت اسب ايران ميباشد.

از ديار كريمان دست شما را به نشان قدرداني مي فشاريم.

پيروز و سر بلند باشيد.

جناب حقگو ضمن تبریک خرید کره های خوب لطفا اگه تمایلی دارید بگویید کجا نگه داری میکنید این زیبا هارو تا از نزدیک ببینیمشون.....

جناب حقگو ضمن تبریک خرید کره های خوب لطفا اگه تمایلی دارید بگویید کجا نگه داری میکنید این زیبا هارو تا از نزدیک ببینیمشون.....

ممنون از لطف شما جناب پور بهزاد
من اسب هايم را در يك باشگاه خصوصي در سراسياب كرمان نگهداري ميكنم البته باعث افتخاره در خدمتتان باشيم
بنده هنوز خدمتتان نرسيدم ولي براي پيشكسوتان شهرمان احترام خاصي قائل هستم در اولين فرصت تلفني با شما هماهنگ ميكنم.

hooshmand

Member
كره ماديان اي من ...تابستان 1392 ......كلاله..صوفيان.....
اخال يموتي متفاوت و زيبا اميزه اي از نسل سيلمي هاي گله قره تپهطلاقوش قهرمانgts10
و لاچين خان
......................................................................................................................................
عکس۲۵۰۷_001.jpg......................................عکس۲۵۰۷_001_001.jpg

کوروش

Member
خیلی زیباست

خواهر این کره مادیان بنام گون ای (طاغان * ماهم جان ) هم خیلی زیباست اگر عکس دارید لطفا بگذارید

هم ای من (طلاقوش * ماهم جان ) در جشنواره صوفیان اول شد هم گون ای

hooshmand

Member
جناب اقاي حق گو .......

اقا دست شما درد نكند....... خسته نباشيد ...اقا گل كاشتيد...........

عكس اي من در شهريورماه 1392 در صوفيان كجا و عكس اي من در اذر ماه 1392 در كرمان كجا!!!؟؟؟
همه چيز اين ماديان تغيير كرده و بوضوح مشخص هست كاش مي شد عكس از نيمرخ در اذر ماه را با عكس از نيمرخ در شهريور ماه كنار هم در يك كامنت ارايه مي نموديد ان وقت تغييرات از رنك تا رشد و.....را مي شد به بررسي نشست
هزار ماشالله خدا حفظ نمايد اين جواهر را واقعا مسماي اسمش هست اي من يعني ماه من .......
..........................................
ماه من ....ماه من.... ماه من..... بله تو كره ارزشمند طلا قوش قهرمان هستي
پدر با اصل و نصب و ارزشمندي كه همچنان خورشيد تابان
بر عرصه اسب اصيل تركمن نور افشاني مي كند و با يمن وجود فرزندان قهرمانش همچون سرخوش( رزان )
و يلقوش قره تپه ..اورال...و...... در اينده نزديك...رها..اين نور افشاني ها ادامه يافته و جاودانه خواهد بود
و روح زنده ياد لوييز فيروز را شادمي نمايد ..ياد و خاطره اش گرامي باد

قابل شما را ندارد جناب اميرارسلان

اين گردن بلند از مهمترين شاخصه هاي يك اسب تركمن اخال هست

و اين كره ماديان آن را مديون پدرش طلاقوش بزر گ است.

تبارک الله....
دستمریزاد به تولید کننده و صدالبته به شما که چنین جواهری را به کف آورده و چنین شایسته می پرورید.
این تولیدات و پرورش اسبانی چنین ویژه و ممتاز که هم از طرف پدری و هم مادری به مزرعه آن بزرگوار میرسد واقعا ادای دینی به زحمات صعب اوست که برای اسب و اسبداران این مرز و بوم به جان خرید.
خدای را شکر و سپاس....

با سلام
بسيار زيباست اين كره،لذت بردم از ديدن اين كره زيبا،كاملا مشخص است كه رسيدگي خوبي ميكنيد،دست شما درد نكند

beloga

New member
واو عجب کره ای
خدایی اینو بیاری تو کورس اسبدوانی بین دوخون و تروبردها هم مقام میاره

بالا