آتش بیار معرکه کیست؟

منم قبول دارم ولی با چه متر اندازه قیمت میدن؟
مثلا من یه مادیان دارم رحمشو می دم کرایه 8ملیون تومن شما قبول می کنی با کشش و هزنه نگهداری یه 10 تومنی در می یاد معلوم نیست کره مادیون باشه یا نرینون قبول میکنی

اولا اون مادياني كه رحمش 8 ميليون باشه اگه با علم و آگاهي از يه سيلمي خوب كشش بشه حتما كره قابلي خواهد داشت كه به دادن اين مقدار پول مي ارزه .

به هر حال اگه مادياني 8 تومان هم نيرزد اولا اينكه مي توني بري از يكي ديگه را اجاره كني دوما اگه اينطوره پس به جاي اجاره خودت مي توني يه ماديان بخري

هر فردی که توی کار اسب آمدنش به خاطر بدست آوردن سود باشه توی این کار موفق نمیشود و رو به نابودی میرود .(تجربه نشان داده)
نگه داری اسب باید با علاقه همراه باشد و هدف خدمت به اسب باشد.
و باید اضافه کنم که اسبهای خالص ما حکم عتیقه رو دارند و هیچ کس از یک عتیقه ی توی موزه انتظار بدست آوردن سود را ندارد.
در حفظ اسبهای خالص ایرانی کوشا باشید.

فربود

Active member
هر فردی که توی کار اسب آمدنش به خاطر بدست آوردن سود باشه توی این کار موفق نمیشود و رو به نابودی میرود .(تجربه نشان داده)
نگه داری اسب باید با علاقه همراه باشد و هدف خدمت به اسب باشد.
Quote]
حرفت رو قبول دارم که نگهداری اسب باید از روی علاقه باشه ولی خوب شما ببین یه اسب یک میلیون تومانی همانقدر خرج دارد که یه اسب 20 میلیونی داره ، این حرف من رو قبول داری؟ خوب پس من که دارم اسب نگهداری میکنم چرا نیام یه اسبی رو نگهداری کنم که فردا یه کره بهم بده و قیمت اون کمتر از 7 تومن نباشه ؟؟؟!!!
ببینید عزیزان علاقه مهمه ولی امروزه ما داریم میگیم صنعت اسب . یعنی صادرات و واردات و تولید بهترینها نه یابو .
پس بهتره به سمت بهترینها هم بریم ما نمیگیم که اسبهای دیگه نباشن ولی همه هم که پول ندارن برن اسب های گران قیمت بخرن پس بقیه بهتره که دیگر اسبها رو نگهداری کنن
البته تو پرانتز بگم که قیمت های عرب واقعا بالاست
(قای شهاب پور میگفتند که در قدیم اسبها در خدمت انسانها بودند ولی امروز ما در خدمت اسبها هستیم )این هم در تائید حرف آقا داوود

gorg

Member
متاسفانه کسایی دارن دم از خون خالص میزنن که خودشون کلاس زیبایی میگذارن
آخه خالص ایرونی زیبایی داره؟

Soheil Sanati

Active member
تکلیف مارو روشن کنین اگر طرفدار خالص ایرونی هستید پس چرا کلاس زیبایی اسب خارجی میگذارید وتبلیغ این اسب رو میکنید
شاید هم سود کلاس زیبایی......................................

s.parizimanesh

Active member
در کل بخوای حساب کنی هیچ کدومش سود نداره
ولی خون خالص مثل عتیقه گرانبها میمونه باید حفظش کرد تا وقتی دست بیگانه میفته حسرت نخوریم.

بالا