انتخابات و صنعت اسب پویا!

مرضیه

Member
دولت کارا----> صنعت اسب پویا
جهت اعلام نظر اسب دوستان کشور شماره ی کاندید و نام خود! را تا 3.15 اس ام اس کنید...

فکر کنم متن این اس ام اس براتون آشنا باشه،چند شب پیش روی شماره ی من این اس ام اس اومد، و فکر کنم روی گوشی خیلی دیگه از بچه ها هم اومده باشه، حالا سوال اینه ...
(غیر از اینکه از کجاست و به چه منظور!) با فرض اینکه یک کار آماری بوده باشه، دیگه نام شخص برای چیه؟!!!!!
نظر شما چیه دوستان؟!

امید زمانی

Active member
آره واسه من هم جالب بود ما رو شناسایی کردن ! ;Dفکر میکنم از طرف معاونت فنی بوده !اگه فهمیدید ما رو هم در جریان بذارید

امید زمانی گفت:
آره واسه من هم جالب بود ما رو شناسایی کردن ! ;Dفکر میکنم از طرف معاونت فنی بوده !اگه فهمیدید ما رو هم در جریان بذارید
موضوع پیچیده ای نیست دوستان
نه من فکر نمی کنم که از طرف معاونت فنی بوده چون با همون شماره ای بود که برای تبلیغ اسبواره اصفهان ازش استفاده میشد یعنی 300099066374 و این خلاقیت بر میگرده به دوست عزیزمون هادی خان کرباسی، حالا برای چی این کار را کردند من نمیدانم ؛ اما قطعا دنبال یک کار آماری هستند و مشکل خاصی نیست
اسب ایرانی میشه توضیح بدین که داستان چیه ؟

vatan

Member
چرا هیچ نامزدی در رابطه با اسب حرف نمیزنه!!!!
فایده نداره باید یکی از بروبچ سایت میرفت شرکت میکرد تو انتخابات حداقل برای ثبت نام هم که شده و لی تا محل ثبت نام با یه اسبی !! یا یابویی!! میرفت خبرنگار هم که برای ثبت سوژه زیادنند بعدش درد دل اسب ایران را میگفت!!!

مرضیه

Member
بله ... من هم میدونستم که از کجاست به همین خاطر نپرسیدم!
و غیر از کار آماری چیز دیگه ای نمیتونه باشه، اما اگر این کار آماری به روشی غیر از اس ام اس بود بهتر جواب میداد. هر چی باشه رای هر کس مخفی هست و این جزو حقوق یک شهروند محسوب میشه.

احسان

Active member
مرسی که حقوق شهروندی مان را متذکر شدی ::) :eek:

اين يک نظر خواهی بوده که کدام يک از نامزدها می توانند در جهت صنعت اسب پويا تاثير داشته باشند ;)

بالا