افتادن سم اسب

صابر گفت:
بعد ببینید رخش خزان چقدرشو میتونه بده و چقدر کم میاره اصلا شاید تونست همشو بپردازه اگه نتونست ما هم کمکش میکنیم

فکر می کنم تعداد ما اونقدر هست که بتونیم با کمک هم، به راحتی و بدون اینکه به کسی از نظر مادی فشاری بیاد ، تهیه اش کنیم. حداقل کاری که می شه کرد تا این طفلی زودتر خوب بشه به امید خدا

DADAR

Member
rakhshe_khazan64 گفت:
بوت ها رو مشاهده کردم / آیا فایده ایی هم دارن ؟ لطفا قیمتشون هم بنویس و بگو کجا گیرم میاد ؟
مرسی از راهنمایی شما
فایده که حتما دارند اما بزارید دوستان دامپزشک که تخصص دارند در مورد فایده این بوتس ها نظر بدن
اگر به هر لینک توجه کنید توضیحات و قیمت هر کدام رو نوشته ::)
در صورت توافق اعضا از طریق مدیر انجمن بوتس رو تهیه میکنیم ;)
البته من نمیدونم در ایران هم این نمونه ها موجود هست یا نه ؟

احسان

Active member
پاسخ : افتادن سم اسب

آخه نميشه که  اين اول بايد يه گراف از پاش گرفته بشه  ببينيم اگه بند سومش  چرخيده باشه و با توجه به تاريخچه که ميگه  به نظر من حتماً چرخيده  ديگه فايده نداري شما بوت هم تهيه کنيد  وقتی بند سوم چرخيده که بدتر  اذيتش ميکنيد

به نظر من اون کاری که دکتر غفاری پيشنهاد کرده بهتره و کلاً همه اسيد های امينه و بيوتين نه متيونين چون بيوتين برای بافت شاخی و سم لازم هست روی ، مس و بقيه مينرالها و ويتامينها A E که البته  اونم بايد بند سوم را ديد و بعد نظر داد

بعد هم استفاده از اين چکمه ها  که برای اين مورد نيستم مصرفش چيزه ديگه اي هست و کاربرد ديگه داره  اصلاً هرطور که دوست داريد  منم دنگمو ميدم يعنی سهمم را ميدهم
;D
اين کيس را بايد کلی مراقبت ازش کرد  و بعد هم سواری نميشه باش کرد  جز کشش که اونم .....  من ديدم چنين اسبی را که کامل سمش را برداشتيم ولی بند سومش  نچرخيده بود  سمش شکسته بود  و عفونت داشت و ما خودمان مجبور شديم که سم را کامل برداريم و تا  1 سال دستمان بش بند بود  2 رز يکبار پانسمان عوض ميکرديم  جيرشو تنظيم ميکرديم اون دستو پاهايه ديگشو  نعلبندی طبی کرديم که فشار بش وارد نشه  کلی فيزيتراپی ميکرديم که ماهيچهاش اترفی ناشند  و کلی کاره ديگه  آخر سر هم پاش خوب شد  ولی اسهال سالمونلايی گرفت و مرد :-\ ::)

حالا ديگه صلاح مملکت خويش خسروان دانند

احسان

Active member
like that

پیوست ها

• e.jpg
    e.jpg
    29.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • c.jpg
    c.jpg
    32.4 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • g.jpg
    g.jpg
    27.6 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 2414.jpg
    2414.jpg
    29.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
M

mrezap

Guest
اگر کاری از دست من بر میاد روی من هم همه جور حساب کنید

فربود

Active member
دکتر جون دقیقا خرداد مریض شد و اواخر مرداد هم سمش افتاد والان هم پشت سم سفت شده و اگر از روی عکس های پایینی که گذاشتم نگاه کنی جلوی سم هنوز نرمه و وقتی که راه میره اگه بزاره روی زمین خون میاد و جلوی سمش هم انگار متورم شده / آیا شما جایی دارید که مثل قرنطینه باشه و من این اسب بیارمش اونجا؟

احسان

Active member
قرنطينه واسه چی مگه بيماری واگير دار داره
اگر منظورت جای نگهداری هست آره دارم واسه چه کاری ميخوای
اگر فکر ميکنی درست بشه من که نميتونم نظر بدم تا گراف پاشو نبينم بعد هم ميتونی با دانشگاه شيراز يا اهواز يا اگه خواستی با دانشگاه ما صحبت کنی ببريش اونجاا برات نگاهش دارند و روی پاش کار کنند
البته اونجا آدم دلسوز کم هست اگه هم ميخوای خودت اونجا يه نفر را پيداا کن که دستگاه راديلوژی سيار داره بيار از پاش يه عکس بگير تا ببينيم چطوريه

فربود

Active member
آقای دکتر : الان پشت سم اسب سفت شده و سم هم خراب در اومده یعنی به جای این که به طرف جلو دربیاد حرکتش به سمت عقبه / آیا میشه براش کاری کرد یا لاقل میتونه بعدها روی پاش حرکت کنه ؟

بالا