انجمن سگ

سنا

Active member
پاسخ : سگ

اتفاقا باشگاه صفاييه يه توله ي سياه داره كه من عاشقشم كلي باهاش بازي كردم :)

احسان

Active member

وطن سلام خوبی يک مطلبی شنديم در اين مورد که سگ های قدرجون در زمانهای قديم يک سری مهندس از ايتاليا ميياند اطراف اصفهان توی اين قدر جون هم کار ميکردند اينا با خودشون سگ سنت برنارد مييارند که دنبالشان باشه بعد به مرور اين سگا با سگ های محلی اونجا زادو ولد ميکنند اين سگ های امروزی قدرجون بوجود ميياند

تو قيافه ها شون هم که نگاه کردم هم از نظر جثه هم از نظر چيزای ديگه خيلی شبيه هستند
اين مطلب هم يک نفر مال سده بود گفت برام

vatan

Member

Wild Stallion گفت:
وطن سلام خوبی يک مطلبی شنديم در اين مورد که سگ های قدرجون در زمانهای قديم يک سری مهندس از ايتاليا ميياند اطراف اصفهان توی اين قدر جون هم کار ميکردند اينا با خودشون سگ سنت برنارد مييارند که دنبالشان باشه بعد به مرور اين سگا با سگ های محلی اونجا زادو ولد ميکنند اين سگ های امروزی قدرجون بوجود ميياند

تو قيافه ها شون هم که نگاه کردم هم از نظر جثه هم از نظر چيزای ديگه خيلی شبيه هستند
اين مطلب هم يک نفر مال سده بود گفت برام
نه بابا چرت و پرت گفته من میگم پایه نژادی این سگ از گله های سده بوده حالا گروه ایتالیایی تو قدرجون بیاد.
حالا مطمئنی گروه ایتالیای سگ های اینجا را با خودشون به ایتالیا نبرند و یه چیزی اونجا درست نکردند؟؟!!!!
جدی میگم عین همین مسئله ای که گفتی در مورد مرغ و خروس لاری مطرح هست البته در مورد انگلیس.

saeid amini

New member
باسلام سگی از نژاد ژرمن دارم که از المان اورده شده است .اگر کسی ماده انرا دارد واصل است مایل به خرید هستم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
باسلام سگی از نژاد ژرمن دارم که از المان اورده شده است .اگر کسی ماده انرا دارد واصل است مایل به خرید هستم
عکس بگذار
از کی گرفتی؟ تهران؟ از آلمان ژرمن شو لاین و کاری تو تهران کمتر از 5 تا هست. قیمتش حدود 15 ملیون تومن میشه.

saeid amini

New member
امیر حسین جان سلام امینی هستم از یزد این سگ متعلق هست به اقای زرابیه که شخسن انرا وارد کرده اند ودنبال ماده ان هستیم حتی میخواستیم ماد ه اش را وارد کنیم ولی گفتند فعلا نمیشود عکسش را اینجا ندارم انشا الا فردابرایت میگزارم اگر سراغی از ماده اش داشتی بمن خبر بده لطفا

Mehdi2092

New member
سلام دوستان ممنون ميشم کمک کنيد من
من 3ماه پيش يک هاسکى داشتم 1/100خريدمش
1/300دارم پانسيون اموزشش بده که رو پد کارشو انجام بده 100هم غذاى خوشک غلاده..
2/500اب خورد پام ١ماه پانسيون بود که ياد بگير رو پد کارشو انجام بده بعد يک ماه اوردمش خنگ هيچى ياد نگرفته بود هرجا ميرسيد کارشو ميکرد 4ماه داشت ماه بود فروختمش
ديدم خنگه ردش کردم رفت
الان ميخوام سگ بخرم البته اپارتمانى هستم
ميخوام شگ نژاد بزرگ بگيرم يا هاسکى مالاموت يا ژرمن
هاسکى مالاموت ميخوام 5/6ماه بگيرم که تعليم ديده باشه بچه نباشه پيدا کردم
اما ژرمن ميخوام توله بگيرم ميگن ژرمن خيلى خيلى باهوشه زود ياد ميگيره
حالا موندم کدوم بگيرم هاسکى لامصب نيمه يعنى با همه ميجوشه هرکسى بهش دست ميزنه با همه ميلوله خوشم نمياد از اين کارش مثل سگ هاى نژاد کوچيک با همه ادم ها ميلوله ميره سمت کسى که باهاش بازى کنه
اما اطلاعاتى در مورد ژرمن ندارم ژرمن سگ گارد هست شنيدم رو صاحبش قيرتى هست مثل هاسکى با همه نميلوله حوشش از هاسکى بالا تره حرف گوش کن هست اطلاعاتى ندارم ممنون ميشم راهنمايى کنيد کدوم بگيرم براى اپارتمان
ژرمن ميگن اگر يادش بدى پارس نميکنه اره ممنون ميشم بين اين دوتا سگ يکى رو بهم از نظر حوش غيرت رو صاحبش بى سرو صدا با همه نلوله بازى نکنه با غريبه ها راهنمايى کنيد که بخرم

بالا