اسبهاي خوشگل

sezar1972

Member
بنظر من هم دیدن عکسهای تکراری لطفی نداره ولی با طرح
سوالهای خوب به اطلاعات همه دوستان اضافه میشود

fatima

Member
خب دیگه بعضی ها فکر می کنن همه تو این سایت متخصص اسب و سوارکاری هستن و باید همه چی بلد باشن و فقط تو بحثای تخصصی کنن که یه وقت خدای نکرده باعث دوباره کاری و گفتن حرفای الکی و عکسای الکی نشه!!!
ولی حواسشون نیست که خیلی ها اینجا آماتور هستن و برای یاد گرفتن مطلب می خونن و عکسی، نوشته ای یا چیزی اگه می ذارن تو سایت، هرچند تکراری باشه خوشحالشون میکنه و مشارکتشون رو زیاد می کنه. باعث ایجاد انگیزه میشه. ولی حالا که این دسته از افراد متخصص!!! نمیخوان همچین مطالبی نوشته بشه مشکلی نیست !!!!!

reihaneh

Member
fatima گفت:
خب دیگه بعضی ها فکر می کنن همه تو این سایت متخصص اسب و سوارکاری هستن و باید همه چی بلد باشن و فقط تو بحثای تخصصی کنن که یه وقت خدای نکرده باعث دوباره کاری و گفتن حرفای الکی و عکسای الکی نشه!!!
ولی حواسشون نیست که خیلی ها اینجا آماتور هستن و برای یاد گرفتن مطلب می خونن و عکسی، نوشته ای یا چیزی اگه می ذارن تو سایت، هرچند تکراری باشه خوشحالشون میکنه و مشارکتشون رو زیاد می کنه. باعث ایجاد انگیزه میشه. ولی حالا که این دسته از افراد متخصص!!! نمیخوان همچین مطالبی نوشته بشه مشکلی نیست !!!!!

فاطیما جان اصلا بحث آماتور یا حرفه ای بودن مطرح نیست مثلا :

♘ امیرحسین ♞ گفت:
چون تازه کاری نمیتونی نظر بدی؟ غلطه
میتونی نظر بدی, همه میتونن نظر بدن. فرق بین طرز دیده که نظر هر کدام از اعضا با هر طرز دیدی تا جایی که به احترام بقیه لطمه نزنه قابل بحثه.
چه بسا دید شما نکات جدیدی را در نظر بقیه بیاره و از تجربیات و دانسته هاشون بیشتر بگویند.

در ضمن درباره رسمی بودن, اینجا رسمی هست ولی بیشتر دوستانه هست, نظم لازمه وگرنه بهم میریزه و قاطی میشه و نمیشه ازش چیزی یاد گرفت.

مسئله اینه که اگر کسی مثل من که آماتوره نمیتونه راه حلی ارائه بده راه فعالیتش همینطوری نظر دادن یا گذاشتن مطالب تکراری نیست چون اصل موضوع اینه که نظری که من میدم بتونه سودی به سایرین برسونه یعنی وقتی ما چیزی مثل پیشرفت سوارکاری رو هدفمون اعلام می کنیم اون هدفه که میگه من فلان مطلبو بزارم یا نه ،و خوب کل کل های دوستانه و یا مطلبای تکراری کمک زیادی به این پیشرفت نمیکنن :-\
حالا این که راه فعالیت آماتوری مثل من چیه، مثلا همون پرسیدن ،سوالی که مطرح میکنیم و جوابی که میگیریم خودش تبدیل به منبع اطلاعاتی برای سایرین میشه ، یا مثلا سرچ که خوشبختانه با وجود اینترنت به دست آوردن اطلاعات اصلا کار سختی نیست ، یا ترجمه مطالب که انقدر زیادن که بعید میدونم به این زودیا به تکراری شدن برسن و ... و خب در کنار همه اینا که اصل هستن برای حفظ جو دوستانه و سرزندگی انجمن مطلبای جالبی که بیشتر جنبه سرگرمی دارن میان ولی باید مواظب بود که فرع بمونن و جای همه اون اصلیات رو نگیرن

بالا