اطلاعیه آزمون رشته پرورش اسب

"قابل توجه علاقمندان به رشته پرورش اسب"
اعضای محترم که پیش از این تقاضای مطلع شدن از تاریخ ونحوه آزمون مراکز آموزش علمی کاربردی در خصوص رشته پرورش اسب در سال جاری را داشتند،می توانند به سایت "مرکز آموزش علمی کاربردی شهیدزمانپور تهران" و یا سایت "سازمان سنجش آموزش کشور" مراجعه کنند.

shaghayegh

New member
ممنون فروغ جان
من خیلی وقت بود پیگیری می کردم ولی از خیلی ها پرسیدم،اکثر افراد از مربی ها گرفته تا خود افرادی که مشغول به تحصیلند،به من گفتن اگر این وقت و هزینه رو برای قوی تر کردن سوارکاری بذارید خیلی مفیدتره
چون تو سواری بعد عملی خیلی مهم تر از بعد تئوری است(نه اینکه اطلاعات مهم نباشه ولی تجربه مهم تره)و می تونید اون اطلاعاتی رو که میخواهید با مطالعه ی کتاب هم به دست بیارید
اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنون فروغ جان
من خیلی وقت بود پیگیری می کردم ولی از خیلی ها پرسیدم،اکثر افراد از مربی ها گرفته تا خود افرادی که مشغول به تحصیلند،به من گفتن اگر این وقت و هزینه رو برای قوی تر کردن سوارکاری بذارید خیلی مفیدتره
چون تو سواری بعد عملی خیلی مهم تر از بعد تئوری است(نه اینکه اطلاعات مهم نباشه ولی تجربه مهم تره)و می تونید اون اطلاعاتی رو که میخواهید با مطالعه ی کتاب هم به دست بیارید
خواهش می کنم،به نظر شخص بنده، تصور سوارکار بی علم ویا عالم بدون هنر سوارکاری،هر دو تصور نازیبایی هست،البته که با مطالعه انواع کتابها،مجلات،دیدن cdهای متفاوت،تحقیق و تفحص از اساتیدو.......آدم می تونه سطح علمی اش رو تو این زمینه خیلی بالا ببره ولی این رشته کاملا تخصصی هست و نیاز به یک انگیزه قوی و هدف بسیار استوار داره،چه بسا به قول دکتر اسدی دانشجوهای زیادی هستن که با گذشت یک ترم دیگه قادر به ادامه نیستن و تحصیل رو رها می کنن.
به هر حال از روز 27 دی ثبت نام شروع می شه وفقط درتهران مرکز شهید زمانپور ومرکز دیگه در گنبد هستش.
به امید موفقیت دوستانمون در این زمینه.

ممنون فروغ جان

از کیا پرسیدی شقایق جان،منظورم اونایی که تو این رشته تحصیل کردن و ازشون پرسیدی؟

sohrab

Active member
لطفا از بچه های رشته پرورش اسب اگر کسی اینجا هست شماره اش رو برای من بفرسته باش تماس بگیرم. چند تا سوال دارم در مورد کنکورش

shaghayegh

New member
از دانشجو های همین دانشگاه بودن،البته مال 2-3 سال پیش
گفتن برای بالا بردن اطلاعات و پر کردن وقت خوبه
بیشتر می دونید آقای امین مشکلشون چی بود؟اینکه استادهای خیلی مطرحی نداره
از یکی از خانوم ها پرسیدم،گفتن خوبه ولی در حال حاضر داشتن این اطلاعات و مدرک به کار خاصی نمیاد
ولی من صرفا برای بیشتر شدن اطلاعاتم می خوام برم،اگر بدونم میزان اطلاعاتی که میده ارزش گذاشتن این مقدار وقت رو داره مدرکش برام مهم نیست

از دانشجو های همین دانشگاه بودن،البته مال 2-3 سال پیش
گفتن برای بالا بردن اطلاعات و پر کردن وقت خوبه
بیشتر می دونید آقای امین مشکلشون چی بود؟اینکه استادهای خیلی مطرحی نداره
از یکی از خانوم ها پرسیدم،گفتن خوبه ولی در حال حاضر داشتن این اطلاعات و مدرک به کار خاصی نمیاد
ولی من صرفا برای بیشتر شدن اطلاعاتم می خوام برم،اگر بدونم میزان اطلاعاتی که میده ارزش گذاشتن این مقدار وقت رو داره مدرکش برام مهم نیست

جلل خالق، آدم چه چیزایی که نباید بشنوه تو این ایران ما!
من هیچ دفاعی نمیکنم چون نیازی نمیبینم، اما شما وقتی‌ تحقیقت در مورد این رشته همین قد بوده باید انتظار بیشتری نداشته باشی‌ دوست گرامی‌، اما حالا که صحبت شد بگذار چند تا از استادهارو که به زعم اون دوستانی که شمارو ارشاد کردن و استادان نه چندان مطرحی از نظر اونها هستند برسونم، بعضی از استادها این آقایان هستن: دکتر پور ابراهیمی، دکتر احمدی‌نژاد دکتر ادیب مرادی دکتر حجازی دکتر اسدی دکتر فردوسی مهندس یوسف نیا مهندس پیشکار مهندس حسنی مهندس رضا خانی‌ و....
در ضمن خانم شقایق شما نپرسیدین از اون دوستان که چطور می‌شه این رشته استاد مطرحی نداشته باشه اما اطلاعات خوبی داشته باشه؟

shaghayegh

New member
ضمن حفظ خونسردی خودتون:smilingsmiley:تشکر بابت راهنمایی و کمکتون
اگر من به صحبت های 4-5 نفر اکتفا کرده بودم،دوباره از شما و اعضای محترم انجمن اطلاعات بیشتر نمی خواستم
این نظر شماس و حائز اهمیت و اون نظر اون افراده
ایشالله از جمع بندی این نظرات در آخر بهترین راه رو انتخاب میکنیم آقای امین
به هر حال باز هم ممنون

ضمن حفظ خونسردی خودتون:smilingsmiley:تشکر بابت راهنمایی و کمکتون
اگر من به صحبت های 4-5 نفر اکتفا کرده بودم،دوباره از شما و اعضای محترم انجمن اطلاعات بیشتر نمی خواستم
این نظر شماس و حائز اهمیت و اون نظر اون افراده
ایشالله از جمع بندی این نظرات در آخر بهترین راه رو انتخاب میکنیم آقای امین
به هر حال باز هم ممنون

این موضع گیری صرفاً در مقابل افراد نا آگاهیست که نا آگاهانه و از روی حدس گمان و
و بعضا از روی حسادت و یا مسائلی‌ که خودشون میدونن بود

دوستان گرامی،جهت دریافت دفترچه راهنمای آزمون دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی - کاربردی سال 1388 به سایت سنجش مراجعه نمایند.
ظرفیت اعلامی در رشته پرورش اسب 50 نفر بوده که 25 نفر سهمیه آزاد و 25 نفر سهمیه شاغل است، ثبت نام از 27/10/88 آغاز و تا 3/11/88 ادامه خواهد داشت،ضمنا" تارخ برگزاری آزمون 14/12/88 می باشد.

دیروز نتایج آزمون دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد، دوستان جهت مشاهده نتایج، به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.
گویا متقاضیان رشته پرورش اسب تنها 24 نفر بودند، و به گفته یکی از دست اندر کاران همگی پذیرفته می شدند.امیدوارم دوستان انجمنی ما هم قبول شده باشند:happysmiley:

لینک خبر:
http://www.uast.ac.ir/DocLib5/متن اخبار/متن خبر.aspx?i=2766