الهلال

hesam.a

New member
رزن همدان

روستاي دور افتاده در همدان كه الهلال . فارون. بي نظير ابادان . ذرخش. خورو... و ماديان هايي چون محبوبه.طوطيا و.... در ان هست . كه به علت دور افتادگي با اين سيلمي ها كمتر كشش شده . اقاي سياه منصوري و اشرفي مالكان ان هستند. خجيرو دمان كه هر دو قهرمان اسبواره اسبهان در سال 1387و1386 از توليدات انها مي باشند. در گذشته با خانم نيز همكاري داشتند .

امید زمانی

Active member
حیف این همه سیلمی اونم خالص ایرانی های درجه 1 . کاش اقلا فصل کشش میفرستادند یه جای مناسب . راستی میگن کره های بی نظیر تو کورس خوب نیستند درسته ؟

hesam.a

New member
من تا حالا كره اي از بي نظير در كورس نديدم اما در رزن از كره هاي بي نظير براي كورس اماده مي كنند. اما بيشتر تو كار زيبايي هستند . مي بيني كه همي توليداتشون مقام دار ه زيبايي هستند .

sookout

Member
دوستان من ازخور و بینظیر کره دیدم هر دو خوب هستن ولی این بستگی به مادبان داره که چی بشه

اقایان اشرفی وسیاه منصوری بیشترین هزینه ووقتشونو صرف خالص کردن اما بازارداخل ایران این اجازه رو نمیده که
فقط به کارشون در مورد خالص ادامه بدن.
من خیلی با سیاه منصوری سر این موضوع بحث کردم اما دلایل کاملا منطقی آورد.
اما بی شک در زمینه اسب عرب دارای تجربیات فراوان میباشند حتی س.منصوری و اشرفی از نفراتی بودند که تو کتاب در زمان خانم فعالیتهای زیادی داشتند

bakhshi

Member
كشش بينظير ابادان و خور چند هست؟
كدام بهتر كره ميدهند؟

نزدیک 2 تومن ، جناب اشرفی فرمودند چون جا نداشتیم برای کسی نکشیدیم تا حالا باید با ما از قبل هماهنگ کنن بعد مال بفرستند ، والا چی بگم سعید جان شما استاد هستید تا امروز متوجه نشدید بی نظیر بهتر یا ذرخش یا خور!!!!!!؟؟؟؟؟:rolleyessmileyanim:

دوستان من ازخور و بینظیر کره دیدم هر دو خوب هستن ولی این بستگی به مادبان داره که چی بشه

اقایان اشرفی وسیاه منصوری بیشترین هزینه ووقتشونو صرف خالص کردن اما بازارداخل ایران این اجازه رو نمیده که
فقط به کارشون در مورد خالص ادامه بدن.
من خیلی با سیاه منصوری سر این موضوع بحث کردم اما دلایل کاملا منطقی آورد.
اما بی شک در زمینه اسب عرب دارای تجربیات فراوان میباشند حتی س.منصوری و اشرفی از نفراتی بودند که تو کتاب در زمان خانم فعالیتهای زیادی داشتند
دوست عزيز ميشه چنتا از اين دلايل منطقي رو بفرماييد ما هم استفاده كنيم
درضمن وقتي كسي جنسي رو توليد ميكنه ( هر چيزي ) بايد با قيمتي ارضه كنه مشتري هم بتونه بخره
درسته كه آقاي اشرفي يا سياه منصوري از بهترين اسبهاي ايران جمع كردن ولي اين دليل نميشه قيمتي روي توليداتشون بذارند كه هر هيچكس طرفشون نره اگه بگن نميفروشيم سنگين تر هستند يه ضرب المثل قديمي هست كه ميگه مادرش رو برد بازار يه قيمت گفت كه هيشكي نخره همينه ديگه
بله اگه اين آقايون هر سال بهترين توليدشون رو براي خودشون نگه دارند و بقيه رو با قيمت مناسب بفروشند هم نسل اسبهاشون زياد ميشه هم تعداد اسب خالص خوب ميره بالا هم خيلي ها كه در بازار فعلي نميتونن اسب بخرن توانش رو پيدا ميكنند و به توليد اسب خالص ايراني ترغيب و تشويق ميشن و مسلما با اين حركت قيمت ها هم شكسته ميشه
ولي اگه همينجوري پيش بره چيزي كه زياد ميشه اسبهايي است كه نه خالص هستند و نه در برابر خون خارجي ها حرفي براي گفتن دارند از همه مهم تر اسب خالص ايراني مخصوصا اسبهاي خودشون كه از بهترينهاي خالص هستند فداي خودخواهي آقايون ميشه

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
درضمن وقتي كسي جنسي رو توليد ميكنه ( هر چيزي ) بايد با قيمتي ارضه كنه مشتري هم بتونه بخره
درسته كه آقاي اشرفي يا سياه منصوري از بهترين اسبهاي ايران جمع كردن ولي اين دليل نميشه قيمتي روي توليداتشون بذارند كه هر هيچكس طرفشون نره اگه بگن نميفروشيم سنگين تر هستند يه ضرب المثل قديمي هست كه ميگه مادرش رو برد بازار يه قيمت گفت كه هيشكي نخره همينه ديگه
بله اگه اين آقايون هر سال بهترين توليدشون رو براي خودشون نگه دارند و بقيه رو با قيمت مناسب بفروشند هم نسل اسبهاشون زياد ميشه هم تعداد اسب خالص خوب ميره بالا هم خيلي ها كه در بازار فعلي نميتونن اسب بخرن توانش رو پيدا ميكنند و به توليد اسب خالص ايراني ترغيب و تشويق ميشن و مسلما با اين حركت قيمت ها هم شكسته ميشه
ولي اگه همينجوري پيش بره چيزي كه زياد ميشه اسبهايي است كه نه خالص هستند و نه در برابر خون خارجي ها حرفي براي گفتن دارند از همه مهم تر اسب خالص ايراني مخصوصا اسبهاي خودشون كه از بهترينهاي خالص هستند فداي خودخواهي آقايون ميشه

چه نیازی وجود دارد که افراد زیادی وارد تولید شوند؟ و از آن بعنوان منبع درآمد استفاده کنند؟

sookout

Member
دوست گرامی من قصد جانب داری از کسی رو ندارم ،با اینها رابطه ندارم و فامیل هم نیستم. اینو گفتم که بدونی نظرم به دوراز غرض ورزی و جبهه گیری هستش، شما هم کمی رو اسب و مادیانهای که فروختن وقیمتاشون
بیشتر تحقیق کن خیلی چیزارو متوجه میشی.

sookout

Member

دوست گرامی من قصد جانب داری از کسی رو ندارم ،با اینها رابطه ندارم و فامیل هم نیستم. اینو گفتم که بدونی نظرم به دوراز غرض ورزی و جبهه گیری هستش، شما هم کمی رو اسب و مادیانهای که فروختن وقیمتاشون
بیشتر تحقیق کن خیلی چیزارو متوجه میشی:coolsmiley02:

سامان حسینی

Active member
نگهداری 70 تا اسب کار اسونی نیست من واقعا میدونم چه قدر سخته تهیه ی اذوقه ومهیا کردن شرایط برای نگهداری اسبها. فکر میکنم سالی حدود100 میلیون تومن پول اذوقه وبرخی تجهیزات رو میدن پول کارگر وبرق و... که هیچ واقعا این مجموعه با صرف فراوان هزینه ووقت به اینجا رسیده ونباید درمورد ان زود قضاوت کنیم اقای اشرفی اگر پولی که در این کار خواباندند را دربانک هم بذارن سودش بیشتر از اسب هست واین شرایط اقتصاد است که قیمت اسبرو بالا برده البته برخی سودجوهم به این امر دامن میزنند.
خدارو چه دیدی اقای عسگری شاید یه روزهم ما تولید کننده شدیم وچون دردبی اسبی روچشیده ایم هوای دیگران رو داشته باشیم وقیمت رو تاجایی که ممکنه وضررنباشه بیاریم پایین

sookout

Member
نگهداری 70 تا اسب کار اسونی نیست من واقعا میدونم چه قدر سخته تهیه ی اذوقه ومهیا کردن شرایط برای نگهداری اسبها. فکر میکنم سالی حدود100 میلیون تومن پول اذوقه وبرخی تجهیزات رو میدن پول کارگر وبرق و... که هیچ واقعا این مجموعه با صرف فراوان هزینه ووقت به اینجا رسیده ونباید درمورد ان زود قضاوت کنیم اقای اشرفی اگر پولی که در این کار خواباندند را دربانک هم بذارن سودش بیشتر از اسب هست واین شرایط اقتصاد است که قیمت اسبرو بالا برده البته برخی سودجوهم به این امر دامن میزنند.
خدارو چه دیدی اقای عسگری شاید یه روزهم ما تولید کننده شدیم وچون دردبی اسبی روچشیده ایم هوای دیگران رو داشته باشیم وقیمت رو تاجایی که ممکنه وضررنباشه بیاریم پایین

سامان جان من هم مثل شما( البته اینطور که متوجه شدم) اسب ندلرم ولی خیلی دوست دارم داشته باشم. 100 م خیلی پولهههههه:eek:hno-smiley02: ولی مثل شما معتقدم نباید زود قضاوت کرد . باید منطقی با موضوعات برخورد کرد تا جواب و حاصل کارو منطقی دید:ph34r-smiley:

s.parizimanesh

Active member
وقتش که رسید بهت زحمت میدم علی اقا در ضمن خیلی دوست دارم برم ازنزدیک همه اسبهاش را ببینم ان شاالهه بزودی.

بالا