اسب های قزوین

mahsima

Member
همه نوع اسب وجود داره ولی بیشتر دو خونند.
از اسب های خوب پرشی که من میشناسم.
آیناز:
دو خون .نام مادر مارال .نام پدر آرمین(تروبرد).6 ساله.
آرمیناز:
دو خون.نام مادر پاکناز .نام پدر آرمین .4-5 ساله.
پریناز:
نام پدر پوریا.نام مادر سحرناز.دو خون 6-7 ساله
ربکا:
نام قبلی ساندروی....
پریسا:
دو خون...
رومینا
رومیناز:نام مادر سحر ناز. دو خون
یونیک.
و...

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
inaz گفت:
همه نوع اسب وجود داره ولی بیشتر دو خونند.
از اسب های خوب پرشی که من میشناسم.
آیناز:
دو خون .نام مادر مارال .نام پدر آرمین(تروبرد).6 ساله.
آرمیناز:
دو خون.نام مادر پاکناز .نام پدر آرمین .4-5 ساله.
پریناز:
نام پدر پوریا.نام مادر سحرناز.دو خون 6-7 ساله
ربکا:
نام قبلی ساندروی....
پریسا:
دو خون...
رومینا
رومیناز:نام مادر پاک ناز. دو خون
یونیک.
و...
این اسبها تو کدام باشگاه هستند؟

mahsima

Member
اونایی که آخرش ناز داره در باشگاه اسپریس و یونیک فکر کنم رخش باشه ربکا اسب خوبی بود حیون خراب شد اون سروشه و رومینا ژاله پریسا رو درست نمیدونم کجاست.

mahsima

Member
آرمیناز قشنگه و فعال ترینه صاحبش بالای 20 تومن قیمت گذوشته به نظر من می ارزه کرنگه.
قشنگه.این اسب اصلا کپ نمی کنه.

saiRan

Member
takhte jamshido yeki az oStada miGoft behtarin dokhoOne iraneo harf nadare vali vaghean pedaresho daravOrde sahebesh CHon Ziad behesh nemirese az baShgahe rakhSh haSt siavaSh ham khoOb mipare faghat senesh ziade ShabbOn ham pire age azaSh kar bekeshAN daSt pa dard migire va faghat baraye keshesh estefade mikOnan ye asbe jadid ham avordan bi aSlo naSabe migan dehatie :d az poni yekami bolandtare va pareshesh harf nadare be ghoOle baZia gheyratesh ziade ;) nina ham haSt ke kHOb mipare vali enghadr behesh kam ghaza midan belakhare kam miare ye ja asbe khoOb ziade ta delet bekhad bayad ye RoOz khOoodeton biayD bebiniD ;)))))

mahsima

Member
اینم یه عکس دیگه از آیناز

پیوست ها

• Photo-0035.jpg
    Photo-0035.jpg
    101.4 کیلوبایت · بازدیدها: 18

saiRan

Member
آره!
يه سر بيا ببينش ببين چي شده
ماشالا چاق تو ر از بس كه بهش ميرسيم
چند نفر اومده بدنديدنش نشناخته بودنش
با تمتن كشيدن.

علی واحدی

Active member
inaz گفت:
این آینازه
باشگاه رخشه
من از این آیناز خانوم شما که خیلی هم دنبالش میگشتم یه کره نریان دارم(البته دیگه اسب شده) پدرش هم یکی از بهترین عربهای ایران بنام خیامه. برام خیلی جالب بود که مادر اسبم رو ببینم. بازم میگم خیلی برام جالب بود :eek: :eek:. از شما بینهایت ممنونم. برای دیدنش هم که شده یه بار میام قزوین :) :)

mahsima

Member
baradar گفت:
من از این آیناز خانوم شما که خیلی هم دنبالش میگشتم یه کره نریان دارم(البته دیگه اسب شده) پدرش هم یکی از بهترین عربهای ایران بنام خیامه. برام خیلی جالب بود که مادر اسبم رو ببینم. بازم میگم خیلی برام جالب بود :eek: :eek:. از شما بینهایت ممنونم. برای دیدنش هم که شده یه بار میام قزوین :) :)
ببخشید نا امیدتون میکنم ولی این آیناز کره آرمینه فکر میکنم اشتباه گرفته باشید

بالا