انسياتور

s.parizimanesh

Active member
انسیاتور کره قیماق و کمند پدر مادر بسیار پرخونی داشت در ضمن یک برادر بنام سناتور که تو زیبایی اصفهان سال 87 اول شد محل نگهداری و مالک:اقای حاج محسن اقا محمدی اصفهان خمینی شهر صده اصطبل شخصی.

s.parizimanesh

Active member
مال این بود که بد بار شد اول بار اسبکش کردن تا حالا سوار نشده بود اسبکش را ترکوند ریخت پایین بعد یه سه کیلومتر سوارش شدن اواردنش سوار بنز باری شد اونجا هم که پایین شد خیلی جنب و جوش کرد خودشو خالی کرد اسب عجیبیه خون عجیبی داره تا حالا ندیدم مثلش تازه اولی داشت گرم میشد که سواری بده گفتن از میدون بره بیرون چون وقتشون کم بود.

s.parizimanesh

Active member
این هم عکس از سواری در مسابقه زیبایی جام شبرنگ و کوهستان 29 شهریور 1391

پیوست ها

• a1.jpg
    a1.jpg
    67.3 کیلوبایت · بازدیدها: 61
  • a2.jpg
    a2.jpg
    75.5 کیلوبایت · بازدیدها: 48

sajjad24s

New member
سلام عالیه
خدا واست نگهش داره چنده قیمتش؟
شکاره ای اگه دارین بزارین تماس بگیریم
یکی از فیلم تعزیه از سایت دانلود کردم/فکرنکنم هر کسی بتونه سوارش بشه
ممنون

srafil

Member
تا اونجایی که من در جریانم انسیاتور رو فقط داماد محسن اقا محمدی یعنی اقا محمد میتونه سوار بشهاسب بسیار خوبیه خیلی دوسش دارم ولی متاسفانه اخلاقش تنده

s.parizimanesh

Active member
خیر بعضی از تعزیه خوانها مثل حسن نرگسخانی و حسن برکتی پور هم سوارش شدن در ضمن برادر خانم حاج محسن یعنی محمد رضا چون خودش از اول سواریش کرده خوب سوارش میشه

janatiyan

New member
انسباطور پدر خوبی داشت اما نمیشه بگی خود انسیاطور مثل پدرش پر خون و دم گیره چون پر خون بودن با عصبی بودن فرق می کنه و همین طور دم صاف گرفتن با کج دم گرفتن فرق می کنه

s.parizimanesh

Active member
اقای جنتیان اولآ خیلی از پدرش پر خون تره همینطوریکه مادرش خیلی پر خون بود دم هم خیلی خوب میگیره باباش چون دمش نرگسی بود صاف میگرفت.اگه فکر میکنی این رو حساب قیماق خوب شده چرا سناتور اینقدر پرخون نیست مادر انسیاتور خیلی جنس بوده اینو همه میدونن.اگه یه خورده عصبیه بخاطر انژی زیادی که داره و هم خیلی مادیان ازش کشش شده وهم اینکه دیگه متل سابق باهاش سواری نمیرن