آقای محمد نقاشی

علی واحدی

Active member
آقای محمد نقاشی متولد سال 1347 بوده و هم اکنون در باشگاه آزمون تهران فعالیت داشته و از بهترین ترینرها و مربیها بوده و از شاگردان مرحوم سرهنگ نشاطی. ایشان علاوه بر سوارکاری از علم نعلبندی بالایی نیز برخوردارند و بسیار افتاده بوده و از آنجایی که به سلامت تمام اسبان اهمیت میدهند 45 تا 50 روزی یکبار با شیراز تشریف آورده و زحمت کشیده و اسبهای من و تنی چند از دوستان را نعلبندی میکنند. امیدوارم همیشه شاد و سربلند باشند.

آقای محمد نقاشی متولد سال 1347 بوده و هم اکنون در باشگاه آزمون تهران فعالیت داشته و از بهترین ترینرها و مربیها بوده و از شاگردان مرحوم سرهنگ نشاطی. ایشان علاوه بر سوارکاری از علم نعلبندی بالایی نیز برخوردارند و بسیار افتاده بوده و از آنجایی که به سلامت تمام اسبان اهمیت میدهند 45 تا 50 روزی یکبار با شیراز تشریف آورده و زحمت کشیده و اسبهای من و تنی چند از دوستان را نعلبندی میکنند. امیدوارم همیشه شاد و سربلند باشند.

لطفا سفارش ما رو هم بهشون بکنید چون قراره مزاحمشون بشیم.ممنون

hektor

New member
با عرض ارادت خدمت اين استاد بزرگ بنده شاگرد يكي از مربياني هستم كه زير نظر ايشان تعليم ديده . بايد بگويم كه مربي بنده مهارت بالايي دارد .حالا فكر مي كنم كه مربي ايشان آقاي نقاش چه مهارتي داشته است

با عرض ارادت خدمت اين استاد بزرگ بنده شاگرد يكي از مربياني هستم كه زير نظر ايشان تعليم ديده . بايد بگويم كه مربي بنده مهارت بالايي دارد .حالا فكر مي كنم كه مربي ايشان آقاي نقاش چه مهارتي داشته است
دقیقا همین طوره جناب hector ،فقط می تونم بگم تا کسی با ایشون کار نکنه متوجه تفاوت کار مربی با مربی نخواهد شد.
در ضمن من نهایت تشکر رو از آقای واحدی گرامی دارم که معرف ایشون بودن.
و همچنین از مدیران گرامی انجمن به جهت حفظ پایداری و برقراری سایت.

علی واحدی

Active member
دقیقا همین طوره جناب hector ،فقط می تونم بگم تا کسی با ایشون کار نکنه متوجه تفاوت کار مربی با مربی نخواهد شد.
در ضمن من نهایت تشکر رو از آقای واحدی گرامی دارم که معرف ایشون بودن.
و همچنین از مدیران گرامی انجمن به جهت حفظ پایداری و برقراری سایت.

چوبکاری نفرمایید ما مخلص شمائیم.

چوبکاری نفرمایید ما مخلص شمائیم.
خواهش می کنم جناب واحدی، من اصلا ازروی تعارف نگفتم.
واقعا ،واقعا اگر افرادی مثل شما توی جامعه سوارکاری باشن که بدون ریا،بدون حسادت وبا حسن نیت معرف اساتید ومربیان خوب کشور باشند،جای رشد وارتقا برای افراد بسیار زیادی هست که می تونه درآینده باعث افتخار همون مربی یا معرف باشه،چون لزوما نمی شه که همه با اساتید مجرب آشنا باشن بالاخره گاهی هم معرفی لازمه.
من بابت هر جلسه که از کلاس آقای نقاش به منزل برمیگردم از شما سپاسگذارم چون همه شاهد دگرگونی سوارکاری من هستن.