اجاره شکم مادیان

amin abdian

Member
با سلام خدمت تمام دوستان
می خواستم هر کسی اطلاعاتی در این باره داره توضیح بده؟

فربود

Active member
خودش اسمش دنباله ... خوب یه مادیان رو انتخاب میکنی و با هر سیلمی که دلت خواست کشش میدی البته هزینه های کشش با خودت هست و کره تولیدیت هم ممکنه نریان یا مادیان باشه.
البته میتونی با صاحب مادیون صحبت کنی که من مثلا کره مادیونش رو میخوام که باید بگم خیلی کم اتفاق میافته که قبول کنن . و یه مبلغی هم طی میکنن.
چیز خاصی نداره
مگه شکم سراغ داری ؟
البته این نکته هم بگم که شکم مادیون خوب و شجره دار گرونه

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اجاره از 6-15 ملیون دیدم

18 تا پانسیون هم اضافه کنید + کشش +حمل + ریسک مرگ مادیان یا مرگ کره + نریان یا مادیان شدن

اگر یک کره بخرید به نفع است.
یا بیشتر : یک مادیان سن بالا سالم

ابوذر

Member
من دنبال يه كره 6 ماهه خالص كه kh نباشه و ماديان باشه يا اجاره شكم يه ماديان خالص ايراني كه باز kh نباشه هستم كسي سراغ داره؟

اخه برای چی 6 ماه میتونی یک اسبی که باردارباشه رو پیدا کنی بعد وقتی به دنیا اومد بخریش فکر کنم ارزونتر پات هم در بیاد اقای ابوذر

منظورم این بو یه اسب ماده که پیدا کردین از جایی که باردار هم باشه برین به صاحب بش بگو وقتی بچش به دنیا اومد من اونو می خوامش بعد وقتی به دنیا اومد کمی بزرگ شد بگیرینش منظورم این بود
ببخشيد متوجه نشدم كره رو بخرم يا ماديون آبستن رو؟:blinksmiley:

ابوذر

Member
الان متوجه شدم.ولي كسيكه ماديونش آبستنه و كره اش معلوم نيست ماديونه يا نريون خريدن كره يه ريسكه.اما اگه ماديوني رو كه دوستش داري رو با يه سيلمي كه اونم دوستش داري بكشي كره اي كه بهت ميده خيلي برات عزيز ميشه و كلن با كره ايكه انتخاب سيلميش با ديگران بوده خيلي نميتونه دوست داشتني باشه.

باشه ولی من نظر خودمو دادم

الان متوجه شدم.ولي كسيكه ماديونش آبستنه و كره اش معلوم نيست ماديونه يا نريون خريدن كره يه ريسكه.اما اگه ماديوني رو كه دوستش داري رو با يه سيلمي كه اونم دوستش داري بكشي كره اي كه بهت ميده خيلي برات عزيز ميشه و كلن با كره ايكه انتخاب سيلميش با ديگران بوده خيلي نميتونه دوست داشتني باشه.

بالا