اورال (گل اهو * گل آق بند) ن

امید زمانی

Active member
نام : اورال
پدر : آهو سعید
مادر : گل آق بند
تولد : 1382
تولید کننده : مسعود غیاثی

پیوست ها

• IMG_1490.jpg
    IMG_1490.jpg
    86.6 کیلوبایت · بازدیدها: 43

hooshmand

Member
نريان اورال اولين كره ماديان گل اق بند
توليد كننده : اقاي مسعود قياسي
مالك اول اقاي مسعود قياسي
مالك دوم اقاي زيدي از اصفهان
مالك سوم شيراز ....؟؟؟

################################
اورال (گل آهو ، گل آق بند )
هيچ كس از اين نريان خبري دارد لطفا

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

بچه هاي شيراز يا اصفهان ؟؟؟؟؟

hooshmand

Member
جناب اقاي حقگو
نريان اورال كره گل اهو و گل اقبند
از مادري مي شود برادر سيلمي ايلياد (طاغان ..گل اقبد ) توليد كننده جناب اقاي مسعودغياثي به مالكيت جناب اقاي حاج احمدي و همچنين برادر سيلمي رزان..جنابعالي

اوران يك نريان پر خون و خيلي شر و مربي زله كن بود و يك مقام دوم را خوب يادم هست كه به مربي گري استاد يلقي در كورس 1000 متر گنبد گرفت .

عكسي ار اورال و اقاي مسعوئ غياثي مالك قبلي رزان دارم كه روي سايت قرار مي دهم اگر
جناب اقاي مهند س مهرپور در شيراز لطف كنند و از بچه هاي شيراز اطلاعاتشو بگيرند و اخته نشده باشه و زنده باشه خيلي خوب ميشه براي استفاده از ظرفيت هاي توليد مثلي اين نريان خالص تركمن اميزهاي بي بديلي از گل اهو و نسل اربنت و ان طرفش هم مي خوره به بهترين يموت هاي دو دار تركمن صحرا
يعني اراز علي حاجي از پدري واز مادري به اق اويلي ايزدي كه صاحبش از دست محمد رضا شاه (پهلوي ) يك ژيان جايزه گرفت كه در تركمن صحرا عالم و ادم مي شناسندش و همچنين باز از مادري نسل كرفه خر سيلمي مطرح در تبارنامه تركمن و ماديان هاي ايگدر قلي ( طايفه داز ) ....اينها همان خون هائي هستند كه وقتي در سيلمي رزان (طلاقوش )هم به انها اضافه مي شه مي تونه يقه دوخون ها در 2 سال كورس 88 و 89 بگيره و افتخاري بشه واسه اسب اصيل تركمن واقعيتي كه وجود داره و سيلمي كم نظير رزان خالقش بوده و زياد هم قديمي نيست و حيف كه رزان را زوددر 4 سالگي از كورس در اوردند وگرنه راحت مي تونست تا 9 سالگي مثل پدرش در كورس باشه و امتيازات و قهرمانيهايش را بيشتر كنه .... و خوب حالا بايد حداكثر استفاده بهينه را از اين سيلمي ارزشمند تا جوان هست اسب دارهاي تركمن مد نظر اشته باشند ..انشاالله...
البته من رو اعتقاد و علاقه و شناختم رو خط خون طلاقوش نسيم را با رزان و بعدش طلاقوش كشيدم و شكر خداوند منان باران و پوران را رو گرفتم كه ارزش انها را در قضاوت داوران جشنواره ها مشخص ومايه افتخار اينجانب شد و جنابعالي هم كه حتما در سالهاي اتي از اين اچار فرانسه هاي يموت تان قطعا بهترين كره هاي اخال يموت را با سيلمي رزان خواهيد گرفت و اين كامنت يادگاري هست كه انشاالله بوقوع خواهد پيوست و پشتوانه اش خونهاي خالص يموت شامل ..اق اويلي ايزدي ..كرفه خر ..ايگدر قلي ..و خون هاي اخال ..تر ياقوش ..قزل يولدوز هست كه در سيلمي رزان قهرمان جمع شده و اگه بخوره به ماه اگل انوقت بايد به اين ها خون ها ي يموت... لاچين خان ..شيخ هيوه چي ..انا حاجي سيد باي و شانظر ( سيلمي خان كوگلان..شانضر خان بيگدلي
كه در گله حبيب ايشان هم 2 تا سيلمي قره كهرش رفته ) را اضافه كرد وانوقت اررش كره هاي اينده
سيلمي رزان و ماديان
ماه گل جنابعالي را ميشه از نوع يك تلاقي فوق طلائي حس نمود ...خوش بحالتون واقعا بهترين ها را داريد...ولي باران قره تپه ما همه اين خون ها را داره ولي خون سيد باي و شانظر را نداره ولي بجاي انها اراز علي حاجي (گل اهو) را دارد كه كسري خون گل اهو در كره هاتون را شما ميتوانيد با تلاقي كره ماديان (رزان و ماه گل) با سيلمي كور غلي بعدا جبران نماييد .........و..... واي واي واي چه شود ...!!!!!...ولسلام

hooshmand

Member
سلام جناب اقاي مهندس مهرپور
برابر اطلاعات واصله اين فروش رفتن 90 ميليون توماني سيلمي كوراغلي (گل اهو ..دومان) توليدكننده خانواده محترم حبيب ايشان و مالك محترم قبلي در شيراز جناب اقاي رهسپار و ومالك محترم فعلي جناب اقاي سعيد دروديان در تهران.....
برا بعضي از كاسبها در وادي اسب تركمن سوژه خوبي شد و بايد منتظر طلوع نريان هاي هاي خلق الساعه با خون گل اهو و حبيب ايشان باشيم كه يكي از اين سوژه ها چند وقتي هست در فضاي مجازي فيس بوك بنام نريان البرز مطرح و عكس ان نريان مجعول را در كنار ( عكس گل اهو كه اينجانب روي سايت انجمن گذاشته بودم) با فتوشاب تنظيم و در قالب يك فايل با فرمت jpeg در فيس بوك قرار دادند و مثلا رويش بحث ولي در واقع براش بازار گرمي مي نمودند كه در سا يت انجمن هم يكي از اعضاي محترم همون عكس را گذاشتند و دنبال شجره اش بودند كه بعدا با تشخيص مدير محترم انجمن حذف شد........
البته يكي از دوستان سيلمي دار تركمن مي خواست سيلمي خودش را بفروشد وبررسي خريد ان سيلمي مجعول را در دستور كار داشتند كه خوشبختانه و قتي خبراين رويداد به به گوش خانواده محترم حبيب ايشان رسيد با صراحت و قوت انرا تكذيب نمودند و تاكيد داشتند كه انها فقط سيلمي كور اغلي را توليد نموده اند و هيچ نريان ديگري بغير از كور اغلي را بعنوان كره گل اهو و ماديان حبيب ايشان را كه توليد انها باشه تاييد نمي نمايند كه من برحسب وظيفه وبراساس خواست ان دوست محترم صاحب سيلمي عين تكذيبيه خانواده محترم حبيب اس ايشان را براي ايشان ارسال نمودم كه حتما انرا رويت فرموده اند و اميدوارم اين كامنت بنده را هم بخوانند ...انشاالله ...
اما اين كه مزاحم اوقات شريف جنابعالي شدم از باب اين هست..... حالا كه بازار كره هاي گل اهو روي معامله كور اغلي داغ شده اگه اين صاحب اورال كره گل اهو در شيراز را پيدا نموديد ارزش خوني و اجدادي اورال را از رو كامنت شماره 6 برايشان توضيح بدهيد و بفرمائيد كاسبها و فرصت طلبان در كمين هستند و مفت نفروشند...................
چون نوه مرحوم حبيب ايشان فرمودند كه انها كور اغلي را در دهه..هشتاد به 700 هزار تومان فروختند و تاكيد نمودند حالا خوش بحال و نوش جان جناب اقاي رهسپار كه 90 ميليون تومان فروختند حلالشون باشه ما راضي هستيم ........
بازم مرحبا به صفا و صميميت نوه هاي حبيب ايشان كه اينقدر دست و دل پاك هستند ...............ولسلام

با سلام و درود خدمت جناب مهندس هوشمند عزیز که همیشه با توضیحان جامع و کاملشون چراغ راه دوستداران اسب ترکمن هستند
بله این حقیر قصد خرید البرز رو داشتم که قسمت ما نشد
البته بنده با توجه به رویت شناسنامه البرز که سال 83 صادر شده بود (پدر گل آهو مادر حبیب ایشان)و اگر به خاطر داشته باشم بنام خانم سروناز علیزاده صادر شده بود به فکر خرید الیرز افتادم
باز هم از شما سپاسگزاری مینماییم

با سلام جناب اقای مهندس هوشمند
حتما جناب اقای مهندس هوشمند در رابطه با اورال (گل آهو ، گل آق بند ) تحقیق میکنم و نتیجه را اعلام میکنم و چون علاقه زیادی به اسب های ترکمن دارم پیگیری میکنم .فقط از شما یک خواهشی دارم که اگر لطف کنید یک عکس کامل تمام بدن از اورال بر روی سایت بگذارید اگر دارید ممنون میشم یا شماره داغ اورال را بگذارید .

سلام جناب آقای مهندس هوشمند
از شما بی نهایت سپاسگزارم که در این آسمان غبار آلود اسب ترکمن اقدام به روشنگری مینمایئد.
همیشه موفق و پیروز باشید.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اورال
گل سر سبد کره های آهو سعید با بهترین شجره مادری به جمع سیلمیها پیوست.

پیوست ها

• oral-ghiasi.jpg
    oral-ghiasi.jpg
    37.7 کیلوبایت · بازدیدها: 57

♘امیرحسین♞

سر استخوانی و زیر قوی از مشخصات این سیلمی هست

پیوست ها

• IMG_1236.jpg
    IMG_1236.jpg
    83.9 کیلوبایت · بازدیدها: 41
به به به ماشاالله به این سیلمی زیبا با این شجره عالی
حیف شد که امسال دیر رسید واسه کشش
کره ای هم داره بیرون؟

hooshmand

Member
جناب اقاي قاسمي
تملك سيلمي ارزشمند اورال زاده سيلمي گل اهو و ماديان گل اق بند از توليدات
دوست ارجمندم جناب اقاي مسعود غياثي را حضورتان تبريك عرض مي نمايم .
صميمانه ارزو مندم با برنامه ريزي دقيق ودر شان اين سيلمي خالص تركمن
نسبت به نگهداري استاندارد و بهره برداري متناسب و معقول از ظر فيت هاي ژنتيكي اورال اقدام نماييد.
جناب اقاي قاسمي امانت گرانبهائي در اختيارتان قرار گرفته است
مسئوليت تان سنگين است ............
قدر اين گوهر گرانسنگ را بدانيد ..............

با احترام.......... حسن هوشمند

♘امیرحسین♞

با سلام اقای قاسمی مالک فعلی اورال چه کسی است؟

اینجانب

به به به ماشاالله به این سیلمی زیبا با این شجره عالی
حیف شد که امسال دیر رسید واسه کشش
کره ای هم داره بیرون؟

دیر نرسیده. ازش مادیان آبستن هست. ولی گزینش در انتخاب مادیان داشتم.

بله داره

157

silkway

Member
خوب به سلامتی برگه کشش هم گرفتید... مبارک باشه... واقعا اولین باری که دیدمش فراموش نمی کنم، حقیقتا" پرخون و شر و در عین حال با ابهت

کاش عکس های جدید تری میگذاشتی، حتما تو این مدت باید چاق تر و سرحال تر شده باشه!

تبارك الله
جناب قاسمي تبريك عرض مينمايم
واقعا جا دارد از زحمات بي شائبه حضرت عالي در زمينه پرورش و توسعه اسب اصيل تركمن تشكر و قدرداني كرد
بازگشت اين سيلمي با ارزش به چرخه توليد كه توسط جناب عالي صورت پذيرفت خدمتي والاست كه بايد ارج نهاده شود قطعا در بهار امسال سه راس ماديان جهت كشش با اين
سيلمي ارزشمند در برنامه كاري خود خواهم داشت

♘امیرحسین♞

تبارك الله
جناب قاسمي تبريك عرض مينمايم
واقعا جا دارد از زحمات بي شائبه حضرت عالي در زمينه پرورش و توسعه اسب اصيل تركمن تشكر و قدرداني كرد
بازگشت اين سيلمي با ارزش به چرخه توليد كه توسط جناب عالي صورت پذيرفت خدمتي والاست كه بايد ارج نهاده شود قطعا در بهار امسال سه راس ماديان جهت كشش با اين
سيلمي ارزشمند در برنامه كاري خود خواهم داشت

واقعا دردسر زیادی در خرید و انتقال این سیلمی متحمل شدم که امیدوارم دیدن تولیداتش خستگی را از تنم بیرون کنه.

بالا