اسبی که میمیرد.......

Ahoura

Member
سلام
اسبی که میمیره رو دفن میکنن یا اونو تو طبیعت ول میکنن؟

Ahoura

Member
منم شنیده بودم دفن میکنن ولی یه اسب مرده تو صحرا دیدم با چه وضعیتی!!!!
خدا صاحبش رو لعنت کند.

mahsa

Member
من اینطور شنیده بودم که از گوشتش برای غذای حیوانات باغ وحش استفاده میشه

sevda

Member
ولی من شنیده بودم که جسد اسبهارو میسوزونن:eek:hno-smiley02:یا اینکه دفن میکنن
حالا کسی هم شنیده که جسد رو میسوزونن ؟
یا اونی که به من گفته بود از خودش گفته...

فک میکنم اسبی که از مریضی که قابل سرایت باشه مرده باشه رو میسوزونن...
اسبی که از مشمشه میمیره رو میسوزونن؟؟؟

سینا

Member
بستگي داره تو كدوم كشور اسب بميره
منظورتون از کدوم کشور چیه؟مثلان توهند میسوزونن/توایران طی مراسم خاصی دفن میکنن/؟تاببینیم دین ومذهبشون چی بوده؟خدابرای هیچ اسب وصاحب اسبی این روزو نیاره ولی کی دلش میاد سوختن اسبوببینه/خاک کردن سزاوارتره/چندماه پیش 1صحنه دیدم که هیچ وقت فراموش نمیکنم بخاطربی کفایتی مالک وشرکت بیمه تمام بدن1اسب خالص عالی تکه تکه شدبعدشم غذای سگا ی ولگرد شد

سنا

Active member
تو بعضي كشورا ميخورن.بعضي جاها ميسوزونن.بعضي جاها خاك ميكنن و خيلي چيزاي ديگه
وقت شد عرض ميكنم

reihaneh

Member
نزدیک باشگاه ما چند ماه پیش یه اسب مرد که غدای شیر ها شد.
احتمالا اگر همچین موقعیتی باشه احتمالش زیاد هست که از اون به عنوان غذای حیوونای دیگه استفاده کنن مگر اینکه مرگ به دلیل نوع خاصی از بیماری باشه که در اون صورت ممکن هست سوزونده بشه یا به نحوی جسد از بین بره، اسبایی هم که برای صاحباشون خیلی عزیزن یا اسبای معروف و با ارزشی بودن فکر میکنم بیشتر دفن بشن
کلا هر راهی ممکنه ولی خب شخصا معتقدم کلا پس از مرگ جسم نیست که با ارزشه حتی در مورد انسان و اینکه چه اتفاقی برای اون می افته اونقدرا هم مهم نیست(کاملا نظر شخصیه البته)

بعضی‌ وقت ها هم اسبی که میمیره خوراک خود ما می‌شه! چند وقت پیش اسبی مرد و یه بنده خدایی که کارخونه سوسیس و کالباس داشت کل جسد اسب رو ۱۰۰ هزار تومن خرید و...

mahsa

Member
بعضی‌ وقت ها هم اسبی که میمیره خوراک خود ما می‌شه! چند وقت پیش اسبی مرد و یه بنده خدایی که کارخونه سوسیس و کالباس داشت کل جسد اسب رو ۱۰۰ هزار تومن خرید و...

عجب این مدلش ندیده بودم برای تولید سوسیس و کالباش :hmmsmiley02: عجب ادمهای پیدا میشه:wacsmiley:

ممنون امين جان كه حال منو به هم ريختي اينجانب ديگه عمري (عمراً) لب به كالباس بزنم!!!
(حالا اگه مجبور شدم حرف شما رو فراموش ميكنم و ميخورم ها!!:ph34r-smiley:)

Kianoosh.ch

Member
سنا جان یعنی از نظرشرعی....میشه گوشت اسبو خورد

واقعا چطور میتونن:smile:

من دیدم بچه ها گوشت یکی از اسبا رو که مرده بود خوردن....بعدش ازشون پرسیدم مزه چی میداد؟؟؟؟؟؟؟؟گفتن:::::::::::همبر......حالا هر کی دوس داره از این ...بخوره دست خودشه....از ما گفتن بود......

ممنون امين جان كه حال منو به هم ريختي اينجانب ديگه عمري (عمراً) لب به كالباس بزنم!!!
(حالا اگه مجبور شدم حرف شما رو فراموش ميكنم و ميخورم ها!!:ph34r-smiley:)

چه خووووب.باور كن گياهخواري اينقدر خوبه كه نگو.ظلمي هم به حيوونا نميشه:winksmiley02:

ای بابا شما کجای کارین.،مگه چند وقت پیش ۲۰:۳۰ گوش نکردین که گفت یه کامیون گربه گرفتن که داشتن می بردن کارخونه سوسیس کالباس؟ بازم خدا کنه گوشت اسب و امثالهم رو ببرن کارخونه سوسیس کالباس، نه گربه و موش و...
با سنا موافقم آره باید گیاه خوار بشیم...

بالا