از دست رفتن باشگاه علوم پزشکی شیراز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

علی واحدی

Active member
جناب واحد عزيز لازم هست كه يه مطالبي رو عرض كنم
بر همه واضح و روشنه كه شما با ميلاد صناعي زاده رابطه ي دوستي و شاگرد و مربي گري ديرينه داريد و من فكر نميكنم دليلي وجود داشته باشه كه كساني بيان و رابطه ي شما دو تا رو به هم بزنن
مطالب مهم رو تو پيغام خصوصي خدمتتون عرض كردم
اين رو واقعا قبول دارم كه رضا ابيوردي ضربه ي بزرگي رو به ما زد من بيش از 2 سال شاگرد ايشان بودم و اصلا ازشون توقع نداشتم كه با ما و باشگاه و ميلاد و ... يه همچين كاري كنن اما حالا كه شده بهتره حمايت كنيم تا ببينيم خدا چي ميخواد
از همدرديتون واقعا كمال تشكر رو دارم همچنين از دلسوزي هايي كه ميكنيد
اميدوارم روزي برسه كه همه بفهمن كه رقابت در ورزش بايد كاملا دوستانه باشه نه اينكه همش دنبال ضربه زدن به ديگران باشيم

سنا جان پس چرا خانم p به میلاد زنگ زدن و گفتن که علی واحدی تو سایت از فلانیها دفاع کرده و مربیگری و مدیریت شما رو زیر سوال برده و آیا از دستش ناراحت نیستی. خب خواهر خوبم این چه چیزی رو میرسونه. من و میلاد از تمام زندگی همدیگه باخبریم و هیچ چیز پنهانی از هم نداریم. از اول این تاپیک من خودم جریان رو به میلاد گفته بودم. لازم نبود که بعضیها تلفنی اونهم با برداشت اشتباه از مطالب اونو ناراحتتر کنن. البته دوستی من و میلاد خیلی قدیمیه و این چیزا نمیتونه لطمه ای بهش بزنه.

علی واحدی

Active member
حالا هم بهتره بقول امیر حسین جان چون مطلب بار علمی نداره اصلا و کلا تموم بشه و ادامه داده نشه. ممنونم از لطف همه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا