اردشیر پورمانیان

اطلاعات از چیش میخوای .خرم آبادی هستش.کورس کار میکنه.اگه خواستی تلفنشم من گیر میارم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
قراره یک مصاحبه با این چابکسوار قدیمی انجام بشه
هر سوالی که دارید مطرح کنید تا بپرسیم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
1- بیوگرافی
2- چرا بعنوان یک چابکسوار قدیمی که نکات مثبت تولیدات مختلف در کورس را میداند تولیدات اندکی داشتید؟

از طرف آقای مسعود(اردشیر) پور مانیان مینویسم.....
بنام خدا.
متولد 1343-خرم آباد-32 سال در کار اسبم-کورس و استقامتو به صورت حرفه ای کار کردم- عرب -تروبرد و دوخون.

از 25 سال پیش در خدمت مری خانم ترین اسب کردم (از زمانی که یخچال مری خانم نفتی بود.کسی کردان نبود.) کابله.لعیا.قندهار.شهریارو..... از اسبهایی بودن که من سوار میشدم.
مادیان غزال و تولیداتش مثل تک سیاتور و ثروت مربوط به من بود ولی به دلایل مشکلات اقتصادی فروختمش....
گلایه ها: اینهمه زحمت کشیدم بنام خرم آباد ولی الان در بروجردم......بروجردیها باز خوش برخورد ترن.... اگر اینهمه مقام می آوردم برای هر جای دیگه الان مجسمه ام وسط شهر بود..... تنها کسی بودم که از ایران در مسابقات استقامت خارج از ایران شرکت کردم(مسابقه استقامت مالزی) به دلیل نداشتن هم گروهی و اسب خوب و عدم حمایت مالی مقامی حاصل نشد..... الان هم خودم به اسبها رسیدگی میکنم و خودمم تمرین اسبها رو به عهده دارم....
اگر بازم سوالی هست بپرسین من ازشون میپرسم...

از طرف آقای مسعود(اردشیر) پور مانیان مینویسم.....
بنام خدا.
متولد 1343-خرم آباد-32 سال در کار اسبم-کورس و استقامتو به صورت حرفه ای کار کردم- عرب -تروبرد و دوخون.

از 25 سال پیش در خدمت مری خانم ترین اسب کردم (از زمانی که یخچال مری خانم نفتی بود.کسی کردان نبود.) کابله.لعیا.قندهار.شهریارو..... از اسبهایی بودن که من سوار میشدم.
مادیان غزال و تولیداتش مثل تک سیاتور و ثروت مربوط به من بود ولی به دلایل مشکلات اقتصادی فروختمش....
گلایه ها: اینهمه زحمت کشیدم بنام خرم آباد ولی الان در بروجردم......بروجردیها باز خوش برخورد ترن.... اگر اینهمه مقام می آوردم برای هر جای دیگه الان مجسمه ام وسط شهر بود..... تنها کسی بودم که از ایران در مسابقات استقامت خارج از ایران شرکت کردم(مسابقه استقامت مالزی) به دلیل نداشتن هم گروهی و اسب خوب و عدم حمایت مالی مقامی حاصل نشد..... الان هم خودم به اسبها رسیدگی میکنم و خودمم تمرین اسبها رو به عهده دارم....
اگر بازم سوالی هست بپرسین من ازشون میپرسم...

بله ایشون الان بروجرد هستن و دل پری هم دارن...
باید اضافه کنم که ایشون الان درحال حاضر 8 تا اسب بروجرد دارن (4تا تروبرد و4تا عرب) که در حال آماده کردن شون برای کورس هستن

از راست به چپ دوران1.حکیم.وال. عکس از آلبوم آقای پورمانیان
مشاهده پیوست 46572
مقام اول:حکیم
مقام دوم:وال
مقام سوم:دوران
فیلم این کورسو دارم خودم هم اونجا بودم مسافت هم 1000 بود 13/7/1375
سرگل از زیر دبار زد بیرون و ول شد اولش گیو فرار کرد ولی کم اورد بقیه بهش رسیدن سوارکار وال ستار مهرانی بود

مقام اول:حکیم
مقام دوم:وال
مقام سوم:دوران
فیلم این کورسو دارم خودم هم اونجا بودم مسافت هم 1000 بود 13/7/1375
سرگل از زیر دبار زد بیرون و ول شد اولش گیو فرار کرد ولی کم اورد بقیه بهش رسیدن سوارکار وال ستار مهرانی بود

مسافت 1600 متر بوده.

بالا