انجمن سگ

hilda

Member
پاسخ : سگ

بله خیلی خوبه...من هم عضو شدم
خیلی مفید هست....حتما بقیه هم برن ببینن ;)

vatan

Member

امیر حسین عکس سگ های قدرجون را تو این تایپیک بزار تا دوستان اگر سگ بومی میشناسند یا نژاد بومی سراغ دارند تحریک !!! بشند و بیاند تو سایت سگ هم فعال بشند .
حتما عضو بشید خیلی عالیه.

این هم عکسش!!!!!!

پیوست ها

• GHADREJOON1.jpg
    GHADREJOON1.jpg
    51.7 کیلوبایت · بازدیدها: 119
  • GHADREJOON1.jpg
    GHADREJOON1.jpg
    51.7 کیلوبایت · بازدیدها: 116

vatan

Member

این هم یه عکس دیگه از نژاد سگ قدرجون ;D

پیوست ها

• GHADREJOON.jpg
    GHADREJOON.jpg
    65.4 کیلوبایت · بازدیدها: 115
  • GHADREJOON.jpg
    GHADREJOON.jpg
    65.4 کیلوبایت · بازدیدها: 113

vatan گفت:
امیر حسین عکس سگ های قدرجون را تو این تایپیک بزار تا دوستان اگر سگ بومی میشناسند یا نژاد بومی سراغ دارند تحریک !!! بشند و بیاند تو سایت سگ هم فعال بشند .
حتما عضو بشید خیلی عالیه.
بهتر بود لینک میدادید به همون sag.ir و چون نمیشد عکسو ببینن تحریک میشدن که عضو بشن . ;)
و به جای 3 تا ارسال تو یکی میزدید وطن خان ، اینطوری خیلی صفحه طولانی میشه دادا
همه عشق اسبی که عشق سگ نمیشه اونم با دیدن عکس یک سگ :mad:

vatan

Member

خوب دوستان عزیز اگه شما هم تو منطقه خودتون سگ های خوبی دارید که میشه اسم نژاد روش گذاشت بیایید این نژادها را در سایت سگ معرفیش کنید.
به طور مثال دوستان اردبیلی میتونند سگ سراب را معرفی کنند یا دوستان کرمانی سگ توره( دورگ سگ و شغال) و یا دوستان کرمانشاهی میتونند سگ کنگاور را معرفی کنند. و بقیه دوستان هر چی که میشناسند.

vatan

Member

مـــحــمــد رضــــا گفت:
بهتر بود لینک میدادید به همون sag.ir و چون نمیشد عکسو ببینن تحریک میشدن که عضو بشن . ;)
همه عشق اسبی که عشق سگ نمیشه اونم با دیدن عکس یک سگ :mad:
آخه محمدرضا دیدم نزدن عکس زیاد کسی را تحریک نکرد گفتم شاید از طریق بصری !! تحریک بشند برای عضویت راستی محمدرضا چرا خودت تو سایت سگ فعال نیستی ؟!!!!!

vatan گفت:
آخه محمدرضا دیدم نزدن عکس زیاد کسی را تحریک نکرد گفتم شاید از طریق بصری !! تحریک بشند برای عضویت راستی محمدرضا چرا خودت تو سایت سگ فعال نیستی ؟!!!!!
عضو هستم و ارسال های شما و سنا را هم میخونم .
اما چون اطلاعاتی ندارم نظر نمیدم

kamyab

Member

vatan گفت:
خوب دوستان عزیز اگه شما هم تو منطقه خودتون سگ های خوبی دارید که میشه اسم نژاد روش گذاشت بیایید این نژادها را در سایت سگ معرفیش کنید.
به طور مثال دوستان اردبیلی میتونند سگ سراب را معرفی کنند یا دوستان کرمانی سگ توره( دورگ سگ و شغال) و یا دوستان کرمانشاهی میتونند سگ کنگاور را معرفی کنند. و بقیه دوستان هر چی که میشناسند.
اردبیلی یا آذربایجانیها؟

من که اصلا از سگ خوشم نمیاد.تو باشگاه صفاییه 7 تا توله سگ طوری دنبالم کردن که عمرا فراموش کنم اون روز وحشتناک رو

بالا