اصفهان یا اسب هان

احسان

Active member
عجب جای باحالی اين اصفهان خيلی باش حال ميکنم مخصوصا" با اين آقای اسب ايرانی 8) :D

از خودمون تعريف کنيم يکم

احسان

Active member
اصفهانيها که اسبی هستند اگه دوست دارند خودشان را معرفی کنند و بگید کدام باشگاه هستید و يا کجا اسب دارید

سحر :)

فعلا که این دلبر ما ، دل از ما برده و رو از ما نهان کرده. هر وقت که باز شروع کردم سواری و توضیحاتم و اضافه می کنم.

احسان

Active member
احسان هستم ;D اسب ها را دوست دارم با اسب بيشتر از همه چيز حال ميکنم سواری حرفه اي هم بلد نيستم يه مطالبی هم در رابطه با بيماريهای اسب يادگرفتم بهترين رفيقم هم هادی هست :-*

من هم علی هستم
عاشق اسب.اصفهانم زندگی میکنم سواری رو هم خیلی دوس دارم
حرفه ای ام هستم(همه میدونن پس کل ننداز) ;D :D ;)

احسان

Active member
وجه تسميه شهر بزرگی چون اصفهان از اسب ميباشد اصفهان در اصل اسب وهان بوده است و اصفهان به معنی شهر سواران است

Dr_Ghaffari

Active member
چون من هم یک رگ و ریشه اصفهانی دارم ! دکتر مرتضی غفاری تویسرکان هستم دامپزشک و ساکن شیراز و بزرگ شده تهران ! 23 سال است که سوارکاری می کنم از سال پنجم دبستان ! الان هم یک مانژ خصوصی دارم برای تمرینهای خودم ! مهمانها آمدند ! خدانگهدار ..

mehdihor

Member
مهدی اکبری هستم ملغب به می تی دینونی حر اصفهان زندگی میکنم روستای دینان پدرم 35 ساله اسب دارن اسطوره هایی چون کهر شباز سیاه شهباز اسب معروفه ایل زوله وکبوترو بیدادو گلی وفلفلی اسبایه مابودن.خوشحال میشم باشمادرارتباط باشم ممنون.

بالا