اف اس بنگالي ( Fs Bengali )

ایمان

Active member
نام : اف اس بنگالي ( Fs Bengali )
پدر : Kubinec
مادر : Om El Sanadiva
متولد : 1994
تيره : صقلاوي جدران

مالك : عليرضا شريف - فرهنگ فاضلي

مقام ها كسب شده در آمريكا :
Show record in USA:
2002 Scottsdale Champion Stallion
2003 US National Champion Stallion (the first German stallion to win the US National Championship)

مقام ها كسب شده در اروپا :

German National Reserve Champion Colt
Supreme Champion German Stallion Show
All Nations Cup Reserve Champion Colt
Platinum Cup Champion
1997 World Reserve Champion Jun Colt Salon du Cheval

داشتن مقام هفتم بهترين سيلمي هاي دنيا از نظر توليد كره هاي قهرمان در كشورهاي مختلف جهان زير نظر Ecaho

پیوست ها

• news_93_big.jpg
    news_93_big.jpg
    168.2 کیلوبایت · بازدیدها: 55
  • fs-bengali.jpg
    fs-bengali.jpg
    34.4 کیلوبایت · بازدیدها: 75

sajad

Member
ما فکر کردیم اف اس الان سیرجان و به خاطر هماهنگی جهت دیدن این سیلمی به آقای شریف زنگ زدیم و آقای شریف گفتند چون پرواز مستقیم از لهستان به ایران پیدا نشده هنوز وارد نشده و اگر بخواهند اف اس را غیر مستقیم به ایران وارد کنند در هر کشور باید قرنطینه بشه که روی اسب فشار زیادی وارد میشه(پرواز مستقیم یک بار قرنطینه در ایران ولی پرواز غیر مستقیم دو بار قرنطینه در ایران و کشور دیگه)

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
وقتی نمیشه تولیدات این اسبها رو فروخت خارج از ایران. کجا میروند این تولیدات؟

طی یک اماری که در آوردم از تولیدات سالانه عرب در ایران در سالهای مختلف. بیشترین تولیدات تا الان برای سال گ جدید هست. با هفتصد و خورده ای کره در یکسال !!! و بیشتر کره ها مربوط به به نریانهای با قیمت کشش کم و یا کشش مجانی بوده.

و در سالهای بعدش باز کم شده.
این داغ شدن چه بلایی سر ملت میاره؟ با یونجه کیلو 900
منتظر کالباس اسب باشیم؟

reza eslahi

Member
دیروز نبوده 3 شب پیش بوده ایمان شیربندی اطلاعاتو داده خودشم تا 3 صبح فرودگاه بوده زمانی اسبها آمدن

تولیدات بسیار خوبی داشته و 2ستاره هم به خاطر تولیداتش داشته(اینو شنیدم)
انشالله به جامعه اسب ایران بتونه کمک خوبی بکنه

سیلمی بسیار خوبی هستش و تولیدات بسیار خوبی هم داره انشالله به جامعه اسب ایران و اصلاح مادیان های ما کمک کنه به امید خدا

s.parizimanesh

Active member
خیر هنوز تهرانه دارن ازش کشش میکنند شهریور ماه میاد سیرجان برای کشش مادیانهای اقای شریف و استان کرمان قیمت کشش 2500 هزار تومان

s.parizimanesh

Active member
به هر حال شما اگه دوست نداشتی نکش ارزونتر پیداکن چیزی که به ما گفتن این بود من که قیمت نذاشتم

amirhosin

Member
واقعاقیمت واقعیش انقده یاشوخی میکنی اقای پاریزیمنش؟(2500هزارتومان)

s.parizimanesh

Active member
والله چیزی که اقای شریف گفت این بود شما میتونید از اقای فاضلی هم بپرسید.جالبتر اینکه من خودم اونجا بودم چند نفر تماس گرفتند تا اسب درهشور و غیر عرب ازش با این قیمت بکشند!!!!!!!!!!!!!!!

بالا