آزار و شکنجه طالمانه اسبها ( +تصاویر دلخراش)

SAHARJOON1

New member

سلام دوستان مهربانم.
جتما همه شما اسبها _این موحودات زیبا و نازنین_ رو دوست دارید .
حتما شما هم از دیدن ازار و اذیت اونا ناراحت میشین .
حضرت محمد فرمود (هر کس از روی ستم تازیانه ای بر سر اسبی بزند مادامی که توبه نکرده گناهکار خواهد بود )
نمیدونم پیغمبر مهربان اون موقع میتونستند زمانی رو ببینند که عده ای از انسانهای شیطان صفت حنایاتی رو مرتکب بشن که تازیانه زدن بر سر اسب در مقابل اونها هیچ باشه.
دوستان من
توی دنیا ظلم ها و جنایات عجیب و قجیعی علیه اسبها ( و سایر حیوانات)انجام میشود که دیدن و شنیدنش قلب هر انسانی رو به درد میاره.
میدونید اسبهایی که گاری و درشکه ها رو میکشن چه رفتارهایی با اونا میشه ؟ چه بارهای سنگینی رو بکشن و چه شلاق هایی باید بخورن؟

4388.jpg

اسبهایی که حتی نعل ندارند و سم هایشان ساییده میشود و بعد به استخوان و گوشت پاهایشان میرسد و بعد فاجعه رو خودتون پیش بینی کنید .

4389.jpg

گناه و حرم این اسب چیست که زیر بار سنگین باید کمر خم کنه و از پا در بیاد ؟

4390.jpg

1.1

2.1

کاش میتونستم حداقل اشکات رو پاک کنم عزیزم...
این پایان ماجرا نیست .
یه عده شیطان صفت جنایاتی انحام میدهند که حتی فکر کردن به انها تن ادم رو به لرزه در میاره
اسبهای مسابقه رو بعد از مریض شدن یا وقتی که دیگه مانند قبل نمیتوانند بدوند
به کشتارگاهها منتقل میکنند و قبل از کشتن به بدترین شکل آنها را مورد ازار و شکنجه قرار میدههند .
شیطان صفتهای پست فطرت !
( دوستان از این بعد تصاویر خیلی دلخراش هستند . من قصدم به درد اوردن قلب شما عزیزان نیست و من رو ببخشید اگه اوقاتتون تلخ میشه )
اسب هایی که که هنوز زنده اند (با وحود اینکه با ضربه ها و زخم ها و شوک هایی که به انها وارد شده در حالتی بین بی هوشی و هوشیاری بسر میبرند ولی هنوز حس دارند ):

3.1

4.1

قربون اون چشمهای مظلومت برم . کاش اونحا بودم و تو را از دست این شیطان صفتان نجات میدادم.

5.1

آهای آدمایی که این کار ها رو میکنید!اگه یکی قبل از کشتن خودت چاقوی خون الود بگیره جلو جشمتون خوشت میاد؟!

6.1

7.1

اسبایی که هنوز زنده هستند ...

دوستان عزیزم .
من با اینکه شاید زیاد ادم به اصطلاح مومن و مذهبی ای نباشم ولی به یک چیز بد جوری اعتقاد دارم اونم اینکه دنیا حساب و کتاب داره . از هر دستی بدی از همون دست میگیری ....
مطمئنم که آه این حیوانات مظلوم یقه این شیطان صفتان رو خواهد گرفت .
امیدوارم که موقع مرگشون به بدترین و فجیعترین شکل ممکن به هلاکت برسن و به جهنم واصل بشن .
شیطان صفتان
ارزو میکنم که همان طوری که قلب ما و میلیونها انسان رو پر از اندوه و غصه کردید خدا قلبتان را به درد اورد .
دوستان خوبم بازم از گذاشتن این تصاویر و مطالب عذر میخوام.
انتشار این تصاویر باعث موج زیادی از اعتراضات در بین مردم شد که هم در دنیای محازی و هم در گوشه و کنار کشورهایی که این چنین جنایاتی در انها انجام میشود مردم دست به اعتراض زدند

8.1

9.1

10.1

شما عزیزان هم میتونید
با مراجعه با لینک زیر طوماری که علیه این جنایت هست رو امضا کنید (البته خودم هنوز متوجه نشدم چه جوریه . یه متن هست که اون رو فکر کنم باید به یه سازمان خاصی ایمیل کنیم)
http://www.change.org/petitions/peti...-united-states
در پایان میخوام بگم که بر عکس اون یه عده شیطان صفت که در اقلیت هستند بسیاری از مردم حیوانات به خصوص اسبهای نازنین رو دوست دارند و نسبت به انها عطوفت و مهربانی به خرج میدن.
واقعا من که از بغل کردن یک اسب و نوازش اون کلی ارامش میگیرم شما چی؟
این عکسها رو میذارم که بعد از دیدن اون صحنه های هولناک کمی ارامش و شادی برگردد.

11.1

12.1

4391.jpg

سامان حسینی

Active member
حدا لعنت کند کسایی که به جیوون زبون بسته ظلم میکنن.اوایل انقلاب عده ای ازخدابی خبر چشم اسبه شاه رو دراوردن به این علت که این اسب به شاه تعظیم میکرده حیون بیچاره چه گناهی داره؟

SAHARJOON1

New member
حدا لعنت کند کسایی که به جیوون زبون بسته ظلم میکنن.اوایل انقلاب عده ای ازخدابی خبر چشم اسبه شاه رو دراوردن به این علت که این اسب به شاه تعظیم میکرده حیون بیچاره چه گناهی داره؟
من این رو نشنیده بودم .
بعیده همچین کاری کرده باشن . دل سنگ میخواد.

شما اینجا میبینید من در باشگاه خودم هر روز البته نه به این فجاهت ولی اسبی که از زدن شلاق عضله پای از دست میدهد ...اسبی که شکنجه روحی میشه ..اسبی که ازشلاق زیر شکمش خون میریزه...وبسیار موارد اینچنینی...وکاری از دستم بر نمیاد غیر از تاسف و از همه بدتر شاگردان جدید فکر میکنند این روش صحیح است....

بالا