اصلان

aahmadian

Member
اصلان- 3تا4 ساله

پیوست ها

• IMG_5072.JPG
    IMG_5072.JPG
    134.6 کیلوبایت · بازدیدها: 50
  • IMG_5085.JPG
    IMG_5085.JPG
    106.1 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • IMG_5162.JPG
    IMG_5162.JPG
    84.9 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • IMG_5263.JPG
    IMG_5263.JPG
    106.6 کیلوبایت · بازدیدها: 25

aahmadian

Member
راستش این اسبو از آقای موسی یدی از تبریز خریدیم، ایشون هم میگن از شاهین دژ آوردتش، از بچه های شاهین دژ اگه کسی تو سایت باشه شاید بتونه راهنمایی کنه

راستش این اسبو از آقای موسی یدی از تبریز خریدیم، ایشون هم میگن از شاهین دژ آوردتش، از بچه های شاهین دژ اگه کسی تو سایت باشه شاید بتونه راهنمایی کنه
رخ اسب سفیده؟ امکان داره یه تعدادی عکس دیگه ازش بگذارید تا بیشتر مشخص بشه هم نشونش هم پرخونیش

aahmadian

Member
فقط یه نشون کوچیک تو پیشونیش داره، در مورد پرخونیش شک نکن فقط عکس خوب از بازی کردنش ندارم، اینم عکسای بین 2تا3 سالگیشه،
آقای رشیدی؟ ممکنه اطلاعات بیشتری بدین؟

پیوست ها

• IMG_2955.jpg
    IMG_2955.jpg
    108.4 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • IMG_2960.jpg
    IMG_2960.jpg
    220.7 کیلوبایت · بازدیدها: 19
فقط یه نشون کوچیک تو پیشونیش داره، در مورد پرخونیش شک نکن فقط عکس خوب از بازی کردنش ندارم، اینم عکسای بین 2تا3 سالگیشه،
آقای رشیدی؟ ممکنه اطلاعات بیشتری بدین؟

آقای رشیدی یه دلال اسب تو یکی از بخشای شاهین دژ. من شمارش رو دارم ولی اون تلفنی بعید میدونم چیزی بتونه بگه باید با عکس وفیلم از اسب بری پیشش.

aahmadian

Member
آقای رشیدی یه دلال اسب تو یکی از بخشای شاهین دژ. من شمارش رو دارم ولی اون تلفنی بعید میدونم چیزی بتونه بگه باید با عکس وفیلم از اسب بری پیشش.

شمارشو بدین ممنون میشم یا به این شماره sms کنید: 09125249319
نظرتون در مورد اسب چیه؟

Bagher A

New member
به احسان خان بگو اگر کرد بهتر از اصلان داره چند تایی عکس بزاره ما هم استفاده کنیم

aahmadian

Member
به احسان خان بگو اگر کرد بهتر از اصلان داره چند تایی عکس بزاره ما هم استفاده کنیم

کسی نمی تونه بگه اسب من بهترینه یا اینکه بهتر از این وجود نداره بخاطر اینکه اسب 6 دنگ وجود خارجی نداره و انتظار کاربران و مالکان اسب با هم متفاوته.
اصلان اسب خوبیه اگه کسی هم بهتر از این داشت خدا براش حفظ کنه. منظور احسان پهنای اسب کرد بود شاید اگه عکس از پشت یا روبرو اضافه کنم بهتر بشه در موردش نظر داد.

aahmadian

Member
پهناش به کرد میخوره؟

پیوست ها

• IMG_5174.JPG
    IMG_5174.JPG
    145.7 کیلوبایت · بازدیدها: 24
  • IMG_5136.JPG
    IMG_5136.JPG
    90.9 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • IMG_5133.JPG
    IMG_5133.JPG