اذرخش(ارش*شراره)

نام.اذرخش
نام پدر.ارش ( ) درشوری
مادر.شراره(اذرخش*حنا)کرد
متولد.87/1/13
رنگ.کرنگ
تولیدکننده.اقای مکاری
مالک.نوروزی
محل نگهداری .اصفهان

ارش ومادر ارش توسط اقای قر بانی (سین)از شیراز به اصفهان امد.مادرش ( ابرشه )پیش اقای قربانی با شاهزاده پره. هردو از درشورای عالی هستند
شراره.کره اذرخش اقای سعید شرف زاده هست که با اسبکش نابود شد.ومادر شراره حنا ازاقای نادریانه از اون کردهای خالص و کره اسبهای شیخ عثمان هست لطفا دوستان در رابطه با این سیلمی نظر بدهید؟

اقای خسروی عزیرم توضیحات بالا را بخون مادرش دست علیرضا پیری (قربانی ) سین درشور خالصه ابرش مگسیه حالا هم با شاهزاده کشش شده باباش شیرازه خود ارش از اون درشورای خاص و زیباست صاحبش دوستمه و پیش استبل من هست بیا ببینش برات درستش مکنم زیر دو تومان اذرخش من اولین کرشه یه کره نریان هم حبیب اباد داره پیش مرتضی شیر حاجی خان سواری کرده عالیه سه تا کره نریان دستگرد داره
پارسال هم ده مادیان کشش شده طرفایه فلاو.رجان

اسبت عالیه خیرشو ببینی!
من اگه بشه میخوام با ارش کشش بدم قصدم کرد بود ولی آرش رو دیدم و کره ای که داده{آذرخش}نظرم تغییر کرد ردیفش کن آرش رو با یه قیمت مناسب ببینیم چی میشه خبرشو بده بهم حتما حتما دمتگرم!من نوکرتم!

الان این ارش کجاست؟
اگه امکانش هست بازم کره هاش رو معرفی کن!
و اگه عکس ازش داری بزار کیف کنیم!

برای عکس با صاحبش صحبت کردم میگذارم
برای کشش بیا اسب ببین قیمتش درست مکنیم ارش دستگرد برخوار اگه بیای 4 تا کره هاش پیشش هستند میبینی.جالبه بدونی باهر مادیون کشش کنی رنگی میده
یهودا و سیاه حمید عابدی کنار ما هستند

برای عکس با صاحبش صحبت کردم میگذارم
برای کشش بیا اسب ببین قیمتش درست مکنیم ارش دستگرد برخوار اگه بیای 4 تا کره هاش پیشش هستند میبینی.جالبه بدونی باهر مادیون کشش کنی رنگی میده
یهودا و سیاه حمید عابدی کنار ما هستند

دمتگرم!
اومدن رو که حتما میام ولی معلوم نیست کی بشه بیام اونجا ولی حتما میام!اگه یه قیمت مناسب باشه حله چون خودت اگه مادیان داشته باشی میدونی چه سختی هایی داره!منم از آرش خوشم اومده و اگه بشه باهاش نگین رو کشش بدم عالی میشه!
خیلی اقایی علی جان

یه مادیان دوخون داغدار دارم با اذرخش پره میدونم که چقدر سختی داره حتما بیا تا چند تا سیلمی asنشونت بدم حاجی بابایی دوستمه و فامیل میریم بن طوطیم ببین

حتما گله فقط یه جور اگه بشه شمارتو بهم بدی ممنون میشم چون تو سایت نمیشه شماره و ایمیل گذاشت

دمتگرم

بالا