آموزش رقص اسب

سلام دوستان من اطلاع زیادی درمورد درساز ندارم ولی میشه یکی ازدوستان برای من آموزش درجا ورقص اسب ونحوه آموزش قدم آهسته اسب با چوب رابگه ودرضمن اسب چند ساله مناسب است

جناب رحمتی....فکر کنم منظورتون از درجا ...پاساژ باشه که کار بسیار بسیار مشگلی است وآموزش کار هر کسی نیست در ایران شاید تعداشون به انگشت یک دست نرسه.....
قدم اهسته با چوب؟؟؟؟ منظورتون چیه لطفا راهنمایی کنید در حد اطلاعاتم ...کمکتون خواهم کرد

امیر جان دیده ای اول چوب هایی با فاصله معلوم روی زمین میگذارند وبعد اسب رابدون خطا روش راه میبرند وبعد ازمدتی که اسب مسلط شد کمی چوب هارا بالاتر می آورند که اسب هم مجبور است دستش را بیشتر بالا بکشد وباعث حرکت اهسته وزیبای دست و پای اسب میشود شرمنده که اصطلاحات درسازی را نمیدانم درضمن درمورد همان پاساز هم راهنمایی کن قربان معرفتت داش

اسم اون چوبها کاوالتی هست.....و بیشتر برای تنظیم گام صحیح اسب ....نه چیزی که شما مظورتان است...یعنی اگر اول باهاش کار کنی خوب ...بعدا اسب اینجوری گام برنمی داره....
کتاب وسی دی کاوالتی موجود هست......مثلا مغازه اشکان. حالا اگه خواستی کار کنی میتونی بخری مظورم کاوالتی هست.یا بسازی...البته کار حتما روی کتاب باشه ....نا صحیح نتیجه بدتری می ده...اگه خواستی من در حد اطلا عاتم کمکت میکنم ...هم برای ساخت هم برای کار.... پیافه وپاساژ دو حرکت بسیار مشگل ودر حد بالای درساژ هست....والا من هم بلدشون نیستم ....ولی کتابی به همین نام(پیافه وپاساژ) قبلا بوده الان نایابه......

امیر جان دست دردنکند حالا درحد اطلاعات خودت نحوه کار بگو تا یه مدت کار کنم ببینم نتیجه ای حاصل میشود یا نه درضمن سال نوهم مبارک

امیر جان دست دردنکند حالا درحد اطلاعات خودت نحوه کار بگو تا یه مدت کار کنم ببینم نتیجه ای حاصل میشود یا نه درضمن سال نوهم مبارک
نمی دوم چرا عکس ها آپلود نمیشوند.....میخواستم برات عکس بگذارم
مدیر جان کمک.................

بالا