احیای مسابقات درساژ در شیراز

علی واحدی

Active member
در تاپیک درساژ در شیراز مطالبی گذاشته شد در مورد مسابقات درساژ در شیراز ولی بهتر دیدم که برای اینکه تمام سوارکاران شیراز در جریان باشند یک تاپیک جداگانه باز نمایم.
تا بحال یک نفر آنهم آقای خشایار صفوی حاضر به انجام مسابقه شده اند.
و حالا نظر سوارکاران شیراز در باره دادن مسابقه درساژ آنهم تست 1 درساژ مقدماتی در شیراز چیه؟
به خدا تست یک درساژ مقدماتی چیزی نیست همش شامل یورتمه نشسته و دوره و نیم دوره و از گوشه رو و چیزهاییه که همه بلد هستید و فقط بصورت پشت سر هم و کلاسیک شده و یک مسیر مشخص بوده که همه باید همین مسیر را طی نمایند. که نقشه تست یک ماه مانده به مسابقه به همه داده میشود که آنرا حفظ نمایند.
ببینیم کسانیکه پارکورهای 120 میکنند در تست 1 درساژ مقدماتی چه کاره اند؟

ناشناس

Active member
در تاپیک درساژ در شیراز مطالبی گذاشته شد در مورد مسابقات درساژ در شیراز ولی بهتر دیدم که برای اینکه تمام سوارکاران شیراز در جریان باشند یک تاپیک جداگانه باز نمایم.
تا بحال یک نفر آنهم آقای خشایار صفوی حاضر به انجام مسابقه شده اند.
و حالا نظر سوارکاران شیراز در باره دادن مسابقه درساژ آنهم تست 1 درساژ مقدماتی در شیراز چیه؟
به خدا تست یک درساژ مقدماتی چیزی نیست همش شامل یورتمه نشسته و دوره و نیم دوره و از گوشه رو و چیزهاییه که همه بلد هستید و فقط بصورت پشت سر هم و کلاسیک شده و یک مسیر مشخص بوده که همه باید همین مسیر را طی نمایند. که نقشه تست یک ماه مانده به مسابقه به همه داده میشود که آنرا حفظ نمایند.
ببینیم کسانیکه پارکورهای 120 میکنند در تست 1 درساژ مقدماتی چه کاره اند؟

مطمعا باش کسانی که پارکورهای 120رو طی کردن و میکنن کار درساژ مقدماتی رو هم بلد هستند چون پایه کل سواری همون کار زمینی یا درساژ هست .

اما..........................................نا گفته ها بماند

علی واحدی

Active member
مطمعا باش کسانی که پارکورهای 120رو طی کردن و میکنن کار درساژ مقدماتی رو هم بلد هستند چون پایه کل سواری همون کار زمینی یا درساژ هست .

حالا حرف سر اینچیزا نیست. گفتم که کسانیکه علاقه مند به شرکت هستند اعلام کنند.
حالا شما حاضر به مسابقه هستی یا خیر. وسلام. تعارف هم نکن ناگفته ها رو هم بگو خالی شی.

علی واحدی

Active member
میبینی دادار جان درساژ تو شیراز چقدر طرفدار داره و کلا چند نفر درساژکار میکنند؟.
باعث بسی سرافکندگیست.

علی واحدی

Active member
میبینی دادار جان که توی شهر شیراز درساژ چقدر طرفدار داره و کلا چند نفر درساژ کار میکنند؟
باعث بسی سر افکندگیست اونم برای تست 1 مقدماتی.

علی واحدی

Active member

پس آقای وحدت کاظمی باید استاد درساژ باشند که تمام مقامها رو بخاطر اسبهای خوبشون درو کردن:laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley:

علی واحدی

Active member

پس آقای وحدت کاظمی باید استاد درساژ باشند که بخاطر داشتن اسبهای خوب تمام مقامها رو درو کردن:laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley:

مسلما تو نمیتونی ناشناس عزیز.چون نه اسبشو داری نه مربی نه تجربشو.
هنوز واسه درساژ زیاد کار داریم.
به هر حال با تست یک موافقت کنید تا در همین حد هم معلوم شه علی واحدی و شاگرداش،و بقیه چند مرد حلاجن...
خوب شما بگید چه کسی میتواند در شیراز درساژ کار کند

حتما خود شما و شاگردهایتان:dodgy:

ناشناس

Active member
هنوز واسه درساژ زیاد کار داریم.
به هر حال با تست یک موافقت کنید تا در همین حد هم معلوم شه علی واحدی و شاگرداش،و بقیه چند مرد حلاجن...

شما باید در کلاسهای استاد جمشید خانی شرکت میکردید تا ببینید اصلا نشست و عملکردتون روی اسب صحیح هست یا نه/ تا بعد برسیم به بحث درساژ

شاید هم این کلاس ها و نکته ها واسه کسایی خیلی جالب باشه که تا به حال خارج از شهرستان شیراز پا تو رکاب نذاشتن...
یا مثلا واسه کسایی که هیچ وقت زیر نظر یک استاد بنام سواری نکردن!!!
شما باید در کلاسهای استاد جمشید خانی شرکت میکردید تا ببینید اصلا نشست و عملکردتون روی اسب صحیح هست یا نه/ تا بعد برسیم به بحث درساژ

ناشناس

Active member
شاید هم این کلاس ها و نکته ها واسه کسایی خیلی جالب باشه که تا به حال خارج از شهرستان شیراز پا تو رکاب نذاشتن...

به خاطر همین حرفها هست که میگم باید داخل کلاسها شرکت میکردی

شما که در مکتب شکی سواری کردین(البته 10سال پیش ) آیا کلید سواری رو به شما داد؟
آیا شما بدهیت رو به سوارکاری پرداخت کردی (البته این بدهی رو باید هر روز پرداخت کرد) از همون مربیانی که در خدمتشون سواری اموختی بپرس بدهی دادن به سواری یعنی چی؟

بهتره از همون مربیهای بنمامی که پیششون سواری اموختی بپرسی رمز موفقیت و کلید سواری در چیست ؟ بعد هم به حرفها یی که زدی و اینکه بخوای مسابقه درساژ مقدماتی رو برگذار کنی فکر کن /

البته برای شما سوارکاران حرفه ای کلید سوارکاری معنی نمیده که

بدهی به اسب؟!!!!!!!!!!!!
بسیار جالبه!!!!!!
بدهی به اسب!!!!!
ما هیچ بدهی ای به اسب نداریم و اسب هم همینطور...
.اگه منظورت احترام و رفع احتیاج اسبه،نترس داداش...
اما راجع به مکتب شکی،از نظر من سال هشتاد و چهار،چهار سال پیشه نه 10 سال...
کلید سواری هم،به گفته آقای داوود بهرامی،که 1 بار ازشون شنیدم،<هر کس از روش خودش تو سواری آدم میشه>.
بعدم ناشناس شناسای عزیز من نگفتم میخوام مسابقه برگذار کنم.
صاحب باشگاه شمایی داداش...
من فقط گفتم اگر دوستان مرحمت و شجاعت به خرج بدن،منم سوار میشم...
این گفتن سوار کار حرفه ایتم منو یاد یه جمله ازharry suan تو کتاب <رفیق،دشمن،حسود> میندازه که بعد بهت میگم...
در خصوص بقیه مسائل هم خصوصی با هم صحبت میکنیم که بر دامنه ی پر پشت مشکلات خاک خورده ی سواری فارس شانه ی رشد نزنیم...

4 ‏
به خاطر همین حرفها هست که میگم باید داخل کلاسها شرکت میکردی

شما که در مکتب شکی سواری کردین(البته 10سال پیش ) آیا کلید سواری رو به شما داد؟
آیا شما بدهیت رو به سوارکاری پرداخت کردی (البته این بدهی رو باید هر روز پرداخت کرد) از همون مربیانی که در خدمتشون سواری اموختی بپرس بدهی دادن به سواری یعنی چی؟

بهتره از همون مربیهای بنمامی که پیششون سواری اموختی بپرسی رمز موفقیت و کلید سواری در چیست ؟ بعد هم به حرفها یی که زدی و اینکه بخوای مسابقه درساژ مقدماتی رو برگذار کنی فکر کن /

reihaneh

Member
به نظر میاد درگیری های لفظی جناب واحدی و ناشناس کم بود که آقای صفوی هم اضافه شدن :hmmsmiley02:

برگزاری یه مسابقه درساژ اتفاق مثبتی هست و مسلما هر رقابتی باعث پیشرفته ولی در مورد تایید یا رد شدنش تو انجمن و یا اعلام آمادگی برای شرکت در اون باید در نظر گرفت که در کل درصد زیادی از سوارکارای شیراز اصلا عضو انجمن نیستن ، اگر واقعا مایل به برگزاری مسابقه هستید شاید بشه این پیشنهاد رو توی باشگاه مطرح کرد یا مثلا به هیئت ارائه داد(گرچه احتمال زیاد این یکی بی تاثیره) یا امثال این

- در مورد آقای کاظمی، ایشون به هر دلیلی مقامایی در مسابقات آوردن که به هر صورت ارزش خودشو داره و به نظرم درست نباشه این طور اجرشون رو ضایع کنین،مخصوصا که خودشون هم عضو نیستن و نقشی هم تو این بحث ندارن پس شاید بهتر باشه اسمی هم ازشون برده نشه و یا هرکس دیگه ای که عضو نیست و نمیتونه پاسخی بده

اینم خلاصه این موضوع بسیاااااااااااااااااااااااااااار مفید :hmmsmiley02: (بدون شرح)

ناگفته ها رو هم بگو خالی شی.

خوب شما بگید چه کسی میتواند در شیراز درساژ کار کند
حتما خود شما و شاگردهایتان:dodgy:

صاحب باشگاه شمایی داداش...
من فقط گفتم اگر دوستان مرحمت و شجاعت به خرج بدن،منم سوار میشم...
این گفتن سوار کار حرفه ایتم منو یاد یه جمله ازharry suan تو کتاب <رفیق،دشمن،حسود> میندازه که بعد بهت میگم...
در خصوص بقیه مسائل هم خصوصی با هم صحبت میکنیم که بر دامنه ی پر پشت مشکلات خاک خورده ی سواری فارس شانه ی رشد نزنیم...

من معذرت میخوام در هر صورت.
اما ناشناس دوست خوب منه و دوسش دارم و این بحث ها هم اصلا جدال نیست...
اما به هر حال معذرت میخوام از همه دوستان...

بالا