ارتباط روحی خانمها با اسب

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
آیا اسبها میفهمند که سوارشان یک خانمه؟ یا نوعی ارتباط روحی برقرار میکنند؟

پیوست ها

• zan.jpg
    zan.jpg
    59.3 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • 5e77047b.jpg
    5e77047b.jpg
    143.7 کیلوبایت · بازدیدها: 15

علی واحدی

Active member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
باید بگم که بطور صد در صد این مورد بین خانمها و اسبها و جود داره و بهمین دلیل هم در کشورهای اروپایی پرستاران(کارگران) اسبها دختر خانمها میباشند و کارهای اسبها و تنظیفشان را انجام میدهند. جسارت نباشد آنها هم دوست دارند که یک دست لطیف غشو و برسشان کند و بهشان برسد(نه دست زمخت و بی رحم یک افغانی). باید بدانیم که این مورد درصد راندمام کار اسبمان را نیز بصورت کاملا محسوس افزایش میدهد. مرسی امیر حسین جان به مورد بسیار خوبی اشاره نمودید.

پیوست ها

• 3731147-lg - Copy.jpg
    3731147-lg - Copy.jpg
    55.4 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • 3726203-lg - Copy.jpg
    3726203-lg - Copy.jpg
    58.1 کیلوبایت · بازدیدها: 23

مرضیه

Member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
من خودم به وجود چنین رابطه ای اعتقاد دارم.و مسلما چنین چیزی هست.
"نتایج خوب کسب شده توسط سوارکاران زن در بالاترین سطوح مسابقه ای و در کلیه ی نظام های سوارکاری تاکیدی بر اهمیت رابطه ی اسب و سوارکار است.کنراد همفلد وجود دو گرایش متضاد_حساسیت زنانه و صلابت مردانه _را مطرح می سازد"
سعی میکنم در این رابطه اطلاعات بیشتری کسب کنم،از دوستان اگر اطلاعی در این زمینه دارند ،قرار بدهند،فکر میکنم موضوع جالبی باشه.

M

mrezap

Guest
♘ امیرحسین ♞ گفت:
بله اسبها کاملا بین مرد و زن تفاوت میگذارن و میفهمن
این را به وضوح من دیدم
حتی نسبت به خانمها عکس العمل نشان میدن...

kahar

Member
خوب چی بگیم .

واقعیت رو شما که گفتین .

این رابطه زیبا رو منم درک کردم با اسب مرحوم خودم.

برای همینه انقدر عاشق این موجود زیبا شدم.

M

mrezap

Guest
واقعیت اینه که اسبها هم با خــــانــــمـــــهــــــا راحت ترن تا با آقایون

این عکسها را ببینید

بازم اگه عکس میخواین دارم بگذارم

پیوست ها

• kh0.jpg
    kh0.jpg
    63.4 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • kh1.jpg
    kh1.jpg
    41.3 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • kh2.jpg
    kh2.jpg
    98.7 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • kh3.jpg
    kh3.jpg
    53.7 کیلوبایت · بازدیدها: 17

ارغنون

New member
من هم ديدم اسب ها با خانم ها ارتباط بهتري دارن و عكس اين موضوع رو هم ديدم كه ماديون ها با آقايون راحت تر و بهتر ارتباط برقرار مي كنن.

narges

Member
به نظرم دلیلش نوع ظرافتی که خانم ها در رابطشون دارن . اقایون ناراحت نشن اما اونا تو رابطه به حیوانا خشونت نشون میدن من دیدم وقتی یه خانم دم گوش اسب اواز می خونه اسب چقدر گوششو تیز میکنه و سرش و به صورت خانم نزدیک میکنه که صدای اوازش و بهتر بشنوه یا ارامشش و نشون بده

اتفاقا سوال منم بود که چه اسب نر چه مادیان متوجه زن یا مرد بودن سوار کار میشه یا نه؟
کسی جواب کاملتر و اصولی تری(منظورم تحقیق در این زمینه است)نداره؟

shabdiz

Member
اسب هم توجه و محبت رو میفهمه .یه مسئله هم اعتماد میتونه باشه شاید فهمیدن خانمها دلشون نمیاد خشونت به خرج بدن.
خانمها بیشتر از آقایون توجه نشون میدن با اسب حرف میزنن ،کلا محبت به خرج میدن، ولی آقایون کمتر و شاید وقتی با اسبشون با احساس حرف میزنن که از چیزی دلگیر باشن و دلشون بخواد حرف بزنن ، نه؟

سنا

Active member
آره اسبا کاملا متوجه میشن که سوار خانم دارن
همونطوری که متوجه میشن کی ازشون میترسه
من که واقعا ایمان دارم به این موضوع که اگه با اسب خیلی سازگار باشی(مثل خانم ها)و قربون صدقشون بری
100% نتیجه میگیری تا اینکه اسبو با ترسوندن از خودت وادار به حرف شنوی کنی

s.parizimanesh

Active member
یکی از دوستام یه مادیون ترکمن داره ...وقتی بهش میگی بوس بده پوزشو میاره جلو ... تا وقتی هم نگی عقب نمیره
یه جا هم یه نریون عرب دیدم که وقتی صاحبش دستاشو باز میکرد میومد تو بقلش و با سر صاحبشو میچسبوند به سینش

سنا

Active member
میگم واقعا مادیونا با آقایون راحت ترن؟
یا اونام با خانوما راحتن؟

mahsima

Member
به نظر من بستگی به احساسات سوار داره سواری که به اسبش محبت کنه حتما محبت رو هم میبینه حالا چه اسب نریون باشه چه مادیون و یا سوار مرد باشه یا زن...

بالا