آقای فیروزیان

احسان

Active member
خوب خوزستان ميشه دليل خودت را بگی که چرا داور بی تمرکز بود؟
لطفاً نظرت را در مورد مجری هم بگو خواهشاً

khozastan

Member
خوزستان جان حالا آخر نگفتی گوينده مسابقه زيبای دزفول چطور بود
من گفتم غیر تخصصی وکم اطلاع در مورد اسب عرب :mellowsmiley:من قصد بی ادبی به هیچ کس را ندارم وفقط ضعف هایمان را گوشزد می کنم تا به قوت تبدیل شود وهمه ی ما بیشتر در کارمان دقت کنیم(هیچ کس بی عیب نیست ولی میشود به سمت کمال قدم برداشت)

احسان

Active member
مهندس علی فيروزيان از اصفهان کلاً خودشان اسب دارند و اسب کرد توليد ميکنند جديداً هم اسب عرب توليد ميکنند در مورد تيره اينها شايد زياد وارد نباشند اما در مورد شناسايی يک اسب عرب خوب از نظر من فرد با تجربه اي هستند

پیوست ها

• P1120925.jpg
    P1120925.jpg
    80.7 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • IMG_0012.jpg
    IMG_0012.jpg
    61 کیلوبایت · بازدیدها: 7

احسان

Active member
عزيز برادر اين شبرنگ اصلاً کره نريان هست ما هم نگفتيم که ايشان توليد کننده حرفه اي مثل شما هستند
هر کسی در حد توان خودش و عشق خودش جلو ميره نيازی هم به تعريف و تمجيد کسی مثل شما نداره

----------------------------------------------------------------------------------------------------

آقايان دوستان هم سايتی ها لطفاً تکليف ما رو با اين آقای حسين خان دربهانيها روشن کنيد فقط دوست داره بگه که فلان بيسار نمودنم جو رو خراب کنه شماا خودتان جکم ايشان را بنويسيد که ديگه نگه من با ريس ارتباطی دارم

سلام...به نظر من بزرگترین ایراد آقای فیروزیان این بود که از هندلر هایی که اسب هاشون به دلیل لنگش اوت شده بودند در خواست میکرد که یک دور افتخاری همه رو مهمان کنن...اگر این اسب توانایی دویدن داره پس چرا اوت شده؟ و اگه مشکل لنگش داره فکر میکنم در خواست نمایش های اضافی از اسب مورد نظر کمی بی انصافیه.باید حداقل توسط داور یا سر کلانتر از این حرکت جلوگیری میشد.این یعنی تناقض

بالا