اصایل بی اصل - داغداران بی داغ

alirezainejad گفت:
با آنها کاری نمی شود کرد .چطوری اینها را حفظ کنیم که به روز اینها نیفتن .فدراسیون ارگان اصلی برای ارتباط و ..... است.
دقیقا منظورتون از "آنها" کیه؟ فدراسیون یا واهو یا اسبهای مرحوم خانم؟
چطور در زمان حیات مرحوم خانم، واهو ایشون رو بیشتر از فدراسیون قبول داشت؟ اگه مرحوم خانم تونستن با واهو ارتباط بگیرن، پس ما هم باید بتونیم. چرا نشه؟
یک سوال: آیا برای حفظ اینها، حتی اگه نتونیم اسب جدیدی رو به حلقه قبلی که مرحوم خانم ثبت کردن اضافه کنیم، میتونیم یک زیر شاخه جدید برای عرب در ایران بازکنیم؟ ولی اینبار قدری وسیع تر. نظرتون چیه؟

alirezainejad گفت:
ما برای ثبت این اسبها بین المللی نمی تونیم کاری کنیم ولی میشه یک شاخه جدا در ایران درست کنیم.حفظ باقیمانده اسبهای ثبت بین المللی شده خیلی مهم است.
پس تا اینجا رو جمع بندی کنیم:
1 - باقیمونده اسبهای ثبت شده رو باید حفظ کرد
2 - میشه یک زیر شاخه جدید برای عرب در ایران باز کرد (مثلا اگه بتونیم هر کدام از تیره های خمسه رو به عنوان یک زیر شاخه ثبت کنیم)
دوستان عزیز نظر بدن، شاید بتونیم ختم به خیر کنیم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
غلامرضا گفت:
پس تا اینجا رو جمع بندی کنیم:
1 - باقیمونده اسبهای ثبت شده رو باید حفظ کرد
2 - میشه یک زیر شاخه جدید برای عرب در ایران باز کرد (مثلا اگه بتونیم هر کدام از تیره های خمسه رو به عنوان یک زیر شاخه ثبت کنیم)
دوستان عزیز نظر بدن، شاید بتونیم ختم به خیر کنیم.
من میتونم توانایی ایجاد یک کتاب انساب داخلی برای اسبهای عرب بیرون کتاب رو ایجاد کنم
و مثل پروسه موگیری برای عربهای کتاب رو برای ثبت نشده ها انجام بدهیم

vatan

Member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
من میتونم توانایی ایجاد یک کتاب انساب داخلی برای اسبهای عرب بیرون کتاب رو ایجاد کنم
و مثل پروسه موگیری برای عربهای کتاب رو برای ثبت نشده ها انجام بدهیم
کار بسیار خوب و عالی هست حتما اینکار را انجام بدید.

fatima

Member
بی داغ .چطوره؟

پیوست ها

• DSC00809t.JPG
    DSC00809t.JPG
    74.3 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • DSC00809t.JPG
    DSC00809t.JPG
    74.3 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • DSC00811t.JPG
    DSC00811t.JPG
    43.5 کیلوبایت · بازدیدها: 103
  • DSC00811t.JPG
    DSC00811t.JPG
    43.5 کیلوبایت · بازدیدها: 95

fatima

Member
بی داغ

پیوست ها

• DSC00813t.JPG
    DSC00813t.JPG
    24.6 کیلوبایت · بازدیدها: 87
  • DSC00813t.JPG
    DSC00813t.JPG
    24.6 کیلوبایت · بازدیدها: 98
  • DSC00817t.JPG
    DSC00817t.JPG
    28.5 کیلوبایت · بازدیدها: 99
  • DSC00817t.JPG
    DSC00817t.JPG
    28.5 کیلوبایت · بازدیدها: 84

fatima

Member
متوجه نشدم میشه واضح تر بگین. اگه منظورتون نژاد این اسبه خوب این عربه بیداغه. ما تو خوزستان اسب غیرعرب نداریم.

ربکا مادیونی بی داغ است که بر اساس نظر کارشناسان مربوطه و فدراسیون عرب میباشد،اما بعلت مشخص نبودن پدر و مادرش داغ نشده است.
ربکا تقریبا 16 سال سن داره،مشخص نبودن پدر و مادر ربکا موضوعی است مربوط به مالک فعلی ربکا،ولی عده ای هستند که گفته اند پدر و مادر او را میشناسند ولی بیان نمیکنند
حتی کسانی هستند که خواستار خرید ربکا به قیمت بالا بوده اند و مدعی انند که پدر و مادر او را میشناسند ولی متاسفانه لو نمیدهند

با این شرایط چه باید کرد ؟

پیوست ها

• DSC06306.jpg
    DSC06306.jpg
    125.8 کیلوبایت · بازدیدها: 49
  • DSC06305.jpg
    DSC06305.jpg
    99.9 کیلوبایت · بازدیدها: 89
  • DSC06306.jpg
    DSC06306.jpg
    125.8 کیلوبایت · بازدیدها: 43
  • DSC06305.jpg
    DSC06305.jpg
    99.9 کیلوبایت · بازدیدها: 87

fatima

Member
بله عرب. شاید تو عکس به ترکمن شباهت پیدا کرده به خاطر همین با تعجب می پرسین. اما این کره اسب که حدود 5/2 سال داره تو یه روستا نگهداری میشد اطراف اهواز که صاحبش اصلا فارسی بلد نیست و نمیدونه اسب غیرعرب یعنی چی؟ دیروز هم مادر این اسب رو آوردن تو باشگاه که اون هم عربه. اصلا اهواز به خودش نژاد غیرعرب خیلی کم دیده یا میشه گفت اصلا ندیده. هرچی هست اسب عربه. نمیدونم چرا برای شما اینقدر تعجب برانگیزه!!! ولی در عرب بودن این کره نریان هیچ شکی نیست

sohrab

Active member
حتی اگر پدر و مادر معلوم باشند، معاونت فنی با توجه به سن بالاش، ثبت و موگیری انجام نمیده. (البته این شرایط معموله و بسته به میزان حسنه بودن روابط مالک و مسئولان ممکنه وضع فرق کنه!)

اما اگر پدر و مادرش را میشناسند چرا لو! نمیدن؟ به خاطر مسائل امنیتی؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
تمام وقت داره میگذره به اینکه پستهای بیهوده رو رسیدگی کنم. وقت برای چیز دیگری نمیماند

sohrab

Active member
چند تا بیداغ فوق العاده پیدا کردم.یه مادیان کهر بی نظیر توشون هست واقعا ادم افسوس میخوره از دیدن یابوهای داغدار و اینها که بی پدر مادر مانده اند

فربود

Active member
چند تا بیداغ فوق العاده پیدا کردم.یه مادیان کهر بی نظیر توشون هست واقعا ادم افسوس میخوره از دیدن یابوهای داغدار و اینها که بی پدر مادر مانده اند
بی داغ خبر داری و ما رو بی خبر میزاری ؟ :hmmsmiley02:
نداشتیما :sadsmiley:

sohrab

Active member
قیمتشون بالاست رخش خزان عزیز. واسه تو که پیدا کردم. بازم میخوای؟!

بالا