آهو زمانی

دوستان آهوی اکبر حیدری هم اکنون پیش من هستش که اوضاعش مساعد نیست وگردنش ازبین رفته وتازه برای سیلمی خریدمش البته اگه جان سالم بدر ببرد ومادیان باهاش کشش نکردم ولی مادیان میره ولی حیف که گردنش ازبین رفته ودیگه علاجی نداره حتی خود آقای حیدری صاحب اولش هم وقتی فهمید که پیش منه گفت دیگه طاقت دیدنش را بااین اوضاع ندارم

hashemlo

Member
اونی که منظور شماست قبلآ کرمانشاه پیش حاجی جعفری بود اسب زیبایی بود.
منظور شما همان ماديان نيله كه با سهراب يه جا نگدار ميشد من يه فيلم از سهراب دارم با اين ماديان كه بيظيره بعدا اونو در سايت قرار ميدم ببيند همونه؟

afrasyab

Member
دوستان آهوی اکبر حیدری هم اکنون پیش من هستش که اوضاعش مساعد نیست وگردنش ازبین رفته وتازه برای سیلمی خریدمش البته اگه جان سالم بدر ببرد ومادیان باهاش کشش نکردم ولی مادیان میره ولی حیف که گردنش ازبین رفته ودیگه علاجی نداره حتی خود آقای حیدری صاحب اولش هم وقتی فهمید که پیش منه گفت دیگه طاقت دیدنش را بااین اوضاع ندارم
'گردنش از بين رفته يعني چي؟
ميشه عكس بزارين؟
كره 2 سالش الان پيش منه .

afrasyab

Member
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي
يعني اين همون اسبه
اين اسب با اسب عكس صفحه اول يكيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا به اين روز افتاده؟:sadsmiley:

خوب دیگه روزگار همینه -آهو درقم این اتفاق براش افتاده وگیس پشت گردنش آسیب دیده ودرمان روی آن جواب نداده وبه این وضعیت مخفیانه فروش میرود که ماهم باشناخت این اسب از دلال ها ی اسب برای کشش خریداری کردیم - سر آخور خودش غذا میخورد ومادیان هم به طور عجیبی با گردن افتا ده اش میرود -خلاصه هوایش را داریم هر چند که مشکله ولی حیف این ذخیره زنتیکی نیست که ازش کره های زیبا مثل دوران جوانی آهو نگیریم- حالا اگه دوست دارین باز هم عکسهاش را براتون میذارم البته عکس وفیلم سواری جوانی هاش که درشهرکرد بوده راهم دارم حدود 20 سال پیش