اشکان

آقا هادي من آرزو دارم جوانان بيشتر تحقيق كنند و از كساني كه سالهاست در اين كارند بيشتر بدانند و بيشتر كار كنند ولي اميدوارم تحت تاثير حرفهاي كساني همچون من ويا ديگري كه بدون مطالعه واز روي تعصب ويا سود جويي و يا .... باشد قرار نگيرند كه بعد از مدتي چون باهوشترند خودشان متوجه اشتباهشان خواهند شد ولي زمان را از دست خواهند داد .كه اين خود بدترين عافت خواهد بود اين اخرين توصيه من به همه دوستان بيجاري . به اميد موفقيت شما و همه كساني كه در اين زمينه تلاش ميكنند .
مهندس جان احترام به بزرگتردرهرجايی وهرمکانی ازخصوصيات اخلاقی منه که شمادورادوربااون آشناهستيد.ولی جوانهايی که شمانام ميبريدکه ادعادارندانگشت شمارهم نيستندکه بعضی ارآنها هم ازهمان نزديکی ومعاشرت باموسپيدان صاحب نظرشده اند.ولی احساس نميکنيدکه کناره گيری بعضی ازاين موسپيدها ياباعرض معذرت کم لطفی آنها درموردراهنمايی ماجوانان اين تجربه رابه صورت انحصاری دراختيارخودشان قرارداده وبه قول معروف ((آب درکوزه وماتشنه لبان ميگرديم)) که اين شايديکی ازمشکلات باشد.اگرباتجربه ای علم خودرابه صورت يکسان دراختيارچندمبتدی مانندماقراردهداحساس نميکنيدکه بعدازمدت کوتاهی چندشاگردباهمان علم واردميدان ميشودوباعث مطشودکه گروهی ازآن جهالت دورشوند.

hashemlo

Member
هادي جان در ادب و احترام شما هيچ جاي شك نيست ولي يادآوري بود .هادي جان من برداشتم اينكه شما هم ديگر اعتياد به اسبت خيلي زياد شده و آنقدر عشقت زياده كه حاظري از جان مايه بزاري خوشحالم از اين عشق سالم اما توصيه من به شما اينكه اشتباه من را انجام ندهيد من مطالبي راكه برايش ساعتها وقت كه سرماي گرانبهاي زندگمان است را صرف يادگيري مطالب در اين زمينه نمودم ولي ياداشت برداري مدون و درستي ندارم از شما خواهشمندم كه نت برداري كنيد تا زماني كه مثل ما پير شدي براي جوانها بتواني مطالب مدون ومعتبر بهشان بدهيد همچنيين مطالبي كه از هركسي ميشنوي حتما مور مطالعه قرار بدهيد تا صحت معلوم شود اين مورد براي خودم پيش آمده براي همين به شما توصيه ميكنم و ضمنا من به شخصه ويا هر فرد اسبي از اسب نميتواند جدا شود ممكن از از دنيايي سياسي ومادي اسب جدا شود ولي كسي كه عاشق اسبه نميتونه از اسب جدا شود

هادي جان در ادب و احترام شما هيچ جاي شك نيست ولي يادآوري بود .هادي جان من برداشتم اينكه شما هم ديگر اعتياد به اسبت خيلي زياد شده و آنقدر عشقت زياده كه حاظري از جان مايه بزاري خوشحالم از اين عشق سالم اما توصيه من به شما اينكه اشتباه من را انجام ندهيد من مطالبي راكه برايش ساعتها وقت كه سرماي گرانبهاي زندگمان است را صرف يادگيري مطالب در اين زمينه نمودم ولي ياداشت برداري مدون و درستي ندارم از شما خواهشمندم كه نت برداري كنيد تا زماني كه مثل ما پير شدي براي جوانها بتواني مطالب مدون ومعتبر بهشان بدهيد همچنيين مطالبي كه از هركسي ميشنوي حتما مور مطالعه قرار بدهيد تا صحت معلوم شود اين مورد براي خودم پيش آمده براي همين به شما توصيه ميكنم و ضمنا من به شخصه ويا هر فرد اسبي از اسب نميتواند جدا شود ممكن از از دنيايي سياسي ومادي اسب جدا شود ولي كسي كه عاشق اسبه نميتونه از اسب جدا شود
ممنون ازنصيحتهای برادرانه شما.به قول معروف(( هرکسی کودورماندازاصل خويش بازجويدروزگاروصل خويش))منم پدربزرگم ضاحب اسبای عالی درزمان خودش بوده که بعدازسالها هنوزريش سفيدای منطقه ازاونها تعريف ميکنن ولی اين چندساله به خاطرنداشتن مکان مناسب امکان نگهداری ازاين زيبای بی همتا رانداشتم ولی خوشبختانه چندسال پيش موفق به ساخت مکانی برای اين کارشدم که بسيارعالی برای واحدتکثيروپرورش اسب است که اگرانشااله بعدازطی اين اوصاع کسادی بازاربـتوانم باکمک شمادوستان درنيل به اين هدف موفق شوم.

hashemlo

Member
هادي جان من خيلي خوشحالم ميبنم امكانات شما براي توليد خوبه به اميد خدا ميام هم اسب زيبايتان را ميبينم وهم مكاني كه تهيه نمودين ظمنا باز براي بيجار كساده براي شهرستانهاي اطراف ما مانند زنجان وسنندج اصلا اينطور نيست فقط بايد بدانيم نياز بازار چيست وما بايد چه اسبي توليد كنيم و ظمنا حتما بايد از امكانات دولتي هم به شما كمك شود . مانند وام پرورش اسب كرد هرچه سريعتر اين موضوع را هم پيگيري كنيد

آقای ظفری دوست خوبم خواسته دوستان سايتی روبجا بيار، نبايدکه هميشه عکس اسب قبراق وپرگوشتوتوسايت زدبه نظرمن اسب خوبوبايد توبذترين شرايط وبدترين وضعيت ديدوپسنديد والا هراسب بی هنروببدشکل هم توبهترين شرايط به چشم خوب به نظرمياد.

aahmadian

Member
آقا رضا مبارکت باشه. انشاءا... کره های خوبی بتونی از اشکان بگیری. خوب بهش برس، فرصت شد میایم اسب رو از نزدیک می بینیم. تماس می گیرم موبایلت خاموشه؟

ممنون ازشما آقای ظفری ولی بايه گل بهارنميشه.سعی کنيد عکس رواززيرنگيريد بيشترازنمای بغل وگاها روبه رو.

R.zafari

Member
اینو گذاشتم که سر کردی اسب دیده بشه
اینجا بارونیه زمین و زمان تو مزرعه گل ولایه
هوا خوش تر بشه عکس میگیرم میذارم براتون

salimi

Member
آقاي ظفري اين همه بحث شد روي اين سيلمي اما شما يك عكس درست حسابي نگذاشتي ببينيم گفتي پر بشه بعد گفتي اينجا گل زمين بالاخره چي شد عكس فيلم نگرفتي منتظريم عزيز البته شما صاحب اختياري

R.zafari

Member
داداش من مخلص شما تمام بچه های انجمنم
باورکنید اسب بازی خیلی سخته
با اجازتون دامداریم راه انداختیم سر گرم خرید دام بودم بعد عید حتما

mehdihor

Member
یه عکسه درجه یک ازاین اسب نزاشتیا!!!!نترس ماشااله رومیگیم واسش اسپندم دودمیکنیم.من به شخصه این اسبوبه کردبودن خیلی قبول دارم.خیرشوببینی به حقه علی.

mehdihor

Member
این عشق بازاکجان چراکسی دیگه حاله کامنت دادن رونداره؟کجایند مردانه روزه مصاف برآرندتیغه هنرازغلاف که معلوم گرددهنرمندکیست مشخص شود گوهروسنگ چیست.آقامردونگی یه عکسه زیبابزارازش یه کره هاشوروش بودم که رفت کرمانشاهودیگه نشد.تبریکه ماروهم باتاخیربپذیرین آقای ظفری.

بالا