امضاء

طارق

Member
با سلام

آیا امکان جمع آوری جملاتی که دوستان به عنوان امضاء ارائه داده اند هست ؟

من به شخصه ازخواندن آنها لذت می برم .

دوست دارم جمله های دوستان را در یک فایل داشته باشم چون باخواندن آنها به صورت عمیق در راه ادامه

مسیر زندگی تلنگری بحساب میآیند ...

با تشکر

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
عده ای بزرگ زاده میشوند..
عده ای بزرگی را بدست میاورند..
عده ای بزرگی را بدون انکه بخواهند با خود دارند...

khosro.a

Member
روزگاری مردم دنیا دلشان درد نداشت
هرکسی غصه این که چه میکرد نداشت
چشمه سادگی از لطف زمین میجوشید
خودمانیم زمین این همه نامرد نداشت...

هنوز هم نمی‌دانم هر سال که می‌گذرديک سال به عمرم اضافه می شوديا يک سال از عمرم کم می شود!گاندی

ساکنان دریا پس از مدتی صدای دریا را نمیشنوند...چه تلخ است قصه عادت......

ساقه شکستن ,قانون طوفان است . تو نسیم باش و نوازش کن

ای خدای بزرگ به من کمک کن تا وقتی می خواهم درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم, کمی با کفش های او راه بروم

خوشبختي ما در سه جمله است تجربه از ديروز ، استفاده از امروز ، اميد به فردا

ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم
حسرت ديروز ، اتلاف امروز ، ترس از فردا.....

خداوندا به تمام داده ها و نداده هایت شکر که تمام داده هایت نعمت و نداده هایت حکمت است.

khosro.a

Member
هیچ چیز در دنیا ارزش این را ندارد که برق شادی چشمانت را با غبار غم جابه جا کنی !!!...

parisa

Member
تا که بودیم نبودیم کسی; کشت مارا غم بی هم نفسی
تا که رفتیم همه یار شدند;خفته ایم و همه بیدار شدند
فدر آینه بدانیم چو هست;نه در آن وفت که افبال شکست

mahsa

Member
1)هنگامی دستم را دراز کردم که دستی نبود هنگامی لب به زمزمه گشودم که مخاطبی نداشتم و هنگامی تشنه آتش شدم، که در برابرم دریا بود و دربا و دریا

2)چو کس با زبان دلم آشنا نیست
چه بهتر که از شکوه خاموش باشم
چو یاری مرا نیست همدرد ، بهتر
که از یاد یاران فراموش باشم

3)هیتلربه ناپلئون می گوید:مابرای شرافت می جنگیم وشمابرای پول می جنگید، ناپلئون میگوید:انسانهابرای آنچه که ندارن می جنگند

Kianoosh.ch

Member
ببخشید اگه ناراحت کننده است اولیش............
خوشبختی را دیروز به حراج گذاشتند ولی افسوس که من زاده امروزم...................خدایا........جهنمت فرداست پس چرا من امروز میسوزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

2:فرشته از سنگ میپرسد:چرا از خدا نمیخواهی تورا انسان کند؟؟؟؟؟؟؟سنگ میگوید؟هنوز انقدر سخت نشده ام..........

kamyab

Member
اندیشه های خود را شکل ببخشید
درغیراینصورت دیگران اندیشه های شما را شکل می دهند
خواسته های خود را عملی سازید
وگرنه دیگران برای شما برنامه ریزی می کنند

milani

Member
وقتی یه آدم رو به اندازه ی یه دنیا واسه خودت بزرگ میکنی کوچکترین اشتباهش بزرگترین ضربه ی زندگی رو بهت میزنه

دشمن چون از همه حيلتي فرو ماند، سلسله دوستي بجنباند. پس آنگه به دوستي كارها كند كه هيچ دشمني نتواند

در دور دستهايم گاهی می نشينم و ورق می زنم خودم را ، رو به جلو ، رو به عقب ، شايد بيابم معصوميتم را ، لابلای اين روزها

پرواز کرد عاقبت ماهي اي که شوري دريا کافي نبود براي نمک گير کردنش

دیگر نه کوچ می کنیم، نه می مانیم! در گذر روزگار، ناملایمات ما را به سوی هیچ و پوچ می کشانند. دیگر شیر، بوی جاشیر نمی دهد. اسب ها نمی تازند. در کمرکش کوه ها راه نمی پیماییم. از مَشک نمی نوشیم. ماست را با چاقو نمی بریم. صدای زنگ گله ها را نمی شنویم. تاخت نمی کنیم. نمی تازیم. دیگر بوی نان تنک را فراموش کرده ایم. دیگر تازیانه ی کار و هزار دردسر و گرفتاری است که بر ما می تازند. مزه زهک (آغوز) را فراموش کرده ایم. به جای زنگ رمه ها، صدای زنگ تلفن خاطرخسته مان را می آزارد. به جای صدای هی هی چوپانان، صدای بوق و آزیر می شنویم. دیگر بوی نان تنک را فراموش کرده ایم. دیگر... دیگر...... دیگر.... براستی ما راه به کدام سو می بریم؟!
محمد بهمن بیگی

attachment.php

پیوست ها

• Bakhtiari-tribe.jpg
    Bakhtiari-tribe.jpg
    36.4 کیلوبایت · بازدیدها: 26
در این شهر صدای پای مردمانیست.. که آنچنان که تو را می بوسند طناب دار تو را می بافند!!!
مردمانی که صادقانه دروغ میگویند.....

keyvan.sadati

New member
با چنان عشقی زندگی كن كه حتی اگر بر حسب تصادف به دوزخ افتادی، خود شیطان تو را به بهشت باز گرداند!
خوش بینی به همنوعان، خود بوجود آورنده ی عواطف والای انسانیست!
در نبرد بین روزهای سخت و انسان های سخت، این انسانهای سخت هستند که باقی میمانند، نه روزهای سخت!
از شانسی که در زندگیت یک بار رخ میده مراقبت کن و هرگز روی شانس های آینده سرمایه گذاری نکن و سعی کن خودتو اونقدر عوض نکنی که خدا هم تو رو نشناسه!
دستیابی به صد پیروزی در طی صد مبارزه مهارت خارق العاده ای نیست اما مغلوب ساختن حریف بدون کوچکترین مبارزه ی فیزیکی بالاترین مهارت هاست!:dodgy:

بالا